Furgona 1000+ Furgona

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,000 Euro Makina Furgona Shitet Ford Tranzit 8+1

Shitet Ford Tranzit 8+1 - Berati

Berat, Albania, Kucove | Berati

B Ford tranzit 8+1 viti 2003 ... 2.0 .... naft ... manuale .. 4000 e ... dopjo kondicioner ... gjendje shum e mir .....

4,000 Euro

Berati
9,200 Euro Makina Furgona Sprinter  2005 vende 15

Sprinter 2005 vende 15 - Durres

Ibraim Buzhiqi, Qender | Durres

B Ne gjendje perfekte me kondicioner para dhe mbrapa dera shin me korent kamio manuale me sensor parkimi dhe kamera parkimi me tahograf te kolauduar motor 211 shum ekonomik cmimi 9200 euro nr cel 0674781188...

9,200 Euro

Durres
570,000 Leke Makina Furgona Shitet MERCEDES-BENZ

Shitet MERCEDES-BENZ - Tirane

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mercedes-benz i vitit 1998, nafte, 8 vendesh, 4 pistona. ne gjendje shume te mire,me letra te paguara per nje vit, shitet me vend pune transport nxenesish. cmimi 570 000leke nr. 0685641893...

570,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Makina Furgona Shitet furfon marllash

Shitet furfon marllash - Durres

Durres, Qender | Durres

B Shitet renault master ne gjendje shume te mire me letra te pagiara deri ne dhjetor...

2,500 Euro

Durres
3,500 Euro Makina Furgona Shitet Furgoni

Shitet Furgoni - Tirane

Babrru, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Furgon renault master manual targa shqiptare .nuk ka punuar asnje dite ne shqiperi . letra te paguara deri ne 20 maj 2018 . cmimi i diskutueshem mobile : +355682270800 ...

3,500 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona MERCEDES BENZ

MERCEDES BENZ - Tirane

Rruga Demokracia, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Mercedes benz vito 8+1 .. ne gjendje shum te mir pune cmimi i diskutueshem ...

3,800 Euro

Tirane
480,000 Leke Makina Furgona Sprinter Frigorifer

Sprinter Frigorifer - Durres

Autostrdade, Qender | Durres

B Shes sprinter frigorifer viti i prodhimit 97 tek gome letra te paguara deri ne janar 2019 cmimi 480000leke ne gjendje te mire motorrike ...

480,000 Leke

Durres
300,000 Leke Makina Furgona Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire

Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire - Tirane

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Furgoni eshte ne gjendje te mire pune. i jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2018. shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

300,000 Leke

Tirane
6,200 Euro Makina Furgona mercedes benz sprinter 312

mercedes benz sprinter 312 - Kukes

Laje Rexhepi, Qender | Kukes

B Makina ne gjendje te mire e ardhur nga zvicra me letra djeri ne gusht 2018 e pa perdorur ne shqiperi ...

6,200 Euro

Kukes
4,500 Euro Makina Furgona Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert

Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert - Fier

Cakran, Zone Periferike | Fier

B Shes fugon pune ne gjendje te shkelqyer nuk esht nevoja ti bej reklama opel movano viti 2005 2.5 naft per me shum inf 0699464198 flm...

4,500 Euro

Fier
3,200 Euro Makina Furgona shes Sprinter

shes Sprinter - Lushnje

Ish Reparti Ushtarak, Qender | Lushnje

B Shes furgon sprinter, ngjyra e bardhe, viti 2004, nafte, kambio manuale, motorr 2200, shum ekonomik....

3,200 Euro

Lushnje
5,000 Leke Makina Furgona Furgon

Furgon - Korce

Kico Greco, Qender | Korce

B Ne gjendje shum te mir 0696450665...

5,000 Leke

Korce
21,000 Euro Makina Furgona Autobus

Autobus - Vlore

24 Maji, Qender | Vlore

B Okazion!! shitet iveco daily 2004 , 24+1 vende me kondicioner clima , serdile lekure sherbimet ne koke gomat 100% te sapocuara disqe ferota te reja autobuzi eshte ne gjende perfekte.. per me shum informacion nr i tel ‭067 201 4011‬ ...

21,000 Euro

Vlore
10,000 Euro Makina Furgona Makina

Makina - Tirane

3deshmoret Yzberisht Tiran, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shifet fugini 316 5 pistona esht 15 vensh viti 200 klm ska shum dera esht elektrike dopjo kondicioner full me te gjitha sa po jan prer dokumentat per i vit 0685466338. rimi...

10,000 Euro

Tirane
22,000 Euro Makina Furgona Shesim autobus MAN

Shesim autobus MAN - Lezhe

Rruga Beslidhja, Qender | Lezhe

B Autobus man •32 vende •me kondicioner •me 6 goma te reja •me sobe •me dy dyer ...

22,000 Euro

Lezhe
4,800 Euro Makina Furgona Shes Furgon urgjent okazion

Shes Furgon urgjent okazion - Shkoder

Mehmet Pashe Plaku, Qender | Shkoder

B Citroen jumper, 1.9 naft shume ekonomik, viti 2007.ne gjendje shume te mire motorrike. e ardhur nga gjermania dhe e pa perdorur ne shqiperi. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem ose nderrohet ...

4,800 Euro

Shkoder
5,300 Euro Makina Furgona Okazion Sprinter 210 i 1999

Okazion Sprinter 210 i 1999 - Tirane

Qemal Butka, Kodra e Diellit | Tirane

B Sprinter 210. viti prodhimit 1999.ngjyre e bardhe. 12 vendesh.goma dhe bateri te re.ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.e gatshme per cdo lloj prove.5300 euro.tel 069 21 42 473...

5,300 Euro

Tirane
600,000 Leke Makina Furgona Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.

Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. - Tirane

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. per me shume telefononi ne numrin 0697074011 pas ores 17:00. ...

600,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Furgona Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , motorr 2000

Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , mo - Tirane

3deshmoret, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet per arsye emigrimi...

4,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT ARRIVA  12 +1 VENDE

FURGON FORD TRANSIT ARRIVA 12 +1 VENDE - Tirane

Rruga Artan Lenna , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tirane shitet fugon ford arriva,ngjyra e hirte ,kilometrazhi 180.000 ,viti 2005 ,manuale ,me targa shqiptare , cmimi 8 mije euro te vjetra ,fugoni eshte 12 +1 vende . shume i rehatshem ,shitet per arsye emigracioni....

8,000 Euro

Tirane
5,250 Euro Makina Furgona furgon frigorifer me cmim te diskutueshem

furgon frigorifer me cmim te diskutueshem - Durres

Vaso Pasha, Qender | Durres

B Furgini eshte me dogen edhe targa shqiptare te rregullta frigoriferi arrin deri 0grade marca mercedes-benz vito ...

5,250 Euro

Durres
2,500 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Fier

5 Maji, Patos | Fier

B Furgocine mercedes benz, me dopjo gabine, 5+1, me 3 porta, karroceri e ulet me alumin, taksa te paguara deri ne janar 2019, ne gjendje te mire te pergjithshme motorrike e xhenerike....

2,500 Euro

Fier
350,000 Leke Makina Furgona shes fugon malli

shes fugon malli - Lezhe

Unaza Lac, Qender | Lezhe

B Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike,taksa te paguara deri ne 29 shtator 2018...shitet per arsye mos perdorimi...

350,000 Leke

Lezhe
9,300 Euro Makina Furgona  Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi - Tirane

Rruga 5 Maji, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet mercedes benz sprinter 313 cdi vit prodhimi 2000 me te gjitha sherbimet e kryera 8/10 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 20+1 vende 9300€ i diskutueshem tel : +355682726694...

9,300 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Lushnje

Prane Stacionit Te Trenit, Zone Periferike | Lushnje

B Ngjyre portokalli, nafte, shume ekoomike, dopjo gabine, 3 dyer, e sapo koaliduar, siguracion deri 10 janar 2019, me karroceri te ulet alumini ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike...

2,000 Euro

Lushnje
300,000 Leke Makina Furgona Fugon malli

Fugon malli - Pogradec

Gani Butka, Qender | Pogradec

B Shitet fugon malli tip ford. per arsye emigrimi. cel 0696674289...

300,000 Leke

Pogradec
1,900 Euro Makina Furgona okazion Furgon frigorifer

okazion Furgon frigorifer - Tirane

Vizion Plus, Don Bosko | Tirane

B Shes furgonin frigorifer i pershtatshem per transport mishi dhe peshku esht ne funksion te mor me nafte me kontaktoni per me shum...

1,900 Euro

Tirane
2,200 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benx

shes kamioncine mercedes benx - Lushnje

Rruga Skender Libohova, Qender | Lushnje

B Shitet furgoncine benz me dopjo gabine me karroceri alumini e ulet, ne gjendje shume te mire me dokumenta te sapo paguara. shitet per arsye mosperdorimi....

2,200 Euro

Lushnje
4,200 Euro Makina Furgona Shitet

Shitet - Fier

Sinking Kalenja, Qender | Fier

B Shitet fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga germania,me dekumenta te paguara gjer ne dhietor te 2018 i perdorur shume pak ne shqiperi , shitet per arsye emigrimi.me nje cemimi shume te arsyeshem . okazion . cel .. 0699505214...

4,200 Euro

Fier
4,500 Euro Makina Furgona Shes

Shes - Fier

Dino Kalenja, Qender | Fier

B She’s fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermania. shitet per arsye emigrimi.cemimi 4500€ cel...0699505214...

4,500 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas