2 Vinca Cassonati Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 01/09/2017 14:34

5,000 Euro

  • 2 Vinca Cassonati
  • 2 Vinca Cassonati
  • 2 Vinca Cassonati
  • 2 Vinca Cassonati


Pagesa 5,000 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio
Viti 0
Kilometra 0
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Sami Frasheri
Lexime 1408

2 Vinca Cassonati
Te dhenat Teknike
Fuqia ngritese: 10 ton
Ngritje me cikrik me mates 18.000mm
Diametri i rrotes: 500 mm
Fuqia: 380 volt
Sistem elektrik me inverter
Libri i mirembajtjes dhe vizatimet teknike te duhura.
Cmimi: 5 000 euro secili.
Shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne Berzo Inferiore Brescia Itali.
Makineria eshte pjese e nje grupi makinerish te perdorura.
Per me shume informacion mund te kontaktoni ne tel. +