ndertime dhe ristrukturime 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

800 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Shitet garazhde cmontues

Shitet garazhde cmontues

Don Bosko | Tirane

B Okazion shitet garazhde per makinen munde te perdoret dhe per lavazhe e punishte,eshte i cmontueshem,pjeset anesore i ka tabake llamarine me vrima shume cilesore dhe pjesa ballore me qepene,tavani eshte i mbuluar me sanduic dhe pjesa siper eshte esteike me pecikllas cmimi okazion 800 mije leke ....

800 Leke

Tirane
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Punime gipsi shtrime pllakash punime mermeri

Punime gipsi shtrime pllakash punime mermeri

Laprake | Tirane

B Bejme punime riconstruksion shtepiash shtrime betoni, pllakash, mermeri, punime gipsi suvatime fine grafiato etj...

100 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Zone Periferike | Durres

B Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime ...

0

Durres
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Trajtime betonesh. tirane. b ejme prerje betoni, asfali, parafabrikat, beton arme (beton me hekur) tulle, hekuri me zero pluhur. hapim dyer, dritare, kafaz shkallesh, kanale hidraulike, kondicionimi, dhe elektrike. punojme me shume kujdes dhe ne ambiente te mobiluara pa ndotur dhe demtuar asgje. ...

100 Leke

Tirane
2,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Punime Gipsi

Punime Gipsi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Bej punime gipsi dekorative per ambiente te ndryshme, te brendshme dhe te jashtme, si mure te ndara me gips, tavane te varura, dekore gips, dekorime me allci, me patinime , me lyrje etj. punoj me cmime me te arsyeshme ne treg. ...

2,000 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Prerje betonesh

Prerje betonesh

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejme prerje betonesh me sharr si asfalte, soleta, shtresa betoni, shkall, etj , gjithashtu edhe prishje me matrapik....

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , punojme shpejt e me cilesi .

Bejme patinime, riparime, boje, leter muri , zbukurime te ndryshme , p

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bejme patinime, savatime dhe grafiate, boje, leter muri dhe riparime te ndryshme. punojm shpejt dhe me cilesi te lart....

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime SHITET KONSTRUKSION SERE 3000m2 2.80 m e larte × 5.6m

SHITET KONSTRUKSION SERE 3000m2 2.80 m e larte × 5.6m

Zone Periferike | Fier

B Shitet konstruksion sere 3000m3 2.80 m e larte × 5.6m konstruksioni eshte i cmontueshem me tubo xingato....

0

Fier
5,000 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Sisteme Italiane Fotovoltaike 70%me lire.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Impjant fotovoltaik i prodhimit te energjis elektrike. 2 kv.4 kv 6 kv .me cemim okazione....

5,000 Euro

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim parketi

Shtrim parketi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Dua dike qe te shtroj parketin laminat te shtepise sa me shpejt. faleminderit...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit

Ofrojme sherbime ne fushen e ndertimit

Vasil Shanto | Tirane

B Exion construction ofron sherbime ne fushen e ndertimit si meposhte: ndertime konstruksione armature lidhje hekuri murature suvatime nivelime izolime punime fasade termike rregullime çatie punime hidraulike punime elektrike punime me rezine shtrim pllakash bojatisje (lyerje me boje...

0

Tirane
20 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekti - Interier - Mobilim

Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Une jam nje arkitekte me mbi 15 vjet eksperience pune tanime. kam studiuar ne qipro dhe kam punuar me projekte arkitektonike interier, eksterier si dhe menaxhim projekti. kam pasur mundesine te menaxhoj disa nga projektet me ne ze ne vend me portofol mbi 30milion euro (rolling hills / tirana busines...

20 Euro

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ofrojme Dyer dhe Dritare

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Prodhim i dyerve dhe dritareve të pvc-së termike. kompani me eksperiencë shumëvjeçare në rajon, tashmë prej 20 vitesh edhe në shqipëri. në liderplast al ju mund të gjeni dritaret dhe dyert më cilësore për izolim te ambjentit tuaj te banimit...

0

Tirane
10,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Brryli | Tirane

B Kryejm izolime termike dhe m katrama...cilesi e garantuar... m nje experience gjermane...dh cmime te arsyeshme.... 0676993767 ...

10,000 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parket

Punime pllake /parket

Brryli | Tirane

B Kryejm punime decorative pllake dhe shtrim parketi.....

0

Tirane
100 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Rikonstruksjone....shtrim pllakash parket...punime gipsi....lyerje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Punime ndertimi me kualitet dhe cmim vim me nje experience gjermane...te garantuar.... per me teper ju mirpresim.......

100 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme U

Profile ne forme U

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B profile në formë u të çertifikuara sipas standarteve europiane dhe sjellë në treg me qëllim për ndërtimin e projekteve të mëdha dhe elegante duke respektuar dhe mbrojtur mjedisin. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom...

100,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

100,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Ofroj sherbime Elektrike Hudraulike

Ofroj sherbime Elektrike Hudraulike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofroj sherbime elektrike dhe hidraulike me cmime te arsyeshme. ofroj instalime elektrike ose hidraulike per tualete, dhoma etj. per cdo informacion kontaktoni ne kete numer telefoni: goni - +355694111287...

1,000 Leke

Tirane
350 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Projektim dhe ndertim

Projektim dhe ndertim

Qender | Durres

B Firma css shpk ofron: projektimin, aplikimin online per marrjen e lejes se ndertimit si edhe ndertimin e shtepise suaj 100 % qe nga themelet e deri ne mbyllje te saj. cdo gje duke filluar nga 350€/m2 kontakt:cssshpk09@gmail.com cel. : 0694316273...

350 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim