Punime duralumini/fasada xhami/dyer dritare plastike tenda djelli etj... Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 25/07/2019 14:39


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 352

Drualumin Met’hoxha eshte nje kompani qe i perkushtohet deshirave te klienteve prej me shume se 10 vitesh. Ofrojme Fasada Xhami, Dyer dhe Dritare Alumini, Grila Persiane me te gjitha llojet. Punojme me Dyer dhe Dritare Plastike te cdo lloji dhe marke. Tenda Dielli Cope & Druri & Xhami, Kangjella Alumini & Xhami, jane larmishmerite e punes tone me perkushtim ndaj klienteve.

Na Kontaktoni: +