Disqe per Range Rover. Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 07/11/2019 14:28

1,200 Euro

  • Disqe per Range Rover.
  • Disqe per Range Rover.
  • Disqe per Range Rover.


Pagesa 1,200 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2012
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kashar,Tirane
Lexime 405

Shes 4 disqe dhe goma te perdorura ne gjendje shume te mire. Numri I disqeve 20, gomat 275/40ZR20.