Motora Motorcikleta 1000+ Motorra ne shitje

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

80,000 Leke Makina Motorra ne shitje Motor piaggio 250cc

Motor piaggio 250cc - Tirana

Ish Fusha E Aviacionit , Laprake | Tirana

B Shitet motorr piaggio 250cc me grup honda i dal nga fabrika 800 mijlek ose nderohet me papaq 120cc e poshte per arsye patente , letrat jane te paguara per 1 vit ...

80,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shes Motorr Arsyeja mos perdorimi

Shes Motorr Arsyeja mos perdorimi - Tirana

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Motorri eshte ne gjendje te mire pune me letrat te regullta ...

50,000 Leke

Tirana
3,000 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr Yamaha

Motorr Yamaha - Tirana

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B X max yamaha 250 kubiksh. 56000 km. viti 2008. gjendje super e mire. e sapo ardhur nga italia. mjaft praktik per trafikun e renduar te tiranes dhe komod njekoheshisht....

3,000 Euro

Tirana
650 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet Motorr Gilera Runer 125cc 4 kohesh.

Shitet Motorr Gilera Runer 125cc 4 kohesh. - Pogradec

Qender Pogradec, Qender | Pogradec

B Gilera runer 125cc 4 kohesh viti 2005 650...

650 Euro

Pogradec
30,000 Leke Makina Motorra ne shitje Kerkoj te shes motorr

Kerkoj te shes motorr - Tirana

Rruga E Dibres Tirane, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Kerkoj te shes motorrin...

30,000 Leke

Tirana
1,700 Euro Makina Motorra ne shitje SHITET SCOOTER 125

SHITET SCOOTER 125 - Tirana

Tirane, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet scooter benelli 125 viti i regjistrimit 2010, motorri eshte i sapo ardhur nga italia me dogane te sapo bere, eshte ne gjendje shum te mire me te gjtha sherbimet te sapo bera me vaj filtra candele goma e te tjera,eshte 125 cc dhe mund ta ngasesh dhe me patent makine eshte shum ekonomik i shpejt dhe shum praktik dhe ne gjendje shum te mire. cmimi 1700 euro i diskutueshem. per cdo gje me kontatoni ne nr 0673435279...

1,700 Euro

Tirana
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shitet motorr Honda Sh 100 cc ,viti prodhimit 1999

Shitet motorr Honda Sh 100 cc ,viti prodhimit 1999 - Tirana

Senatorium, Sauk | Tirana

B Shitet motorr honda sh 100 cc ,viti prodhimit 1999 , shitet per arsye emigrimi, tel: 0692722318...

50,000 Leke

Tirana
600 Leke Makina Motorra ne shitje shitet motorri

shitet motorri - Elbasan

Kovikti, Qender | Elbasan

B Shitet motorri ne gjendje super...

600 Leke

Elbasan
400 Euro Makina Motorra ne shitje shitet per arsye Ekonomike

shitet per arsye Ekonomike - Tirana

Rruga Vilave Lunder, Zone Periferike | Tirana

B Shes motorr honda me letra .. e shes per arsyje ekonomeke...

400 Euro

Tirana
22,000 Leke Makina Motorra ne shitje okazion moto BOBO

okazion moto BOBO - Gjirokaster

Kardhiq-delvin, Zone Periferike | Gjirokaster

B Moto bobo i modifikuar pr extreme malore dhe hedhje pistash , grup honda 72cc ne gjendje super te sakt i gatshem per cdo lloj prove dhe i pa deportushem ndaj policis pasi esht prerje e atill . nr tel 0699304512...

22,000 Leke

Gjirokaster
6,000 Euro Makina Motorra ne shitje shes motorr  me 4 rrota

shes motorr me 4 rrota - Tirana

Sabaudin Gabrani, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shes motorr viti 2016 i sapo ardhur nga anglia 250 cc me dogan te paguar ne gjendje te mire shum i paster ngjyra blu e hapur ...

6,000 Euro

Tirana
200 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr biciklet 59cc

Motorr biciklet 59cc - Tirana

Vaso Pasha, Blloku | Tirana

B Biciklet me motorr ne gjendje shume te mire. ...

200 Euro

Tirana
5,200 Euro Makina Motorra ne shitje C Class 220 Naft 2004 Motorr //EVOO 🇩🇪🇩🇪

C Class 220 Naft 2004 Motorr //EVOO 🇩🇪&#12 - Durres

Vath Truja , Zone Periferike | Durres

B C class 200 naft e vitit 2004,me kamio manuale,me dogane te paguar,e sapoardhur nga gjermania,kilometra origjinale 197000 me librer sherbimi,me 4 xhama elektrik,klima tronik,motorr //evoo,6 marsha,sendile elektrike,komando ne timon,2 celsa me pult,kroskot i modelit te ri,shume e paster si nga brenda dhe jasht?ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.per me shume info nr i cel:0692025260...

5,200 Euro

Durres
510 Euro Makina Motorra ne shitje Per arsye emigrimi shes urgjentisht

Per arsye emigrimi shes urgjentisht - Durres

Ndertuesi, Qender | Durres

B Shitet motorr peugeot me benzin ne gjendje shume te mire shume pak i perdorur i ardhur nga italia viti i prodhimit 2006 cmimi 1500 euro i diskutushem...

510 Euro

Durres
60,000 Leke Makina Motorra ne shitje Motorra Piaggio Liberty 125cc

Motorra Piaggio Liberty 125cc - Tirana

Autostrada Dr-tr,gjokaj ( Ngjitur Me City Park), Tjeter zone | Tirana

B Shiten motorra te perdorur piaggio liberty ne dy varjante. varjanti i pare (motorra me kosh dhe zgare te pershtatshme per shperndarje..piceri,catering etj.) 40.000 leke varjanti i dyte,motorra me shale dyshe e re,me fenere dhe sinjale para te reja. (60.000 leke) motorrat jane me dogane te paguar dhe gati per targa....

60,000 Leke

Tirana
1,700 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr Burgmann 400 Kubik me dogane e Targa

Motorr Burgmann 400 Kubik me dogane e Targa - Shkoder

Perash, Qender | Shkoder

B Shes motor burgmann 400 kubik me letra e me siguracion der gusht 2018...

1,700 Euro

Shkoder
1,300 Euro Makina Motorra ne shitje Malaguti Madison 200 pothuajse i ri

Malaguti Madison 200 pothuajse i ri - Durres

Ne Periferi, Qender | Durres

B Shes skuterr malaguti madison 200 me targa italiane me dogane te paguar pothuajse i ri me rreth 4000km.per me shume informacion tel num 0696822568 cmimi esh okasion 1300 euro...

1,300 Euro

Durres
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shes matorrin

Shes matorrin - Elbasan

Elbasan, Qender | Elbasan

B Ne gjendje shum te mir.grup 72 pa hapur fare....

50,000 Leke

Elbasan
85,000 Leke Makina Motorra ne shitje GUMENI MOTO  ME LETRA

GUMENI MOTO ME LETRA - Tirana

Rinas , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Viti i prodhimit 2018 me letra 49 cc i modifikuar 72 cc me letra deri me dt 11 / 9 / 2018 2300 kilometra te bera shitet per arsye mospordprimi nr 0696586054 ...

85,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shes motorr honda 80cc ..ne gjendje te mir. pa letra.0676255103.

Shes motorr honda 80cc ..ne gjendje te mir. pa letra.0676255103. - Durres

Sukth , Qender | Durres

B Motorrit i jan ber fasho te reja ..fush elektrike te re ..2komardare e kapertona te reja ..shal te re etj etjj..e shes vetem sepse kam bler makine.....

40,000 Leke

Durres
250 Euro Makina Motorra ne shitje shes blej motorra

shes blej motorra - Elbasan

Kadri Hoxha, Zone Periferike | Elbasan

B Blej shes motorra ...

250 Euro

Elbasan
2,300 Euro Makina Motorra ne shitje Shes motor

Shes motor - Tirana

Irfan Tomini , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Malagutti spidermax 500 ne gjendje sh te mire me letra ...

2,300 Euro

Tirana
60,000 Leke Makina Motorra ne shitje shes motor 72 lifan

shes motor 72 lifan - Tirana

Artan Lenja, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet motor lifan 72 ne gjendje pune sh te mire 60000 lek i pa diskutueshem noteri i paguar nga un ...

60,000 Leke

Tirana
400 Euro Makina Motorra ne shitje Vespa 150 ekonomik

Vespa 150 ekonomik - Tirana

, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Shitet vespa cosa (pa dokumenta)...

400 Euro

Tirana
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje Superscooter

Superscooter - Elbasan

Luigj Gurakuqi, Qender | Elbasan

B Shitet motorr super scooter 250cc yamaha ne gjendje shume te mire motorrike ngjyre i zi...

1,000 Euro

Elbasan
38,000 Leke Makina Motorra ne shitje SHITET MOTORR  PAPAQ

SHITET MOTORR PAPAQ - Tirana

Sauk, Sauk | Tirana

B Motorri eshte pa letra po ashtu nuk i punon grupi ! ...

38,000 Leke

Tirana
1,500 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet motorr yamaha virago.

Shitet motorr yamaha virago. - Tirana

Prane Restorant Fresku, Fresku/Linze | Tirana

B Shitet yamaha virago viti 96 250 kubik ne gjendje perfekte me letra te sapo paguara 1500 shum pak i diskutueshem kontakt 0694411117...

1,500 Euro

Tirana
1,200 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr ne shitje

Motorr ne shitje - Tirana

Rruga Siri Kodra, Tjeter zone | Tirana

B Motorr aprilia atlantic 500cc. viti i prodhimit 2004. ne gjendje shume te mire. me dokumente te paguara ne shtator 2017. ka edhe disa plastika rezerve....

1,200 Euro

Tirana
2,000 Euro Makina Motorra ne shitje Keeway

Keeway - Elbasan

Mollas, Qender | Elbasan

B Motorri ngjendje pune ..me dokumenta trregullta ..me cmim tarsyshemm per me shum kontaktoni ne nr e tel 0682312614 ju mirpresim...

2,000 Euro

Elbasan
130,000 Leke Makina Motorra ne shitje GUMENI MOTO  ME LETRA 72cc

GUMENI MOTO ME LETRA 72cc - Tirana

Vore, Zone Periferike | Tirana

B Marka gumeni moto fuqia motorike 49( original 72) vit prodhimi 2016 me letra deri 9/11/2018 kilometera te bera 2500 nr tell 0696586054...

130,000 Leke

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas