30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme. Tirane

Organizime festash Data: 23/12/2019 09:24

35,000 Leke

  • 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.
  • 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.
  • 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.
  • 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.


Pagesa 35,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 904

Per te gjithe muajin shtator dhe muajin tetor 2019 30 % off per te gjitha dekoret :)
cmimi fillestar 80,000 lek, dekor salle dhe pritje, dekor i sfondit kryesore dhe tavolines se ciftit vetem 35,000 lek.

Rezervoni dekorin per festen tuaj me cmimet me te papara ne treg :)
Fb:Sposami Special Evente
insta : Sposami Evente