000000000001

Celular:
000000000001
Regjistruar me:
17/03/2011 - 14:11
Hera e fundit online:
15/12/2018 - 19:20
Njoftuesi ID:
1
20,000 Leke img
Piceri Mevlani Kerkon Receptioniste
14/12/2018 20:58 Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

20,000 Leke

27689 Lexime
25,000 Leke img
Apartament me qera 2+1 tek Astiri
10/12/2018 14:09 Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane

25,000 Leke

395 Lexime
50 Euro img
Diplomat Hotel & SPA - Hotel in Tirana ****
09/12/2018 02:11 Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane

50 Euro

465 Lexime
60,000 Euro img
Shitet 2+1 perballe Medresese
09/12/2018 00:52 Medreseja, Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tirana, Alb, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

60,000 Euro

1044 Lexime
700 Euro img
Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj
04/12/2018 12:17 Berat, Qendra, Berati

700 Euro

3771 Lexime
Me Marreveshje img
Restorant Fishop kerkon te punesoje
29/11/2018 10:28 Rruga Budi, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

39308 Lexime
500 Euro img
21 Dhjetori - Jepet me qera apartament kati trete
24/11/2018 16:24 21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

500 Euro

193 Lexime
35,000 Leke img
Jepet me qera tek pallati i tatimeve te 21 dhjetori.
24/11/2018 16:12 21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

35,000 Leke

395 Lexime
20,000 Leke img
Jepet me qera garsionere e mobiluar me kuzhine dhe tualet ne nje vile
18/10/2018 22:11 Rruga Fuat Toptani, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

20,000 Leke

14812 Lexime
220,000 Euro img
Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
08/10/2018 13:00 Golem, Zone Periferike, Durres

220,000 Euro

3090 Lexime
Me Marreveshje img
EJA LUAJ NE PARKUN TEND
12/09/2018 16:36 Instituti Bujqesor, Rruga Kastriotet, Tirana, Alba, Zone Periferike, Tirane

Me Marreveshje

342 Lexime
Me Marreveshje img
Ejani ne Roshnik, mes miqve te tradites!
12/09/2018 16:35 Roshnik Qender, Albania, Kucove, Berati

Me Marreveshje

203 Lexime
Me Marreveshje img
JAVA E FILMIT & MUZIKES SHQIPTARE DHE AUSTRIAKE NE TIRANE
12/09/2018 16:35 Pazari I Ri, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane

Me Marreveshje

588 Lexime
120 Euro img
Fundjave Dehese ne BERAT
09/09/2018 23:15 Berat County, Albania, Kucove, Berati

120 Euro

357 Lexime
600 Leke img
FISNIKET NE PANORAMA RESORT
26/08/2018 00:52 Rruga E Teqes Mengel, 3003 Elbasan, Qender, Elbasan

600 Leke

367 Lexime
1,500 Leke img
ELITA 5 Koncert madheshtor ne Tirane
24/08/2018 19:09 Rruga Herman Gmeiner, Tirana, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane

1,500 Leke

618 Lexime
Me Marreveshje img
SUMMER SEASON 2018
24/08/2018 19:08 Rruga Currila, Durazzo, Albania, Currilat, Durres

Me Marreveshje

238 Lexime
30,000 Leke img
Piceri Mevlani kerkon receptioniste
21/08/2018 18:33 Universiteti Metropolitan Tirana, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

30,000 Leke

20504 Lexime
20,000 Leke img
banes per qera eshte 100m 2+1 e mobiluar
18/08/2018 13:55 Rruga Industriale, Kashar, Albania, Laprake, Tirane

20,000 Leke

4242 Lexime
160,000 Euro img
Okazion - Shitet toke ne plazh Borsh 80 metra nga deti
17/08/2018 18:51 Borsh, Albania, Borsh, Himare

160,000 Euro

3702 Lexime
Me Marreveshje img
All Web - Digital Marketing
16/08/2018 15:50 Qtu Autostrada Tirane-durres, Km 3-te, Tirana 1000, Zone Periferike, Tirane

Me Marreveshje

423 Lexime
Me Marreveshje img
4 Elementets Night Club Tirana
16/08/2018 01:25 Rruga E Barrikadave, Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

1212 Lexime
Me Marreveshje img
IX Edizione Shkodra Jazz Festival 29 Agosto – 1 Settembre 2018
15/08/2018 00:21 Teatro Migjeni, Qender, Shkoder

Me Marreveshje

397 Lexime
Me Marreveshje img
Luarasi - STAF AKADEMIK NE FAKULTETIN E EKONOMISE
14/08/2018 14:45 Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

Me Marreveshje

1412 Lexime
45,000 Leke img
Jepet me qera Apartament 3+1+2
12/08/2018 09:19 Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

45,000 Leke

625 Lexime

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim Falas