Working cars 1000+ Makina pune

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,500 Euro Makina Makina pune OKAZION Shitet Sonde per puse dhe pilota

OKAZION Shitet Sonde per puse dhe pilota - Durres

Rruga Ali Shika, Zone Periferike | Durres

B Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes "mait", bige me gjatei 7m, tre shtanga me gjatesi 3m, tre kova me diameter 40, 60, 80cm, thellesia maksimale e shpimit 22m. makineria eshte ne gjendje te perkryer pune. shitet per arsye mosperdorimi....

7,500 Euro

Durres
70,000 Euro Makina Makina pune Eskavator hitachi 450

Eskavator hitachi 450 - Tirane

Sharr, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Eskavator hitachi 450 viti2001 servis i pergjithshem...

70,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Makina Makina pune Shitet pomp sovatimi  ose Nderrohet

Shitet pomp sovatimi ose Nderrohet - Tirane

Rruga Dardania, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Shitet pomp sovatimi jo shum e perdorur ne gjendje te mire pune . me tuba der ne 10 kate ose nderrohet me makin...

5,000 Euro

Tirane
14,000 Euro Makina Makina pune Man17.232

Man17.232 - Korce

Erseke, Albania, Qender | Korce

B Shitet kamion man 17.232 ne gjendie perfekte 4x4 xhama elektronik,abs, diferencial me reduktor,vinc atlas 2ton.vetshkarkuse me 3 pozicione....

14,000 Euro

Korce
6,500 Euro Makina Makina pune Damper 4x4

Damper 4x4 - Tirane

Mamurras, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet damper 4x4 ne gjendje shum te mire,2 m3 viti 1994...

6,500 Euro

Tirane
17,200 Euro Makina Makina pune Hanomag 55 D

Hanomag 55 D - Lezhe

Mamurras, Albania, Qender | Lezhe

B Shitet fadrome 2.5 m3 ne gjendje shum te mire pune,goma te reja dogane te paguar.viti 1990...

17,200 Euro

Lezhe
22,000 Euro Makina Makina pune Hanomag 66 D

Hanomag 66 D - Lezhe

Mamurras, Albania, Zone Periferike | Lezhe

B Shitet hanomag 66 d ne gjendje te mire pune,3.5 m3 viti 1990 ,me dogane...

22,000 Euro

Lezhe
100,000 Leke Makina Makina pune Rrolot

Rrolot - Durres

Rruga Drini, Qender | Durres

B Shitet frogorifer ne gjendje pune ...

100,000 Leke

Durres
300 Euro Makina Makina pune Shes Renault master

Shes Renault master - Durres

Zjarr Filsja , Qender | Durres

B Shetet renault master shume gjendje te mire ...

300 Euro

Durres
20,000 Euro Makina Makina pune Linje e plote per prodhimin e Dritareve Plastike PVC.

Linje e plote per prodhimin e Dritareve Plastike PVC. - Tirane

Bulevardi Blu, Tirana, Albanien, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Linja e prodhimit permbane 1.sharre me dy koka pneumatike .2saldues me nje koke 3pastrues 4,freze me gjithe koka 5.makinei per prerjen e leisteve (pikaqe) 6.freze per hapjen e folese se bravave .7.kompresor 8.sharre metalike me disk.makinerite jane te firmes gjermane urban. ne gjendje shume te mire teknike....

20,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Makina Makina pune  zetor 3130 kuaj fuqi 105 me dokumenta te rregullta e shes per arsye emigrimi zeto

zetor 3130 kuaj fuqi 105 me dokumenta te rregullta e shes per arsye e - Elbasan

Grekan, Albania, Zone Periferike | Elbasan

B Zetor john dere 3130 kuaj fuqi 105 me dokumenta te rregullta e shes per arsye emigrimi zetori ka plug frez korrse bari lidhse ballash cmimi 20 000 cmimi pak i diskutushem konktakt 0675607178 nr greces 00306981745783...

20,000 Euro

Elbasan
900 Euro Makina Makina pune Mbledhse bari Okazion

Mbledhse bari Okazion - Shkoder

Barbullush, Zone Periferike | Shkoder

B Ne gjendje shum te mir. arsyeja e shitjes mosperdorimi....

900 Euro

Shkoder
8,500 Euro Makina Makina pune Zetor

Zetor - Korce

Pojan, Albania, Zone Periferike | Korce

B Shes zetor me te gjitha agregatet ne foto. makine mbjellse, plugje, freze, pompe sperkatese, kosh....

8,500 Euro

Korce
3,500 Euro Makina Makina pune Rimorkio  veteshkarkuese ne tre ane dhe mbulese me mushama

Rimorkio veteshkarkuese ne tre ane dhe mbulese me mushama - Tirane

Bulevardi Blu, Kamza, Albanien, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Rimorkio ne tre ane veteshkarkuese 2,5 tone e markes humbar me mbulese plastike dhe rampe per ngarkimin e makinave ...

3,500 Euro

Tirane
3,200 Euro Makina Makina pune Mercedes-Benz

Mercedes-Benz - Fier

29 Nentori, Zone Periferike | Fier

B Shitet kamion benz 711d 3.5 ton me dekumenta deri ne janar 2019.me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra te ndrruara e gatshme per cdo lloj prove cmimi 4300 lek...

3,200 Euro

Fier
3,500 Euro Makina Makina pune shes furgon malli

shes furgon malli - Lushnje

Ish Reparti Ushtarak, Qender | Lushnje

B Furgon sprinter, viti 2004, ngjyra e bardhe, pesha e ngarkeses 980 kg, motorr 2200, me dokumenta te rregullta....

3,500 Euro

Lushnje
6,000 Euro Makina Makina pune fadrome ford 655c 4x4

fadrome ford 655c 4x4 - Lushnje

Lushnje, Zone Periferike | Lushnje

B Shitet fadrome ford ne gjendje te mire pune 4x4 me 2 kova 80 / 30 , me dalje hidraulike per cekic tryel me dogane te paguar, shitet per arsye mosperdorimi...

6,000 Euro

Lushnje
350,000 Leke Makina Makina pune plug Ermo

plug Ermo - Kavaje

Lekaj, Qender | Kavaje

B Plug ermo 3-vesh rrotullues.nr.kontakti 0692302278...

350,000 Leke

Kavaje
250,000 Leke Makina Makina pune plug 4-vesh

plug 4-vesh - Kavaje

Lekaj, Qender | Kavaje

B Plug kater vesh me gjeresi 1.5 m..per me shume inf. nr 0692302278...

250,000 Leke

Kavaje
15,500 Euro Makina Makina pune Shitet makine pune Mercedes Benz

Shitet makine pune Mercedes Benz - Tirane

Tek Kompleksi Gener2, Don Bosko | Tirane

B Shitet makine mercedes benz prodhim i vitit 2002 me nafte. makine ndodhet ne greqi....

15,500 Euro

Tirane
3,500 Euro Makina Makina pune Autobetoniere 1.5 deri ne 2.0 m3

Autobetoniere 1.5 deri ne 2.0 m3 - Vlore

Panaja, Zone Periferike | Vlore

B Autobetoniere vetengarkuese ne gjendje shume te mire 1.5 deri ne 2.0m3. cmimi 3.500 euro cel. +355697083481 kontakt per info te metejshme...

3,500 Euro

Vlore
250 Euro Makina Makina pune PAjisje per Heqejen e Gomave te Makinave

PAjisje per Heqejen e Gomave te Makinave - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Pajisje per heqejen e gomave te makinave...

250 Euro

Tirane
550 Euro Makina Makina pune Puntatrice me Krahe PRIMA

Puntatrice me Krahe PRIMA - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Puntatrice me krahe marka: prima modeli: punto top/r ngjyra: bardhe + verdhe...

550 Euro

Tirane
500 Euro Makina Makina pune Saldatrice 180 A

Saldatrice 180 A - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Saldatrice 180 modeli: eko - car 180 ngjyra blu...

500 Euro

Tirane
300 Euro Makina Makina pune Kompresor Ajri

Kompresor Ajri - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Kompresor ajri, i levizshem. marka: abac modeli: b3800b - 270 ngjyra: blu...

300 Euro

Tirane
250 Euro Makina Makina pune Pajisje per pjekjen e bojes se makinave  2

Pajisje per pjekjen e bojes se makinave 2 - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Pajisje per pjekjen e bojes se makinave ...

250 Euro

Tirane
550 Euro Makina Makina pune Puntatrice me Krahe

Puntatrice me Krahe - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Puntatrice me krahe marka: prima modeli: p4s4i ngjyra: bardhe ...

550 Euro

Tirane
120,000 Leke Makina Makina pune plug Dondi

plug Dondi - Kavaje

Lekaj, Qender | Kavaje

B Plug vijash dondi rrotativ..nr.kontakti 0692302278...

120,000 Leke

Kavaje
150 Euro Makina Makina pune Pajisje per Pjekjen e Bojes se Makines

Pajisje per Pjekjen e Bojes se Makines - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Pajisje per pjekjen e bojes se makines...

150 Euro

Tirane
250 Euro Makina Makina pune Pajisje per pjekjen e bojes se makinave

Pajisje per pjekjen e bojes se makinave - Tirane

Katund I Ri, Yrshek, Tirane , Tjeter zone | Tirane

B Pajisje per pjekjen e bojes se makinave ...

250 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas