SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE Vlore

Pjese kembimi per makina Data: 21/05/2020 10:04

120 Euro

  • SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE
  • SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE
  • SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE
  • SHITET- TESTAT FORD 1.4 TDCI NAFTE


Pagesa 120 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio
Viti 2003
Kilometra 2
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Rruga Halim Xhelo, Vlore, Albania
Lexime 46

Shitet Testat per Ford 1.4 Tdci nafte. Testata eshte ne gjendje shume te mire e sapo hequr nga motorr funksional me 170mij km. Testata eshte e pastruar dhe funksionale gati per montim. Gjithcka duket edhe ne foto. Eshte e pershatshme per cdo motorr Fordi 1.4TDCi po ashtu Edhe per Mazda 3 nafte 1.4.