Makina pune 1000+ Makina pune

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,700,000 Leke Makina Makina pune Shes zajtorin me pluk thik frez rimorkje zajtori esht ne gjendje te mir pune 42.2 kuaj fuqi 4×4

Shes zajtorin me pluk thik frez rimorkje zajtori esht ne gjendje te mi - Elbasan

Gramsh Fshati Galigat, Qender | Elbasan

B Shitet per arsye mos patje pun mjeti esht bler ne 2015...

1,700,000 Leke

Elbasan
4,500 Euro Makina Makina pune Traktor Fiat Winner 115

Traktor Fiat Winner 115 - Tirana

54, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Godina proizvodnje: 1993 radno vrijeme: 7125 prednje gume: 420 / 65-28 stražnje gume: 520 / 65-38 za više informacija kontaktirajte me putem e-maila: juana_fulbert@yahoo.com ...

4,500 Euro

Tirana
2,300,000 Leke Makina Makina pune SHITET!!

SHITET!! - Kruje

Thumane, Zone Periferike | Kruje

B Shitet zetor 90 turbo,seria 2850 4x4. plug 4vesh+ frezę. shitet per arsye mosperdorimi. i gateshem per cdo lloje prove nga personat e interesuare. cmimi 2300000 i diskutushem....

2,300,000 Leke

Kruje
10,000 Euro Makina Makina pune Shitet makine rulote

Shitet makine rulote - Tirana

Artan Lenja, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet makine rulote ne gjendje te mire pune eshte e pershtatshme shites ambulant. me dogane te paguar. nr tel : 0676421371 shitet 13 milion leke cmimi eshte i diskutueshem...

10,000 Euro

Tirana
800 Euro Makina Makina pune rimorkjo freze

rimorkjo freze - Elbasan

Shales Belsh, Zone Periferike | Elbasan

B Rimorkjo freze italjane orgjinale 4x4 me tasmesjon ne frena dhe timon pesha neto 400 terheqja 1.5 ton ...

800 Euro

Elbasan
13,000 Euro Makina Makina pune landini discovery 80 cv

landini discovery 80 cv - Durres

Port, Qender | Durres

B Landini discovery viti 2000 cv 80 turbo or pune 5000 4 goma te njejta i lyer komplet fenert te ri zitori esht ne gjendje shum te mir me te gjith sherbimet e bera zitori esht ne itali 50 kl larg barit kush esht i interesuar vim e morim ne ne bari dhe e cojm perseri ose ne port ose ne ajroport...

13,000 Euro

Durres
2,147,483,647 Leke Makina Makina pune Wolsvagen polo motor 999cc ngjyr jeshile me dokumenta te rregullta deri ne gusht

Wolsvagen polo motor 999cc ngjyr jeshile me dokumenta te rregullta der - Lushnje

Azdreni, Qender | Lushnje

B Polo 1998 shitet per arsye emigrimi....

2,147,483,647 Leke

Lushnje
320,000 Leke Makina Makina pune OKAZION. SHITET BENZ E 220 CDI AUTOSHKOLLE

OKAZION. SHITET BENZ E 220 CDI AUTOSHKOLLE - Tirana

Hamdi Sina, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana

B Shitet autovetura benz mercedez e classe 220 cdi, me kamio manuale, autoshkolle me te gjitha dokumentat e paguara te vlefshme deri ne tetor 2018, ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike. e kompletuar dhe shume funksionale per biznesin autoshkolle . ...

320,000 Leke

Tirana
7,500,000 Leke Makina Makina pune ZETOR (IMT) model  masey ferguson

ZETOR (IMT) model masey ferguson - Pogradec

Proptisht Rrodokal Posht, Zone Periferike | Pogradec

B Shitet per arsye mos perdorimi ose nderroet me zetor me te vogel .zetori esht hidraulik ka komanda hidraulike....

7,500,000 Leke

Pogradec
3,000 Euro Makina Makina pune Tirane, OKAZION BMW 318 BENZIN+GAZ VITI 2002

Tirane, OKAZION BMW 318 BENZIN+GAZ VITI 2002 - Tirana

Mine Peza, Tjeter zone | Tirana

B Karburanti: hibrid ngjyra.....: blu e erret kamjo......: manual ftohja......: klima fuqia kw..: 110 km..........: 186000 shes bmw 318 viti 2002 morot 1.8 benzin +gaz imjant nga me te miret brc.me te gjitha opsionet; klima, sensor parkimi, fener xenon,4xhama elektrik, 2clesa me pult disqe 16 origjinal etj.ne gjendje perfekte me dogan te paguar cmimi 3000 euro i diskutushem cel. : 0693326867

...

3,000 Euro

Tirana
4,800 Euro Makina Makina pune SHITET/NDERROHET BENZ A150 AVANGART BENZIN+GAZ EURO4 VITI 2007 FULL OPTION

SHITET/NDERROHET BENZ A150 AVANGART BENZIN+GAZ EURO4 VITI 2007 FULL OP - Tirana

Mine Peza, Tjeter zone | Tirana

B Karburanti: hibrid euro....4 ngjyra.....: e zeze kamjo......: manual ftohja.....: klima fuqia kw..: 96 km.........: 156000 shitet benz. viti 2007a150 benzin + impjant gazi nga markat me te mira princ i montuar dhe certifikuar ne gjermani.ne gjendje shum te mir.me te gjitha opsionet; klima . sensor parkimi. tavan xhami. fener xenon bi xenon. sedile lekur dhe cop me ngohje. disqe 17.ganzhe rimorkimi etj.me dogan dhe targa te sapo paguar e sapo ardhur nga gjermania cmimi 4800 euro cel..0695555345

...

4,800 Euro

Tirana
350,000 Leke Makina Makina pune Makine pune

Makine pune - Lezhe

, Qender | Lezhe

B Shitet shifeng viti prodhimit 2008, veteshkarkuese, te gjitha sherbimet e bera ne kohe, goma 90% te reja, me letra te rregullta deri ne tetor 2018. per me shume informacion kontaktoni. 0682590845...

350,000 Leke

Lezhe
1,000 Euro Makina Makina pune Korrse Bari  Shitet 1mi euro

Korrse Bari Shitet 1mi euro - Lushnje

15 Shtatori, Zone Periferike | Lushnje

B Esht ne gjendje te mir pune. e sjellur nga italia. 1.000 euro. cmimi nuk diskutohet. ose nderrohet me nje mjet tj....

1,000 Euro

Lushnje
3,000 Leke Makina Makina pune Shitet

Shitet - Elbasan

Labinot, Zone Periferike | Elbasan

B Shitet per arsye emigrimi!...

3,000 Leke

Elbasan
6,000 Euro Makina Makina pune Kamioncine Ford Tranzit

Kamioncine Ford Tranzit - Fier

Hysni Toska, Qender | Fier

B kamioncine ford tranzit ne gjendje te mire, manuale, viti i prodhimit 2004, 2400 kubik, dopio-gome, vetshkarkuese, me 6 marsha + nietro, 5-vendesh....

6,000 Euro

Fier
180,000 Leke Makina Makina pune ZETOR RUS 25KF- VLORE

ZETOR RUS 25KF- VLORE - Vlore

Rruga E Trenit, Zone Periferike | Vlore

B Shitet zetor rus me turbin 25kf me plug dhe remoqo me ne aks, mjeti eshte ne gjendje pune. arsye shitjes....largim nga fshati. cmimi 1,800,00 lek. ...

180,000 Leke

Vlore
100,000 Leke Makina Makina pune shitet camioncino per per pjese kembimi VW transporter 2,5D

shitet camioncino per per pjese kembimi VW transporter 2,5D - Tirana

, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Makina nuk ka dokumenta sepse targat jane dorezuar para 3muajsh. i ka te gjitha pjeset ne gjendje te mire, perce motorit qe ka doeg guarnicion testato dhe kerkon servis te specializuar....

100,000 Leke

Tirana
4,500 Leke Makina Makina pune Shite mini traktore pluke freze rimoqe ne gjedje shum te mire

Shite mini traktore pluke freze rimoqe ne gjedje shum te mire - Lushnje

Fjeshgan, Qender | Lushnje

B Shite zitore kubota 20 kf me pluk freze rimoqe me goma te reja dy vjete qe eshte blere shite pere arsye emigrimi cmi 4500 miljon...

4,500 Leke

Lushnje
1,000,000 Leke Makina Makina pune Okazion. Shitet Skrep FAI

Okazion. Shitet Skrep FAI - Gjirokaster

Anxhesia E Luftinjes, Zone Periferike | Gjirokaster

B Skrep fai. ne gjendje pune shume te mire. shitet per arsye mosmbulimi me pune. cmim i arsyetushem. tel. 0688838007/0696174722...

1,000,000 Leke

Gjirokaster
1,800 Euro Makina Makina pune Shitet

Shitet - Gjirokaster

Partizani, Qender | Gjirokaster

B Shitet fiat punto1.2 benzin ne gjendje motorike dhe xhenerike perfekte me kondicjoner.te gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra te nderuar para 1 jave dokumenta deri ne tetor te 2018...

1,800 Euro

Gjirokaster
2,000 Euro Makina Makina pune Shitet makine Citroen Berlingo TDi

Shitet makine Citroen Berlingo TDi - Tirana

Muhamet Gjollesha , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shiten makinat berlingo tdi e 2003 1.6 nafte. 2 cope. makinat jane ne gjendje te mire pune. 2000euro secila. dokumentat te paguara deri ne tetor 2018. kontaktoni ne nr. 0664010111 ...

2,000 Euro

Tirana
5,500 Leke Makina Makina pune shesim plug 2 vesh per arsyje mos perdorimi

shesim plug 2 vesh per arsyje mos perdorimi - Kavaje

Rruga E Prypores Karpen , Zone Periferike | Kavaje

B Sitet plug 2 vesh per arsyje mos perdorimi cmimi i arsyeshem /i diskutueshem 0693245085...

5,500 Leke

Kavaje
3,300 Euro Makina Makina pune Okazion shitet Peugeot Range

Okazion shitet Peugeot Range - Tirana

Lord Bajron, Supermarketi Kmy, Laprake | Tirana

B Shitet okazion peugeot range, viti 2006. cilindrata 1,6, me nafte, super ekonomike. makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. nga ana vizive, eshte shume e paster. disponon 110.000 km origjinale. disponon dhe air conditioner. dhe letrat e paguara deri ne 1 vit. cmimi 3300 eur pak i diskutueshem. julutem vetem kontakte serioze, tel/viber/watsapp....

3,300 Euro

Tirana
12,500 Euro Makina Makina pune Traktor Massey Ferguson 3075. Viti 1996. Ne gjendje shume te mire .

Traktor Massey Ferguson 3075. Viti 1996. Ne gjendje shume te mire . - Fier

Ne Hyrje Te Autostrades Fier - Lushnje , Qender | Fier

B Shitet traktor massey ferguson 3075 ne gjendje shume te mire i gatshem per cdo prove. what's app ose telefononi ne numrin e tel....

12,500 Euro

Fier
35,000 Euro Makina Makina pune Horizont multidisk

Horizont multidisk - Tirana

Kashar 41, Tjeter zone | Tirana

B Shitet makineri mermeri dhe graniti te. horizonti multidisci me 16 disqe fi 1100 mm prodhim italian marka pedrini me gjithe montim.cmimi 35000 euro ...

35,000 Euro

Tirana
90,000 Euro Makina Makina pune Makineri pune skrep O&K R 40

Makineri pune skrep O&K R 40 - Tirana

Kashar 41, Tjeter zone | Tirana

B Shitet skrep o&k r40 ne gjendje shume te mire teknike pesha e makineris eshte 92 ton...

90,000 Euro

Tirana
1,400,000 Leke Makina Makina pune Fiatagri 110-90

Fiatagri 110-90 - Lushnje

Terbuf, Zone Periferike | Lushnje

B Shitet per arsyje emigrimi...

1,400,000 Leke

Lushnje
900,000 Leke Makina Makina pune Shitet zitor lamborgini dt.90

Shitet zitor lamborgini dt.90 - Durres

Shetaj,ishem,durres, Gjiri i Lalzit | Durres

B Ne gjendje super te mire pune...

900,000 Leke

Durres
3,000 Euro Makina Makina pune  Traktore Iseki

Traktore Iseki - Fier

Zogu I Zi, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Fier

B traktore iseki me frezze plug dhe makine mbjellje miseri...

3,000 Euro

Fier
10,000 Leke Makina Makina pune Shitet traktor Ford 4000

Shitet traktor Ford 4000 - Elbasan

Elbasan/shushic, | Elbasan

B Shitet traktor ford 4000 4×4.traktori eshte ne gjendje te mire pune.shitet per arsye mosperdorimi.mbrapa traktori ka plug dhe frez te cilat jane ne gjendje te mire pune.cmimi 10.000 lek.te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685324150.faleminderit....

10,000 Leke

Elbasan

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas