Ndertime dhe Ristrukturime 1000+ Ndertime dhe Ristrukturime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

200,000 Dollar Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Montim parketi/laminat/veshje murale...

Montim parketi/laminat/veshje murale... - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Kryejme sherbime ne..;montim parketi. laminat. dhe veshje murale.. ofrojm cilesi dhe cmim mund te kontaktoni ne..; zajmiklodjan@gmail.com..si dhe ne 0676384405...

200,000 Dollar

Tirane
7,500 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime punime guri

punime guri - Tirane

Tirana, Αλβα&a, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Bejmdhe hoxhaqe...

7,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Skela

Skela - Tirane

Kinostudio, Tirane, Shqiperia, Fresku/Linze | Tirane

B Puntela ndertimi 4mt te pa perdotura 100 cope 1000l copa...

1,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Lyerje mobiljesh

Lyerje mobiljesh - Tirane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Lyejm mobilje dyer dritare me pak kosto sherbim ne vend lyerje simbas deshires tuaj mobiljet e vjetra nuk mund ti hillni sepse u ka ik ngjyra dhe nuk pershtaten , ne aua bejm jeten me te thjesht vetem me pak kosto. tel 0683922494...

200 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ekspert privat zjarrfikes

Ekspert privat zjarrfikes - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj sherbimin e licensuar si "ekspert privat zjarrfikes"! konsiston ne hartimin e raporteve dhe projekteve teknike mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertesave te cdo lloji . (ky sherbim njihet nga cdo institucion shteteror dhe privat ) nr. kontakti cel. : 069 4613382, email:zjarrfikesekspert@yahoo.com gjithashtu ofrojme instalimin e sistemeve si : fire detection konvencional/adresueshem sisteme surveimi cctv sisteme fonie access control nr. kontakti cel. : 069 3705920...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Betoforma per kollona betoni

Betoforma per kollona betoni - Tirane

Bllok, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Keto panele gjejne perdorim aty ku ka kerkese per kualitet te larte, qendrueshmeri, dhe pamje te persosur. perdoren kryesisht per muret dhe kollonat e betonit. kontakt viber dhe whatsapp: +38976951141...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbim konsulence projektim

Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio serioze me profesionist te diplomuar jashte vendit ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit, vleresime te pasurive te paluajtshme dhe te eficiences se energjise. sherbim profesional. kontakt archingconstruction, rr."mikel maruli", tek astiri, tirane cel.0698194142 ...

0

Tirane
0 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime projektime ndertime rikonstruksione

projektime ndertime rikonstruksione - Tirane

Rruga Nazmi Rushiti, Brryli | Tirane

B Ofrojme punime ndertimi dhe rikonstruksione te te gjitha llojeve ne fushen e ndertimit deri me celesa ne dore gjithashtu dhe studio projektimi per projekte dhe leje ndertimi si dhe mbylljen e dokumentacionit kolaudimin e objektit dhe hipotekimin te interesuarit mund te kontaktojne me nr tel. +35542359706 +355682253219 ‭+355 67 401 0318‬...

0 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnesin tuaj

Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnes - Tirane

Rruga Bardhok Biba, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. panelet jane praktike, te shpejte ne montim dhe te lehte. pervec ketyre cilesive modelet e ndryshme antike,rustike dhe moderne zbukurojne dhe tjetersojne pamjen e ambjentit tuaj, qofte shtepi, zyre, bar,restorant apo hotel. produktet jane made in italy. dekor italy ka tashme showroomin e pare te tij ne tirane, dekor point tirana ne rrugen bardhok biba,pas hotel internacional tirana, tek ish kinema 17 nentori. ju ftojme te gjitheve te na vizitoni nga e hena ne te shtune 9:00-19:00. ...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane - Sherbim konsulence projektim

Tirane - Sherbim konsulence projektim - Tirane

Mikel Maruli , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Studio profesionale ofron sherbime konsulence ne projektim dhe zbatim ne fushen e arkitektures, inxhinierise dhe interierit. ndjekim procedurat per lejet e ndertimit dhe vleresime te pasurive te paluajtshme. sherbim profesional. kontakt archingconstruction, rr."mikel maruli", tek astiri, tirane cel.0698194142 cel. : 0698194142...

0

Tirane
265,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes materiale ndertimi

Shes materiale ndertimi - Berati

5 Maji, Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: 1. shkallosha (skela) - jane 25 cifte dhe cmimi eshte 35 mije leke cifti. 2. lidhje per skela - jane 50 lidhje dhe cmimi eshte 2 mije leke copa. 3. vida - jane 100 vida me gjatesi 70cm dhe shiten me cmimin 4 mije leke copa dhe jane 60 vida me gjatesi 100cm dhe shiten me cmimin 5 mije leke copa. 4. celese kollone - jane 70 celesa dhe cdo celes shoqerohet me thika. cmimi eshte 1.5 mije leke copa. 5. petaludhe - jane 100 cope dhe cmimi eshte 2 mije leke copa. 6. derrasa - jane rreth 3 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe tako. cmimi eshte 150 mije leke metri kub. 7. binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi eshte 1 mije leke metri linear. materialet jane ne gjendje shume te mire. shiten me pjese ose me te gjitha....

265,000 Leke

Berati
5,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior

Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior - Tirane

, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Projektim,design dhe zbatim per ambjente interior,eksterior.punime gipsi,dekore,veshje, oxhake,patinim,restaurim,lyerje,lulishte,prodhime, gazebo,bar-beque,shatrivane,skulptura,piktura,parmake,korniza,etj. eksperience 20 vjecare. tel: 0698545935 ...

5,000 Leke

Tirane
130,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohet Investitor

Kerkohet Investitor - Tirane

Rruga Gjergj Legisi, Laprake | Tirane

B Kompania ne fjale meret me industrine kimike si edhe prodhimin e detergjenteve, profesional dhe industrial. kerkohet bashkepuntor serioz ( investitor ) per zgjerimin e biznesit. aktualisht produktet prezente ne te gjithe shqiperine dhe me shitje ditore te konsiderueshme. te interesuarit te telefonojne ne numrin e kontaktit te dhene ne faqe. vetem telefonata serioze....

130,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tunamar Peshore elektronike

Tunamar Peshore elektronike - Elbasan

Elbasan, Qender | Elbasan

B Tunamar shpk operon ne tregun shqipetar prej disa vitesh. kompania ka tre veprimtari te specializuara dhe te lidhura me prodhimin, vendosjen ne pune dhe mirembajtjen e peshoreve elektronike industriale.tregu i biznesit perbehet nga konsumatoret qe blejne ne biznesin tone dhe njerezve te tjere te cilet mund te behen klientet tane. pra klientet reale dhe potenciale. qellimi i firmes eshte qe te rrise besnikerine e konsumatorit per produktet qe tregtohen, te kenaqi nevojat e tyre, sjellje dhe aftesi te mira komunikimi per sherbimin e tyre te shpejte dhe nje cmim te arsyeshem i cili eshte nje nga faktoret kryesore qe ndikon ne blerjet, duke u bazuar ne zhvillimet e fundit ne studimin e psikologjise se kerkeses konsumatore. cel:+355 68 20 43 271 e-mail: tunamar.peshore@gmail.com web: www.tunamar.al...

10,000 Leke

Elbasan
130,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00 - Tirane

Tirane, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. cmimi 130 000 all te reja. nr kontakti 0695305452...

130,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Fototvoltaike

Panele Fototvoltaike - Tirane

Artan Lenja Orion (kompleksi Kontakt), 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme panele fotovoltaike qe sherbejne per prodhimin e energjise elektrike nga rrezet diellore. gjithashtu shesim dhe montojme: panele fotovoltaike, gjeneratore ere, pompa diellore, rregullatore karikimi pwm dhe mppt, ups rezidencial dhe komercial, inverter ongrid dhe offgrid, bateri diellore deep cycle, llampa led 12v dhe 24v sisteme monitorimi me kamera ne distance. panelebesi.com 0699929800...

0

Tirane
95,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik BOSCH

Matrapik BOSCH - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matapik ne gjendje te shkelqyer...

95,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Matrapik MAKITA

Matrapik MAKITA - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet matrapik makita ne gjendje shum te mire...

50,000 Leke

Tirane
800,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Gjenerator

Gjenerator - Tirane

Rr 5 Maj, | Tirane

B Shitet gjenerator...

800,000 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime  Kangjella Alumini

Kangjella Alumini - Tirane

Unaza E Re, | Tirane

B Ofrojm punime kangjella alumini te sistemeve tubolare,katrore ,mure xhami ,etj. ofrojm kabina dushi,thyerse dielli ,gaxebo per vila,apartamente,bare,restorante. per cdo informacion kontakt : 069 20 34 569...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Stampime ne beton

Stampime ne beton - Tirane

Rruga Bardhok Biba Tirane, | Tirane

B Bejme stampime ne beton me 7 lloje te ndryshme stampash,per shtrime horizontale dhe vertikale. operojme ne te gjithe vendin, me cmime konkuruese....

0

Tirane
100,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Mermera granite punime te ndryshme mermeri dhe rikonstruksione

Mermera granite punime te ndryshme mermeri dhe rikonstruksione - Tirane

Kthesa E Kamzes Tirane, | Tirane

B Bejme punimi mermeri dhe pune te ndryshme ndertimi me klerung, si pershembull klering me naj makine etj....

100,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime 2Ainvest Al

2Ainvest Al - Tirane

Rr. Muhamed Gjollesha, | Tirane

B 2ainvest al ofron gamen e plote te projektimit arkitektural, arredimit te brendshem dhe te jashtem per rezidenca banimi si dhe per ambjente per perdorim biznesi. keni nje terren dhe deshironi te ndertoni nje vile, restorant apo dyqan? apo doni te arredoni ambjentet tuaja? besojme se jeni ne vendin e duhur. bashke do te identifikojme zgjidhje qe do te harmonizojne funksionalitetin me dizajnin dhe stili do te jete pasqyrim i personalitetit tuaj. do te keni mundesine qe te planifikoni ambjentet tuaja qe nga themelet deri ne perzgjedhjen e pikturave ne mur....

20 Euro

Tirane
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime riparime

riparime - Fier

Fier, | Fier

B Rregullojme: soba.; lavatrive . ;rigorifera ;pompa bejme istalime : elektrike ;idraulike...

200 Leke

Fier
30 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime tuba plastike

tuba plastike - Kruje

Kruje Lagja Nr 4 Derede Dollake, | Kruje

B Tuba plstike matrial p. v.c sasia 50.000 cop gatesia 1.70 diametri 70 ml spucir 1.5 mm...

30 Leke

Kruje
2,500 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sisteme Inovative per Ngrohje

Sisteme Inovative per Ngrohje - Vlore

Rruga Ibrahim Dervishi, | Vlore

B Lonige shpk, tregton sisteme ngrohje inovative te gjenerates se re, paisjet tona jane ekonomike dhe jetegjate, jashtezakonisht efikase ne shfrytezimin e energjise dhe ngrohje krejtesisht pa ndotje. per cdo informacion jeni te lutur te kontaktonj, faleminderit...

2,500 Euro

Vlore
500 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime kerkohet mjeshter ndertimi

kerkohet mjeshter ndertimi - Shkoder

Parruce, | Shkoder

B Kerkohet mjeshter ndertimi ortak pune per ne ne malin e zi .suvatime.mur tulle.bojaxhi.pllakaxhi.armature. nr.+355672898223////+38269511854.ju te ket veture.sms.faleminderit...

500 Euro

Shkoder
500 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime kerkoj mjeshter.ndertimi.ortak.

kerkoj mjeshter.ndertimi.ortak. - Shkoder

Parruce, | Shkoder

B Kerkoj mjeshter ndertimi ortak pune.per suvatime.mur.tulle.patinime.lyerje.pllake.armature.+355672898223////+38269511854.sms...

500 Euro

Shkoder
6,900 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane, shes kapake pusetash, gize sferoidale

Tirane, shes kapake pusetash, gize sferoidale - Tirane

Tirane, | Tirane

B Shes kapake pusetash gize sferoidale gjermane, -fuqi mbajtese per kamiona, diametri 600 mm -me certifikate dhe garanci cmimi 6'900 leke/copa~ te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682073731 faleminderit! tel. : 0682073731 cel. : 0682073731...

6,900 Leke

Tirane
35 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes dritare alumini per tualete, bodrume dhe magazina

Shes dritare alumini per tualete, bodrume dhe magazina - Tirane

Tirane, | Tirane

B Shes dritare alumini te reja, cilesi gjermane per tualete, bodrume, magazina etj kane permasa te ndryshme me xham tek dhe dopio si me poshte: -xham tek permasat 120cm x 80cm, cmimi 36 euro permasat 120cm x 60cm, cmimi 30 euro -dopio xham permasat 120cm x 80cm, cmimi 42 euro permasat 120cm x 60cm, cmimi 35 euro jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrat e telefonit: 0682073731/ 0666073731...

35 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas