00447901996434

Contact:
00447901996434
Regjistruar me:
17/03/2011 - 14:11
Hera e fundit online:
23/04/2021 - 14:16
Njoftuesi ID:
1
50 Euro img
Diplomat Hotel And SPA - Hotel in Tirana
23/04/2021 08:41 Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard, Tirane
27 Euro img
Esal Hotel - Qendrim, parkim, mengjes, çader si dhe Wi-Fi per vetem 27 Euro☀️
22/04/2021 13:41 Shkëmbi I Kavajës, Durrës, Albania, Golem/Shkembi Kavajes, Durres
700 Euro img
🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht
21/04/2021 18:49 Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

700 Euro

972 Lexime
500 Euro img
🔈Mundesi e jashtezakonshme per te rritur te ardhurat tuaja 500€ + Bonuse!
21/04/2021 08:11 Ring Center, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane

500 Euro

1453 Lexime
1,000 Euro img
Kerkohen 100 operator ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht dhe Gjermanisht.
20/04/2021 20:37 Ish Klubi Partizani, Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

1,000 Euro

66549 Lexime
Me Marreveshje img
Fast food Piceri Mevlani kerkon sanitare per turnin e pare
20/04/2021 19:50 Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

1358 Lexime
2,500 Leke img
Vlore - Jepen Dhoma Plazhi per Qera Ditore
20/04/2021 16:54 Rruga Uji I Ftohte, Vlorë, Albania, Uji i ftojte, Vlore

2,500 Leke

7271 Lexime
400 Euro img
🔈 Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut Forex kerkon te punesoj Asistente zyre
20/04/2021 16:29 Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

400 Euro

5671 Lexime
Me Marreveshje img
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhiner, kamarier dhe sanitare
20/04/2021 16:20 Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane

Me Marreveshje

324 Lexime
12,500 Euro img
BMW Seria 5
18/04/2021 20:31 Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

12,500 Euro

1901 Lexime
300 Euro img
Shtepi me qera
17/04/2021 12:29 Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

300 Euro

1422 Lexime
3,300 Euro img
Shitet Fiat Punto
16/04/2021 21:21 Durrës, Albania, Qender, Durres

3,300 Euro

1935 Lexime
1,500 Leke img
Leshoj me qera nje garsionere ne korce
16/04/2021 13:50 Korce, Qender, Korce

1,500 Leke

3219 Lexime
Me Marreveshje img
Pizza Issus kerkon te punesoje picajol
15/04/2021 14:15 Stacioni I Trenit, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane

Me Marreveshje

182 Lexime
5,200 Euro img
Shitet Volkswagen Touran Sport -
15/04/2021 09:19 Diber, Albania, Qender, Peshkopi

5,200 Euro

326 Lexime
Me Marreveshje img
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf.
13/04/2021 11:40 Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane

Me Marreveshje

500 Lexime
100,000 Leke img
Shitet motorr
13/04/2021 09:45 Tiranë, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

100,000 Leke

2698 Lexime
Me Marreveshje img
Bar Resto Lounge kerkon te zgjeroje staf.
09/04/2021 15:43 Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

481 Lexime
9,500 Euro img
Shitet Mitsubishi Asx suv 2015
08/04/2021 19:34 Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

9,500 Euro

3749 Lexime
Me Marreveshje img
🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf
08/04/2021 18:48 Durres-plepa,sh-4 Durres Albania, Plepa, Durres

Me Marreveshje

1108 Lexime
Me Marreveshje img
🔈 TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!🇮🇹 🇮🇹
08/04/2021 14:58 Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

3429 Lexime
Me Marreveshje img
Restorant Peshku FiShop kerkon te zgjeroje staf
07/04/2021 23:48 Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

1356 Lexime
Me Marreveshje img
Hotel Restorant Kumanova kerkon te zgjeroje staf
06/04/2021 00:36 Shëngjin, Albania, Shengjin, Lezhe

Me Marreveshje

252 Lexime
Me Marreveshje img
Wood Green kerkon te punesoje kamariere dhe sanitare
05/04/2021 10:54 Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Me Marreveshje

941 Lexime
20 Euro img
Dhoma plazhi ne Orikum
03/04/2021 13:46 Orikum, Albania, Orikum, Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim Falas