Fuoristrada 1000+ Fuoristrada

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,500 Euro

Shitet Touareg R5. 2500 Viti 2005

Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

5,500 Euro

Volkswagen

SHITET Touareg 5500 euro ne gjendje shume te mire cel 0682021442

14,000 Euro

Tirane, Shes Ford Kuga, Viti 2011, Automat, 2.0 Nafte, 14.00

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

14,000 Euro

Ford

Shitet Ford Kuga, viti 2011, kambio automatike, 2.0 nafte, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, 10 airbag, 134000 km origjinale, ndezje/fikje me buton "Start/Stop", tapiceri lekure, navi me ekran te madh, sensore parkimi, disqe cerkin lega 17", goma 80%, dy pulte, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 14000 euro. Cel. 0684663487.

5,000 Euro

Super Cmim Super Makine

Rruga Kristo Sotiri, Durres, Albania,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

5,000 Euro

Nissan

Nissan X-Trail 2.2, 4x4, ac, abs, makina ne super gjendje, nuk ka nevoj per reklam.nr. 0682018005

7,400 Euro

Bmw X3

Ish Ekspozita,Vasil Shanto | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

7,400 Euro

BMW

Full option 3.0 diesel Kambio automat Sediljet me ngrohje Sensor parkimi para dhe mbrapa

3,500 Euro

Suzuki Vitara

30 Vjetori,Qendra | Berati
Benzin Karburanti
1997 Viti
130,000 Kilometra

3,500 Euro

Suzuki

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Benzine, 16 valva, Viti i prodhimit 1997, me 130.000 km , Kabrio, ngjyre blu e erret. E sapo ardhur nga Zvicra, e patarguar, me dogane te paguar. Gjendja e shkelqyer, me te tera sherbimet bere ne Zvicer. 3500 euro. Nr kontakt 0699831787

4,500 Euro

Land Rover Discover 2 Td5

Skele,Qender | Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

4,500 Euro

Land Rover

Shitet land rover discover 2 td5 me sherbime te kryera goma te reja,amortizator kit extra mali,freksion i sapo nderuar e gatshme per cdo lloj prove!!!

15,000 Euro

Nisan Navara

Blloku, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

15,000 Euro

Nissan

Nisan navara 11000km orgjinale e bler me 0 ne greqi nje dore pa perplasie

900,000 Leke

Shes Mitsubishi 4x4 L200 Viti 2001

Rruga E Tapis, Tapi, Albania,Kucove | Berati
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

900,000 Leke

Mitsubishi

Mitsubishi 4x4 e prodhuar ne Dhjetor 2001. Gjendja shume e mire dhe gati per cdo kontroll. Letrat deri ne Prill 2019. Me timon ne krah te djatht.

16,000 Euro

Shes Nissan Qashqai 2011

Rruga Urani Pano,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

16,000 Euro

Nissan

Cmimi: €16,000 Kategoria: Fuoristrade Km te bera: 53,000 km Kapaciteti ne cm3: 1,994 Fuqia: 110 kW (150 PS) Karburanti: Nafte Konsumi i karburantit: dhe#8776;dhe#8201;7.8dhe#8201;l/100km (i kombinuar); dhe#8776;dhe#8201;10.1dhe#8201;l/100km (ne qytet); dhe#8776;dhe#8201;6.5dhe#8201;l/100km (jashte qytetit) Transmesioni: Automatik Regjistrimi i pare: 2011 Klimatizimi: Ajer i kondicionuar automatik Sensor parkimi: Kamera Airbeg: Perpara, anash edhe me shume Ngjyra: e zeze metalike Dizaini i brendeshem: Lekure e zeze Vecorite: ABS Disqe aliazhi Blutooth CD player Mbyllje qendrore Kruise kontroll Pasqyra elektrike Dritare elektrike ESP Llampa mjegulle Kater rrota aktive Imobilizer Sensor drite Timon shume-funksionesh Navigator Kompjuter ne bord Timon i ndihmuar me energji Sensor shiu Radio/CD/lidhje me celular cel. 0682081300

6,000 Euro

Shitet Hyndai Santa Fe 2008 2.2 Okazion 7000 Euro

Rruga Tafaj, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

6,000 Euro

Hyundai

shitet HYndai santa fe 2008 2.2 okazion 6000 euro nr kontakti 0672026040

7,500 Euro

Bmw X5///m-look 2005 Benzin+gaz 3.0i

Elbasan County, Albania,Qender | Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

7,500 Euro

BMW

Shitet Bmw X5///M-LooK 2005 Benzin+Gaz 3.0 Letra Te Paguara Deri Ne Prill 2019 Automatike Viti 2001 Makina Posedon: =Xhama Elektrik =Sistem Audio Origjinal =4 Marmita =Disqe Alumini Bmw-M =Sendilje Lekure Ngjyre Qumeshti =Sendilje Elektrike =Sendilje Me Ngrohje =Hapje Mbyllje Qendrore =Klima Dixhitale =Klima Bizonale =Xhamat E Pasem Te Zinj =Pasqyra Elekterike =Pasqyra Me Palosje =Stopa Me Lupa Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore Makina Ndodhet Ne Elbasan Cmimi:7500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355696557469

6,000 Euro

Vw Touareg Full Options Automatik Nafte

Elbasan, Albania,Qender | Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

6,000 Euro

Volkswagen

Shitet Ose Ndrrohet Vw Touareg 5.0 V10 Nafte Automatik Makina Posedon: -198.000 Km Origjinale -Sendilje Lekure Ngjyre Bezhe -Komanda Ne Timon -Sistem Audio Origjinal I Amplifikuar -Ndezje me Buton Start Stop Pa Pas Nevoj Per Celes -Hapje Me Sheje Gishti Pa Pasur Nevojen E Cesit -Dokumentat E Paguara -Sendilje Elektrike -Sendilje Me Ngrohje -Xhamat E Pasem Te Zinje -Klima Dixhitale -Klima Bizonale Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E xHenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore Makina Ndodhet Ne Elbasan Cmimi:6000 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355692305614 Bejm Edhe Ndrrime

5,000 Euro

Land Rover Dicovery 2003 Nafte

Laprake - Qender, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

5,000 Euro

Land Rover

Foristrade me nafte e vitit 2003. Gjendja shume e mire. Gomat e reja. Ndricimi Xenon. Off-road LED special. Sedilje lekure.

5,500 Euro

Shitet Touareg R5. 2500 Viti 2005

Muhamet Gjollesha,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

5,500 Euro

Volkswagen

SHITET Touareg 5500 euro ne gjendje shume te mire cel 0682021442

14,000 Euro

Tirane, Shes Ford Kuga, Viti 2011, Automat, 2.0 Nafte, 14.00

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

14,000 Euro

Ford

Shitet Ford Kuga, viti 2011, kambio automatike, 2.0 nafte, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, 10 airbag, 134000 km origjinale, ndezje/fikje me buton "Start/Stop", tapiceri lekure, navi me ekran te madh, sensore parkimi, disqe cerkin lega 17", goma 80%, dy pulte, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 14000 euro. Cel. 0684663487.

5,500 Euro

Shitet

Rruga Aspirata, Kamez, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

5,500 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes Benz ML 270 CDI. Full options. Shume e paster mbrenda dhe jashte. Baxho. Navi te madh. Tapiceri lekure serdilhet me ngrohje. Gomat 95% te reja. Dogana e paguar.

4,700 Euro

Shitet : Nisan X-trail

Lgj 1 , Rruga Taulantia,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

4,700 Euro

Nissan

Shitet : Nisan x-trail Viti 2004 Motorri 2.2 nafte 4 xhama elektrik, kondisioner,abs. airbag , kambjo manuale ,6 marshe, 4×4 Me dogane te paguar Cmimi 4700€ Nr. Cel : 0672013331

47,500 Euro

Mercedes Benz Gl 350 / 2014 Bluetec, Full Option

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania,Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

47,500 Euro

Mercedes-Benz

Full optional, 7 vende, jastek ajri, sedilje lekure me levizje elektrike, memorie dhe masazh, ngrohje sediljesh, ajer i kondicionuar, keyless go, hapje mbyllje bagazhi me telekomande, ndricimi xenon plus, baxhe tavanore, xhama te zi, dvd, 6 mp3, kamera e pasme, ganxhe e pasme, shkalle anesore, ndricim kruskoti me led me disa tonalitete, etj. Goma te reja, Sapo jane nderruar vaji dhe filtrat e motorit. Cmimi i trajtueshem. Mundesi nderrimi ose terheqie mbrapsht e makines suaj.

5,000 Euro

Shitet Makina Nissan X-trail Ne Gjendje Shume Te Mire

Rruga Batalioni Baba Abaz, Tepelene, Albania,Qender | Tepelene
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

5,000 Euro

Nissan

Detyrime Importi/Tvsh -e paguar. Kambio-Manuale. Ngjyra-E zeze E pa aksidentuar Te dhena te tjera per makinen : -4x4 -Sensore Parkimi -Fenere per Mjegull -Xhama Elektrik -AirBag per Shoferin -AirBag per Pasagjerin -Disqe Alumini -Mbyllje Me Pult -Timon Hidraulik -Monitor/USB/CD

8,500 Euro

Toyota Land Cruiser Hzj 105. 4.2 Diesel

Rruga Ali Demi,afer Poligrafikut,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

8,500 Euro

Toyota

Shitet Toyota Land Cruiser HZJ 105 ne gjendje shum te mire,pa dogane ,9 vende motor 4.2 pa turbo.

13,000 Euro

Shes Chevrolet Captiva 2.0

Durazzo, Albania,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

13,000 Euro

Chevrolet

Shes chevrolet captiva 2.0 150 cv . Viti 2010. Full optional me navigator, cruise control 4x4. Kambio automatike. Karroceri dhe motorr ne gjendje perfekte

3,000 Euro

Mercedes-benz G 400 Cdi 2001

2 Queens Rd,Qender | Shkoder
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

3,000 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz  400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohes brendshme aliazh te lehta. vere rims aliazh te lehta. rim dimrit 232838 km per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail. alicetoptani@yahoo.com Falemnderit.

6,000 Euro

Shitet Makina Nissan Navar

Rruga E Cerrikut Gramsh ,Zone Periferike | Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

6,000 Euro

Nissan

NISSAN Navara viti i prodhimit 2005. Gjendje shume te mire. Ngjyre blu. Me kater dyer .motorr 240 Dissel. Me aksesor ne gjendje te mire. Klima. Dokumentat te rregullta. Taksa te paguar deri ne korrik Timon ne krah te djathte.

13,000 Euro

Shitet Fuoristrada Mercedes Benz Ml280cdi / Okazion

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

13,000 Euro

Mercedes-Benz

MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ESHTE FULL OPTION: MARSH AUTOMATIK, SEDILJE LEKURE, COMPUTER + NAVIGATOR 2015, KLIMA AUTOMATIK, DISQE ALUMINI, GOMA MICHELIN TE REJA. TE GJITHA SHERBIMET PERIODIKE JANE KRYER NE SERVIS I AUTORIZUAR BENZ. DOKUMENTA DHE TAKSA TE RREGULLTA DERI SHKURT 2019). Shitet per arsye emigrimi.

35,000 Euro

Shitet Makine Benz Mercedes R350, Blutec

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

35,000 Euro

Mercedes-Benz

MAkina eshte ne gjendje sh mire, sherbimet i jane bere ne Selanik dhe eshte perdorur relativisht pak ne Shqiperi. Eshte me kambio automatike, kamera e akseosre te tjere. Makine eshte gjysem fouristrade

16,000 Euro

Toyota Rav 4

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

16,000 Euro

Toyota

Shitet Toyota Rav 4 super full opsion.Version Ekzekutive.Goma te reja te sapo blera.Dokumenta te paguara per vitin 2018.Te tjerat ..nga afer.

15,000 Euro

Toyota Rav 4, Viti 2010, Automat, 2.2 Nafte, 15.000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

15,000 Euro

Toyota

Tirane, shes Toyota Rav 4, viti 2010 kambio automatike, 2.2 TDI, 5 porta, ngjyre e zeze-shume i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon original W + navi, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 123000 km origjinale me liber servisi, ndezje fikje me buton "Start/Stop", sensore parkimi, disqe origjinale cerkin lega 17" me goma 90%, dy celesa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, me dogane, i sapoardhur.Cmimi 15000 euro. Cel. 0684663487.

9,000 Euro

Nissan Pathfinder 2.5 Tdci

Poligrafiku,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

9,000 Euro

Nissan

Shitet Nissan Pathfinder 2.5 TDCI viti 2005,automat,navi lekure,kamera ,sensor shiu ,tempomat ,full opsion,ardhur nga zvicra me dogane te paguar, ne gjendje shum te mire, km 230.000

3,000 Euro

Shitet Toyota Hilux 2.4 Naft

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Nafte Karburanti
1993 Viti
130,000 Kilometra

3,000 Euro

Toyota

Shitet toyota hilux 2.4 nafte turbo , me kamjo AUTOMATIKE, ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove. 130 000 km origjinal timon anglez

8,500 Euro

Shitet

Rruga Ske Derbeu,Qender | Fier
Nafte Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

8,500 Euro

Volkswagen

shes Touareg v10 me letra te paguara per 1 vit dhe servis te plote, goma te reja mishelini. mundesi nderrimi me Audi ose Golf 5

8,000 Euro

Vw Touareg

Velmish ,Patos | Fier
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

8,000 Euro

Volkswagen

VW Touareg viti 2006 motorr 2.5 diesel full option dore dyt ne perdorim me navigator kokat e sediljeve me dvd

8,499 Euro

Toyota Toyota Rav 4 Executive

Bardhyl ,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

8,499 Euro

Toyota

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Klima SHES TOYOTA RAV 4 EXECUTIVE 2.2 DIESEL NAFTE KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE-TAPICERI LEKURE-SENDILJE ELECTRIKE dhe NGROHJE-XHAMA TE ZI ORIGINAL-PASQYRA ME PALOSJE-STOPAT LED-NAVIGATOR SYSTEM-AUX-MP3-BLUTOOTH-USB-KAMERA PARKIMI-2 CELSA ME PULT-GOMAT MICHELIN TE SAPO VENA (EURO4) E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI Cel. : 0692109922

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas