Makina pune 1000+ Makina pune

Online 9 lexues dhe 0 njoftim/e ne pritje per publikim
90,000 Leke Transporti Makina pune shitet camioncino per per pjese kembimi VW transporter 2,5D
shitet camioncino per per pjese kembimi VW transporter 2,5D - Tirane

B Makina nuk ka dokumenta sepse targat jane dorezuar para 3muajsh. i ka te gjitha pjeset ne gjendje te mire, pervec motorit qe ka djeg guarnicion testato....

90,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Transporti Makina pune  Traktore Iseki
Traktore Iseki - Fier

B traktore iseki me frezze plug dhe makine mbjellje miseri...

3,000 Euro

Fier
10,000 Leke Transporti Makina pune Shitet traktor Ford 4000
Shitet traktor Ford 4000 - Elbasan

B Shitet traktor ford 4000 44.traktori eshte ne gjendje te mire pune.shitet per arsye mosperdorimi.mbrapa traktori ka plug dhe frez te cilat jane ne gjendje te mire pune.cmimi 10.000 lek.te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0685324150.faleminderit....

10,000 Leke

Elbasan
3,200,000 Leke Transporti Makina pune Traktor NewHolland TL 100
Traktor NewHolland TL 100 - Berati

B Shitet per arsye mosperdorimi traktori newholland tl100 viti 2004 ne gjendje 9/10 mjeti ka 3 vjet i perdorur dhe eshte i ardhur nga italia ore pune; 4900 shitet se bashku me 2 plyke dhe 1 frez cmimi i dikutueshem per me shume informacion 0694827369...

3,200,000 Leke

Berati
3,700 Euro Transporti Makina pune Mbjellese gruri Sfoggia. Model: K4-SE 3200
Mbjellese gruri Sfoggia. Model: K4-SE 3200 - Tirane

B Mbjellese gruri sfoggia. 50 cope model: k4-se 3200 shiten eksluzivisht ne dt. 27 /09/ 2017 ne itali. ulje deri ne 8.5% te cmimit te dhenat teknike gjeresia 3m thellesia 13.5cm pesha 680kg thika plugu 22 per me shume informacion mund te kontaktoni ne tel +39 307751645. ...

3,700 Euro

Tirane
26,000 Euro Transporti Makina pune Shitet jcb 3cx
Shitet jcb 3cx - Kukes

B Shitet jcb 3cx viti 2003 shitet 26000 ...

26,000 Euro

Kukes
3,300 Euro Transporti Makina pune Shitet Rrul per shtrim rrugesh
Shitet Rrul per shtrim rrugesh - Lushnje

B Mjeti eshte ne gjendje shume te mire. nuk kerkon regjistrim dhe as kosto mirmbajtje per shkak se eshte me cilindra. ...

3,300 Euro

Lushnje
20,000 Leke Transporti Makina pune kamionqin
kamionqin - Tirane

B Kamionqin me 6 marrsha 4pistona vetshkarkuse viti 2006...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Transporti Makina pune GJENERATOR ALTAS 28-500KVA
GJENERATOR ALTAS 28-500KVA - Tirane

B Gjenerator altas made in turkey altas 28kva - 3,650 euro - 1 vit garancion (silent,diesel,automatic) altas 35kva - 3,900 euro - 1 vit garancion (silent,diesel,automatic) altas 50kva - 4,160 euro - 1 vit garancion (silent,diesel,automatic) altas 66kva - 4,750 euro - 1 vit ga...

5,000 Euro

Tirane
180,000 Leke Transporti Makina pune Zetor i vogel
Zetor i vogel - Shkoder

B Zetor dum dum ne gjendje pune ka remorkjo plug frejze....

180,000 Leke

Shkoder
16,000 Euro Transporti Makina pune Shitet Autobuz 27+1
Shitet Autobuz 27+1 - Lezhe

B Shitet autobuz 27+1 vende. me kondicioner. 16 mije i diskutueshem. 0682333029...

16,000 Euro

Lezhe
1,500 Lek Transporti Makina pune Maminas shitet Dengfeng
Maminas shitet Dengfeng - Durres

B Shitet dengfeng15 cv.eshte ne gjendje shum te mir ka plug dhe frez {0682137745}...

1,500 Lek

Durres
14,000 Euro Transporti Makina pune same
same - Fier

B Ka plyk rrimorkjo sperkatese dhe frez ...

14,000 Euro

Fier
300 Euro Transporti Makina pune Shitet rimorkio
Shitet rimorkio - Tirane

B Shitet rimorkio per makina te vogla. kapaciteti 1 ton. cmim. 300euro. tel. 0685831754 ose 0682212076...

300 Euro

Tirane
400,000 Leke Transporti Makina pune Kubota 20kuajfuqi
Kubota 20kuajfuqi - Korce

B Shitet kubota 20 kuajfuqi ne gjendje shume te mir zetori shoqerohet me plug frez rimorko dhe mbjellse gruri cmimi 4 miljon leke ose mundesi nderimi me furgon malli ose xhip numri telefonit 0695741668...

400,000 Leke

Korce
400,000 Leke Transporti Makina pune Zetor kubota 20 kuajfuqi
Zetor kubota 20 kuajfuqi - Korce

B Shitet zetor kubota 20 kuajfuqi ne gjendje shume te mire plug rimorko frez dhe mbjellse gruri cmimi 4 miljone leke ose mundesi ndrimi me furgon malli ose xhip ...

400,000 Leke

Korce
12,300 Euro Transporti Makina pune traktor
traktor - Kavaje

B Shes traktor me zinxhir,i cili eshte me dogane.eshte i pajisur me plug rrotullues mekanik,me spostim freze me presion vajii vitit 90.ne gjendje shume te mire pune.0692302278...

12,300 Euro

Kavaje
1,200 Euro Transporti Makina pune Plug rrutullues
Plug rrutullues - Pogradec

B Shes plug dysh rrutullues ne gjendje shum te mir. cmimi i diskutushem, nr cel.0683535686...

1,200 Euro

Pogradec
5,000 Euro Transporti Makina pune Gjenerator 40kw
Gjenerator 40kw - Fier

B Gjenerator industrial trifaz.importuar nga italia ne 2006. eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha pjeset origjinale te tij . fuqia :40kw ,60a ,50kva oret pune: 4024 h whatsapp,viber: 00393889920230...

5,000 Euro

Fier
2,700 Euro Transporti Makina pune SHITET SHITET
SHITET SHITET - Durres

B Okazijon...

2,700 Euro

Durres
3,000,000 Leke Transporti Makina pune Zetor Dumdum 15 KF
Zetor Dumdum 15 KF - Korce

B Shitet zetor dum dum 15 kuajfuqi,ne gjendje shum te mire zetori shitet me plug tek,2 rimorkjo,lesa dhe kosh cmimi i zetorit esht 3 miljon lek i padiskutueshem...

3,000,000 Leke

Korce
16,000 Euro Transporti Makina pune Zetor Fiatagri Buxher Turbo 70-90
Zetor Fiatagri Buxher Turbo 70-90 - Kavaje

B Fiatagri bucher 70-90 turbo kater pistona, 44, me marshe anash, kabine, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993 zetori eshte i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! shitet bashke me agregatet, i ardhur nga italia, ne gjendje shume te mire...

16,000 Euro

Kavaje
5,000 Euro Transporti Makina pune Shesim zetor
Shesim zetor - Durres

B Frez plus karroceri ...

5,000 Euro

Durres
600,000 Leke Transporti Makina pune Traktor
Traktor - Pogradec

B Traktor 82 kv fuqi ka plug freze rimorke ...

600,000 Leke

Pogradec
3,000 Leke Transporti Makina pune frez e mire ne gjende pune cmim i arsyeshem ka rryl mbrapa fshat dasar
frez e mire ne gjende pune cmim i arsyeshem ka rryl mbrapa fshat dasar - Elbasan

B Freze 2.30 me rrul mbrapa ne gjendje te mire pune...

3,000 Leke

Elbasan
5,000 Euro Transporti Makina pune Shes Ford 3600
Shes Ford 3600 - Elbasan

B Shes ford 3600 per arsye mosperdorimi. aktualisht ka thyer pinjonin e pare te diferencialit. 0685666085 per me shum info ...

5,000 Euro

Elbasan
0 Leke Transporti Makina pune Shes traktorin
Shes traktorin - Pogradec

B Traktor 82 kv fuqi ka plug freze dhe rimorke tk ...

0 Leke

Pogradec
2,000 Leke Transporti Makina pune frez dondi
frez dondi - Kavaje

B Shes freze dondi,me gjeresi 205m,me thikat 50 perqind,me rrul origjinal mbrapa,me thikezat origjinale,ne gjendje shum te mire,e ardhur nga italia.0692302278,berti...

2,000 Leke

Kavaje
5,500 Euro Transporti Makina pune Renault Kamion.1999
Renault Kamion.1999 - Tirane

B Makina : makina ngarkuese dhe makina te terheqjes modeli: renault viti 1999 ne gjendje shume te mire. dokumenta te paguara...

5,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas