Kaldaje per ngrohje serash Elbasan

Pjese kembimi per makina Data: 25/09/2017 18:33

3,000 Euro

  • Kaldaje per ngrohje serash
  • Kaldaje per ngrohje serash
  • Kaldaje per ngrohje serash


Pagesa 3,000 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 0
Kilometra 0
Qyteti - Zona Elbasan -
Adresa Rruga Kadri Hoxha Prane Doganes Elbasan
Lexime 2081

2 Kaldaje per ngrohje serash/magazinash me siperfaqe deri 3000m katror, punojne me nafte dhe me korent dhe jane te paperdorura. Punojne me nafte ose me energji elektrike.