Fustane me qera me koleksionet me te fundit Tirane

Organizime festash Data: 05/06/2019 16:16

20,000 Leke

  • Fustane me qera me koleksionet me te fundit
  • Fustane me qera me koleksionet me te fundit
  • Fustane me qera me koleksionet me te fundit
  • Fustane me qera me koleksionet me te fundit


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Tom Plezha , Unaza E Re Tek Ish-astiri
Lexime 31130

Fustane me qera.Kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.Fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. Fustanet jane te reja dhe jane unike (vetem nje fustan i cdo tipi do jete ne dispozicion). Markat variojne nga marka franceze, angleze, australiane, amerikane etj.