1000+ Furgona

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,900 Euro Makina Furgona okazion Furgon frigorifer

okazion Furgon frigorifer - Tirane

Vizion Plus, Don Bosko | Tirane

B Shes furgonin frigorifer i pershtatshem per transport mishi dhe peshku esht ne funksion te mor me nafte me kontaktoni per me shum...

1,900 Euro

Tirane
2,200 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benx

shes kamioncine mercedes benx - Lushnje

Rruga Skender Libohova, Qender | Lushnje

B Shitet furgoncine benz me dopjo gabine me karroceri alumini e ulet, ne gjendje shume te mire me dokumenta te sapo paguara. shitet per arsye mosperdorimi....

2,200 Euro

Lushnje
4,200 Euro Makina Furgona Shitet

Shitet - Fier

Sinking Kalenja, Qender | Fier

B Shitet fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga germania,me dekumenta te paguara gjer ne dhietor te 2018 i perdorur shume pak ne shqiperi , shitet per arsye emigrimi.me nje cemimi shume te arsyeshem . okazion . cel .. 0699505214...

4,200 Euro

Fier
4,500 Euro Makina Furgona Shes

Shes - Fier

Dino Kalenja, Qender | Fier

B She’s fugon 5+1 ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermania. shitet per arsye emigrimi.cemimi 4500€ cel...0699505214...

4,500 Euro

Fier
4,500 Euro Makina Furgona Shitje

Shitje - Fier

Dino Kalenja, Qender | Fier

B Fugon 5+1 ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania. shitet per arsye emigrimi.cel ..0699505214...

4,500 Euro

Fier
800,000 Leke Makina Furgona shes autobus

shes autobus - Tirane

Qazim Vathi, Brryli | Tirane

B Shes autobus iveko me gjith licens tiran-fier me cmim te arsyeshem edhe te diskutueshem...

800,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Makina Furgona Shitet furgon Mercedes-Benz Varjo 612

Shitet furgon Mercedes-Benz Varjo 612 - Sarande

Rruga Adem Sheme, Ksamil | Sarande

B Shitet furgon ne gjendje te mire pune . me dokumenta te regullta dhe te paguara deri ne 2018....

6,000 Euro

Sarande
4,900 Euro Makina Furgona Ford Tranzit

Ford Tranzit - Tirane

Vore, Tjeter zone | Tirane

B Shitet ose ndrrohet kilometra:160 000 - 169 999 viti:2006 karburanti: nafte makina eshte ne gjendje sh te mire me dogane te paguar. cmimi pak i diskutushem 4.800€ per info:0685488404...

4,900 Euro

Tirane
14,000 Euro Makina Furgona Mercedes-Benz Sprinter 2.1 CDI 313 Tavan Extra te Larte, 4 Dyer edhe e extra e gjate

Mercedes-Benz Sprinter 2.1 CDI 313 Tavan Extra te Larte, 4 Dyer edhe e - Tirane

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mercedes-benz sprinter 2.1 cdi 313 tavan extra te larte, 4 dyer edhe e extra e gjate mercedes sprinter e bardhe registruar ne vitin 2014 2.1td 313e extra e gjate. modeli i ri i sprinter. , new shape sprinter ,296.000km. makina eshte mbajtur shume mire. ka. dritaret elektrike. mbyllje qendrore edhe mbrapa eshte e veshur. cmimi nuk perfshin doganen te cilen ose e paguani vete ose e paguajme ne. makina ka gjithe dokumentacionin perfshi edhe serviset. tel:00355698716766...

14,000 Euro

Tirane
100,000 Leke Makina Furgona shitet autobus 20+1 2009  tyota

shitet autobus 20+1 2009 tyota - Tirane

Zhvillimi, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet autobuz ne gjendje prefekte me dekumeta te rregulllta 6 goma te reja targe shiptare per me shume nr. tel 0672841192...

100,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Makina Furgona SHITET FURGON MITCUBISHI L400.NAFTE2500.

SHITET FURGON MITCUBISHI L400.NAFTE2500. - Tirane

Shkelqim Fusha, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet furgon1+1mitsubishil400nafte 2500 me144000km.letrat te gjitha gati deri ne fund te vitit 2018.eshte me pese dyer.tonazhi i ngarkeses deri1.6ton.shitet per arsye mos perdorimi.cmimi 3000€....

3,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Makina Furgona SHITET FURGON MITCUBISHI

SHITET FURGON MITCUBISHI - Tirane

Shkelqim Fusha, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet furgon mitsubishi l400 viti 2000 144000km nafte 2500. letrat te gjitha te riperterira deri ne dhjetor 2018. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi: 3.000€ (i diskutueshem) nr tel: 0694072637 ...

3,000 Euro

Tirane
4,000 Euro Makina Furgona Furgon ( Mercedes-benz)410 D viti 1993

Furgon ( Mercedes-benz)410 D viti 1993 - Tropoje

Bajram Curri, Qender | Tropoje

B Furgon mercedes - benz 410d i vitit 1993 i mbajtur shum mir . cmimi :4000€ numri i celularit: 0685120152...

4,000 Euro

Tropoje
10,000 Euro Makina Furgona Shitet autobuz 20+30 vende IVECO OTOYOL

Shitet autobuz 20+30 vende IVECO OTOYOL - Tirane

Peze E Vogel, Zone Periferike | Tirane

B Shitet autobuz 20+30 vende iveco otoyol.viti prodhimit 2004 me dokumenta te rregullta....

10,000 Euro

Tirane
12,000 Euro Makina Furgona autobus scania 1997

autobus scania 1997 - Tirane

Casa Italia, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Scania nodge ne gjendie shum te mire,...

12,000 Euro

Tirane
450,000 Leke Makina Furgona Mercedes Benz

Mercedes Benz - Korce

Leskovik, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Korce

B Shitet makina per shkak emigrimi eshte ne gjendje shume te mire me servis te bera me frigorifer me timon idraulik gomat ne gjendje te mire makina ka ardhur nga greqia per me shume kontaktoni ne tel 00306992951363 me cmim te diskutushem,...

450,000 Leke

Korce
25,000 Euro Makina Furgona SETRA 315 HDH

SETRA 315 HDH - Tirane

Bulevardi Zogu I Pare Nr 39, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Autobuz setra 315 hdh ne gjendje pune. makina jepet me targa dhe siguracion

...

25,000 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona Shitet furgon mallrash ne gjendje shume te mire.

Shitet furgon mallrash ne gjendje shume te mire. - Tirane

Nikolla Tupe, | Tirane

B Shitet furgon fiat ducato, me 3 porta, ngjyre e bardhe, ne gjendje shume te mire teknike, i pershtatshem per mallra te ndryshme. kontrolli teknik ka kaluar gjithmon me sukses. ...

3,800 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Furgona Mercedes-benz sprinter

Mercedes-benz sprinter - Fier

Patos , | Fier

B Mercedes benz sprinter 313 cdi letrat e paguara deri ne dhjetor ne gjendje shum te mire motorrike pesha maksimale : 3.5 ton vendodhja : patos ...

6,500 Euro

Fier
200,000 Leke Makina Furgona Makina ne shitje Renault Kangoo Me xhama, me sedilje

Makina ne shitje Renault Kangoo Me xhama, me sedilje - Tirane

Hamid Shijaku, | Tirane

B Renault kangoo me xhama, me sedilje makina ne shitje . te gjitha dokumentat dhe taksat e paguara ...

200,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Makina Furgona Fiat Ducato 2004

Fiat Ducato 2004 - Lushnje

18 Tetori, | Lushnje

B Ne gjendje te mir pune edhe sherbimet e kryera te gjitha . makina shitet per arsye mos perdorimi 1 vit ka qe ka hyr ne shqiperi letra e paguar per 1 vit ....

5,000 Euro

Lushnje
500 Euro Makina Furgona shitet furgon

shitet furgon - Vlore

Rruga Damian Humariti Vlor, | Vlore

B Shitet furgoni per arsye mbyllje aktiviteti...

500 Euro

Vlore
1,200 Euro Makina Furgona Shes furgan renault espres i vitit 1997 pa dogane ne naft

Shes furgan renault espres i vitit 1997 pa dogane ne naft - Durres

Shijak Ballias Num 66, | Durres

B Fugon per pun reno espres e vitit 1997 me naft konsun te ulet cmimi 1200 euro....

1,200 Euro

Durres
6,000 Euro Makina Furgona Shitet mikrobuz 17+1 vende

Shitet mikrobuz 17+1 vende - Lezhe

Rreshen , | Lezhe

B Shitet mikrobuz 17+1 vende. 6 mije € i diskutueshem. 0682333029...

6,000 Euro

Lezhe
3,500 Euro Makina Furgona Ford Tranzit i vitit 1997 me vende  16+1 dopjegome

Ford Tranzit i vitit 1997 me vende 16+1 dopjegome - Lezhe

Ishull-lezhe, | Lezhe

B Shes fugon ford tranzit te vitit 1997 nafte me vende 16+1 furgoni eshte per pasagjer dhe eshte i larte keshtu qe njerezit mund te futen dhe te dalin pa problem nga furgoni. furgoni i ka te paguara letrat deri ne fund te ketij viti. eshte me dopjo gome dhe eshte i ruajtur mire ....

3,500 Euro

Lezhe
7,800 Euro Makina Furgona Mercedez benz sprider frigorifer

Mercedez benz sprider frigorifer - Vlore

Trasballkanike , | Vlore

B Shitet mercedez benz sprinter frigrifer 313cdi vit prodhimi 2002 motor nafte 220 me kamjo automatike perdoret dhe me marsha 174 mij kilometra 2 muaj ka punuar ne shqiperi me letra te paguara deri ne maj 2018 makina eshte ne gjendje prefekte i gatshem per cdo lloj prove makina shitet per arsye emigracioni per me shum kontaktoni ne tel 0697535603 cmimi 7800€ i diskutushem ...

7,800 Euro

Vlore
2,500 Euro Makina Furgona HYUNDAI H1 furgon

HYUNDAI H1 furgon - Tirane

Kodra E Djellit, | Tirane

B Ose me ndrim ,cmimi i diskutushem...

2,500 Euro

Tirane
6,000 Euro Makina Furgona Renault Master

Renault Master - Tirane

Irfan Tomini, | Tirane

B Renault master i 2008 sistem electronik xhama elektrik kondicioner me sistem hapje dhe mbyllje dyersh me pult. per transport mallrash me targa gjermane me te drejt 6 muaj qendrimi ne shqiperi .. ...

6,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Furgona shitet furgon ne gjendje shum te mire dhe me cmim te diskutueshem

shitet furgon ne gjendje shum te mire dhe me cmim te diskutueshem - Tirane

Ali Visha Ne Laprak , | Tirane

B Furgon 8+1 por vendet i ka per 14 ,me timon hidraulik,viti prodhimi 1981 me motorr 208...

3,000 Leke

Tirane
4,800 Euro Makina Furgona Shes opel vivaro 1.9

Shes opel vivaro 1.9 - Lezhe

, | Lezhe

B Shitet opel vivaro viti 2006 1.9 diesel ne gjendje perfecte me dogan te paguar ! te gjitha sherbimet e kryera . hapja e dyerve me telecomande cmimi i diskutueshem tel: 0685790761 viber:068579071 tel:+33 751452012...

4,800 Euro

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas