• Filter
  • 37 lexues | 0 njoftim/e ne pritje
2,200 Euro
Shitet Honda Jazz Viti 2003,gjendje E Perkryer
Durres, Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

2,200 Euro

Honda

SHITET HONDA JAZZ NE GJENDJE SHUME TE MIR SI XHENERIKE DHE MOTORRIKE,AKOMA NUK KA BERE NJE VITE QE KA MBERRITUR NE SHQIPERI,SHUME PAK E PERDORUR NE SHQIPERI,ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE ME TARGA,PERBEHET NGA NJE TAPICERI SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE.... *IDEALE PER FEMRA* MARKA / MODELI> HONDA JAZZ NGJYRE > E VERDHE KAMIO > MANUALE KILOMETRA> 130285 TE VETAT ORIGJINALE FOTHJE/NGROGHJE > KONDICIONER PORTA> 4 KARBURANTI > BENZINE FUQIA MOTORRIKE> 1.3 benzine ( 1246 cm3 ) Cel. : 0662434334

5,000 Euro
Vw Golf 5 Gt Line 2.0l Tdi Automatik
17 Marsi, Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

5,000 Euro

Volkswagen

Shitet Volkswagen Golf 5 2.0L Nafte, 140 kuaj fuqi, Viti prodhimit 11/2005, Look GT origjinal nga fabrika, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar, 86.000 KM Origjinale, Makina disponon keto opsione : Kambio Automatike DSG dhe marsha ne timon (Steptronic), Kondicioner digital (Climatronic), ESP, Radio CD, Disqe Alumini, Sensor parkimi, Xhama te Zi Origjinal, Pilot automatik (Bllokues shpejtesie), Makina ndodhet ne Elbasan, Cmimi: 5000 Euro, Per informacion: 0697672636

1,200 Euro
Shitje
S Petrela, Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

1,200 Euro

Volkswagen

Shitet wolsvagen lupo ne gjendje shum te mir Me letra e vitit 2000 benzin 1000 k..B ose nderrojet me makin tjetr

4,000 Euro
Avantgarde E Class 270 Cdi,viti 2002,automatike,175 Mij Km,e
Nasi Pavllo, Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

4,000 Euro

Mercedes-Benz

Benzi eshte ne gjendje te shkelqyer,abs,airbags,automatike,pasqyra dritare sedilje elektrike,ciusura centralizata,tapiceri lekure e vecante,175 mijkm origjinale,cd radi dhe televizor,telefon,sedilje me ngrohje,kondicioner etj.Te interesuarit te kontaktojne ne 0665275031 per ta pare personalisht

44,000 Euro
Bmw X4 M Sport. Diesel 2.0
Sami Frasheri, Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

44,000 Euro

BMW

Ne super gjendje. 100mij km. Me targa shqiptare. Viti 2014. Shitet 44.000€ . Verifikoni cmimin ne internet para se te merni n telefon. Theksoj makina eshte nuk bmw x4 drive, eshte bmw x4 M sport

4,800 Euro
Shitet Mercedez Benz.a.clas
Teodor Keko, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

4,800 Euro

Mercedes-Benz

Vito 2006 4.8 euro veje shitet nderohet..Ka tel blototh navigator sedile me ngroje me crfyrje fryrje euro 4 naft 180..Klima dhe pilot automatik..

2,700 Euro
A170 Cdi Avangard 2001
Çerçiz Topulli, Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

2,700 Euro

Mercedes-Benz

Shitet A170 ne gjendje shume te mire. 170 mij km. Goma te reja. Kondicioner ne gjendje perfekte. Tapiceri shume e paster gjysem mershin. E gatshme per cdo lloj prove.

1,400 Euro
Durres Super Ofert Shitet .fiat Punto Te Vitit 2000 ,1.2 Ben
Vollga, Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
50,000 Kilometra

1,400 Euro

Fiat

DURRES Super ofert shitet .Fiat punto te vitit 2000 ,1.2 benxin super komod dhe full opsional. ESHTE SJELL NGA ITALIA DHE ESHTE SHUM EKONOMIK ,nuk harxhon fare .ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR . Dhe ngjyra ESHTE boqelli . si ne foto. CMIMi 1600 EURO. CMIMI pak i diskutushem. .Do te ngeleni shum te kenaqur. ESHTE pothuajse I ri. NXiTONi na kontaktoni ne numrin e cel:-) 0696599893

6,500 Euro
Shes Toyta Rav4,me Nafte,viti 2008,motor 2000
Rruga Perlat Rexhepi, Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

6,500 Euro

Toyota

Shes makine Toyata RAV 4 me nafte,me sedilje lekure,ngjyre e zeze,viti prodhimit 2008,me qendrushmeri ne rruge,me dritare ne tavan xhami.

4,500 Euro
Tirane, Shes Toyota Corolla Verso, Viti 2004, Manual, 2.0 Na
Muhamet Gjollesha, Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

4,500 Euro

Toyota

Shitet Toyota Corolla Verso (monovolum), viti 2004, kambio manuale, 2.0 nafte D4D, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original + navi, xhama-pasqyra elektrike, 170.472 km origjinale, sensore parkimi prapa, disqe origjinale cerkin lega 16", goma 80%, dy celesa me pult, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 4500 euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906.

4,200 Euro
Ford Fiesta Titanium
Bill Klinton, Tirane
Gaz Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

4,200 Euro

Ford

Ford fiesta 1.3 benzine gaz ,impjanti I montuar ne itali landi renzo nga me te miret,drita komplet led me pakete, goma te reja dhe ferrota,rrip Motorri dhe dinamoje I ri, vaj filtra Motorri dhe Gazi,disqe 16 alumini, 4200 euro

2,200 Euro
Shes Reno Clio 1.46 Naft 2002 Ose Nderrohet Me Makine Me Kam
Rruga Don Bosko, Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

2,200 Euro

Renault

Makina eshte shume ekonomike dhe ndodhet ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

3,000 Euro
Audi A4 1.9 Tdi
Kukes, Kukes
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

3,000 Euro

Audi

Shes veturen me tabela angleze timonin e ka te kthyer ne anen e majt, i ruajtun, servisimi i kryer gjendemi ne Kosove - Prishtine. Kontakto +37744409557 ose ne viber.

3,200 Euro
Peugeot 407 2.0 Hdi 140 Cv Viti 2006, Automat
Maminas, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

3,200 Euro

Peugeot

Shitet: Peugeot 407 Motori(CC):2.0L HDi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2006 Transmisioni: Automat 180,000 km Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire. Me Dogane.

2,000 Euro
Shitet Honda Jazz Ne Gjendje Te Perkyer
Durres, Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

2,000 Euro

Honda

SHITET HONDA JAZZ NE GJENDJE SHUME TE MIR SI XHENERIKE DHE MOTORRIKE,AKOMA NUK KA BERE NJE VITE QE KA MBERRITUR NE SHQIPERI,SHUME PAK E PERDORUR NE SHQIPERI,ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE ME TARGA,PERBEHET NGA NJE TAPICERI SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE.... *IDEALE PER FEMRA* MARKA / MODELI> HONDA JAZZ NGJYRE > E VERDHE KAMIO > MANUALE KILOMETRA> 130285 TE VETAT ORIGJINALE FOTHJE/NGROGHJE > KONDICIONER PORTA> 4 KARBURANTI > BENZINE FUQIA MOTORRIKE> 1.3 benzine ( 1246 cm3 ) Fuqia KW..: 57 kW (77 PS)

3,000 Euro
Jaguar S Type Benzin
Mbrostar Ura, Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

3,000 Euro

Jaguar

Jaguar s type i sapo ardhur nga Anglia sherbimet jan ber te gjitha ne Angli goma te reja vaj filtra boja esht e paster esht e gatshme per cdo lloj prove

2,500 Euro
Shes
Rr Todi Vogli, Korce
Gaz Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

2,500 Euro

Audi

makina eshte ne gjendje shum te mire

2,450 Euro
Golf 4 1.9 Tdi
Kamez-tirane, Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

2,450 Euro

Volkswagen

Golf 4 viti 1999 timon 3 sendilje dhe tapiceri 2003 Clima tronic Letrat deri ne Maj 2018 ne gjendje shum te mire Shume ekonomik Makinen mund ta kontrolloni tek mekaniku. Tel kontakti : 0674803429

1,400 Euro
Okazion
Arben Broci 50, Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

1,400 Euro

Peugeot

Shitet 99 nafte shum ekonomike me te gjitha sherbimet e sapo bera. me taksa te paguara per nje vite. shitet per arsyje mos pordorimi. cmimi diskutueshem 00355 662066622

3,700 Euro
Vw Golf 5 1.9 Tdi
17 Marsi, Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

3,700 Euro

Volkswagen

Shitet Golf 5 1.9 TDI, 105 Kuaj Fuqi, Viti Prodhimit 22/04/2004, 163.000 Kilometra, 5 Marsha, ESP, Kondicioner Digital, Disqe Alumini, 4 Goma te reja, E sapo ardhur nga France me dogane te paguar, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera ne France, Cmimi: 3700 Euro, Per informacion: 069767263

1,400 Euro
Fiat Punto Ne Shitje
3 Deshmoret, Rezidenca Demneri, Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

1,400 Euro

Fiat

Shitet Fiat Punto vit prodhimi 2000, motor 1.2 benzine, kambio manuale, 3 porta, ngjyre jeshile, kondicioner, 147.000 km, ne gjendje shume te mire, me targa dhe taksa te paguara deri ne tetor te vitit 2018. Cmim i diskutueshem.

5,100 Euro
Vw Golf 5 Look Gti&r32 2.0 Nafte
Stadiumi, Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

5,100 Euro

Volkswagen

Vw Golf 5 2.0 Nafte LooK///GTIdheR32 Fabrike Jo Me Rezin Marmita Me Shfryrje Dhe Fishkellim Cmimi:5100 Euro I diskutueshem Nr Cel:0693947627 Whatsapp:0693947627 Makina posedon keto opsione: Xhama Elektrik Hapje mbyllje qendrore me pult Pasqyra Elektrike Kasetofon JVC Me prekje Me keto Formate:CD MP3 MP4 DVD IPOD USB BLUETOOTH Sistem Audio Ampifigator Gufer i montuar ne greqi bashk me kasetofonin me vlere 1200 Euro Makina Posedon Ajer te kondicionuar//Klima Dixhitale Timon GTI me 3 Hapje Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike gjithashtu eshte perekte edhe nga ana vizuale interiore e xhenerike Makina Eshte Me Full Led Brenda dhe Full Kseno Jasht Cmimi:5100 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627

3,500 Euro
Mercedes Clk200 Benzine Gaz Cabrio
Stadiumi, Elbasan
Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

3,500 Euro

Mercedes-Benz

Okazion 3500 Euro I Padiskutueshem Deri Ne Fund Te Tetorit Mercedes Clk200 Benzin gaz Impiant sekuencial Cabrio AMG LOOK Version amerikan makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike makina posedon Kamio Manuale 4 Xhama Elektrik Hapje Mbyllje Qendrore Kasetofon Origjinal Te Mercedes Benz Origjinal I Modelit Te Makines Makina eshte shum ekonomike Posedon Celes Me Thithje Sendilje Me Fryrje Version Sport Qe te vijn Pas Trupit Disqe AMG 17 INCH Makina eshte e rrall pasi AMG_LooK_Usa_Version Rall Gjen Makina Posedon Gjithashtu 2 Marmita Makina 180.000 Km ka total cdo sherbim eshte kryer ne kohe ndrrim vaj filtra jan nderruar rregullisht me pak fjal makina eshte perfekte te ofron Relaks Komoditet Per Nje Udhetim Perfekt Gjithashtu Edhe Adrenalin Pasi Eshte Shum E Shpejte Sepse Eshte Kompresoor Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627

1,600 Euro
Renault Clio
Antipatrea, Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

1,600 Euro

Renault

renault clio 1.5 nafte ne gjendje shum te mire me letra der ne mars 2018 me condiconer klima

3,500 Euro
Shitet Renault Clio 1.5 Dci 2006
Tirane, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

3,500 Euro

Renault

Makina eshte ne gjendje perfekte, shume ekonomike. Motorri 1.5 dci 160.000-170.000 km. Me sherbime te sapo bera. Gati per cdo lloj prove. Cmimi 3500 euro. Nr kontakti 0699677888

2,500 Euro
Shes Citroen C3 Per Autoshkolle / Perdorim Personal
Rruga Barrikada, Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
50,000 Kilometra

2,500 Euro

Citroen

Shitet nje Citroen ne gjendje shume te mire per autoshkolle ose perdorim personal. Licence autoshkolle + taksa dhe kualidime the likujduara rregullisht. Reklama hiqet shume lehte pasi shkronjat jane te ngjitura. Viti 2003, 5 vende, me nafte. Cmimi : 2500 euro i diskutueshem.

2,000 Euro
Mercedes Benz Rexhina
Komuna Parisit, Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

2,000 Euro

Mercedes-Benz

Shitet per arsye mos perdorimi Rexhina s500 amerikane viti 2000 e zeze me lekure pana brenda. Eshte perdorur nga biznesmen vetem ne Tirane. Eshte ne gjendje fantastike airbag me ajer me buton per ulje ngritje ne varesi te rruges, perde me buton, navigator etj. Mund te kthehet ne gaz pa problem. Cmimi nga 3000 euro e uli ne 2000 euro per shitje te shpejte. Whats up 0692269564

4,100 Euro
Audi A3
Pvarsia, Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

4,100 Euro

Audi

Kamio Manuale Kondicioneri Automatik Ngjyra blu me nuanca Ne gjendje shum te mire,e sapoardhur nga itali ABS Mbyllje Me Pult Fenere per Mjegull Alarm Pasqyra Elektrike CD Xhama Elektrik Disqe Alumini ESP Me Liber Sherbimesh AirBag per Shoferin AirBag per Pasagjerin

600,000 Leke
Kia Carnival 2.9cc Viti 2003 Nafte Ne Gjendje Shume Te Mire
Autostrada Tirane-durres, Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

600,000 Leke

KIA

Kia Carnival ngjyre jeshile 2003 2.9cc

450,000 Leke
Hyundai Santa Fe 2.0cc Viti 2002 Ne Gjendje Shume Te Mire
Autostrada Tirane-durres, Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

450,000 Leke

Hyundai

Santa Fe 2002 2.0cc

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas