ndertime dhe ristrukturime 

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Ndertime dhe Ristrukturime Pumine pllake . Pumin gipsi. Punim grafjato. Pumine fasade kapod.punim guri .etjer

Pumine pllake . Pumin gipsi. Punim grafjato. Pumine fasade kapod.puni

Kamez/Paskuqan | Tirane (1.61 Km nga qendra)

B banjo tiran rruga siri kodra. ...

0

Tirane
0 Leke Ndertime dhe Ristrukturime punime dekorative ..Pllaka parket gipse rikonstruksjone

punime dekorative ..Pllaka parket gipse rikonstruksjone

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryerjm rikonstruksjone te ndryshme pllaka parket lyerje gipse..etc vila .pishina .. 0676993767...

0 Leke

Tirane
69,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Panele Diellore

Panele Diellore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Duke filluar nga 69,000 leke, shesim - panele diellore per uje te ngrohte sanitar 120, 160, 200, 250 &300 litra. - bejme montimin e tyre ne tarace ose cati. - prodhime te certifikuara greke rr. siri kodra, ish-frigoriferi, tirane. e-mail: eurosol-al@outlook.com tel: 00355 682048301 ...

69,000 Leke

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Elektrike smart hom kamera sistem alarmi hidrolike sistem ngrohje parket pllakë gipës patinim bojë s

Elektrike smart hom kamera sistem alarmi hidrolike sistem ngrohje park

Zone Periferike | Tirane (7.47 Km nga qendra)

B 0684066210...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ndertim dhe Rikonstruksion !

Ndertim dhe Rikonstruksion !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Bejme ndertime dhe riparime ne fushen e ndertimtarise, si me poshte: - punim gipsi - patinime - lyerje - instalime elektrike - sistem kapote - grafiato nese deshironi, pune cilesore , shpejtesi dhe cmim te mire. jeni te lire te kontaktoni ne nr tel dhe whatsapp faleminderit !...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Instalime Elektrik

Instalime Elektrik

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Punoj instalime elekrike, me eksperience pune prej 10 vitesh ne greqi i certefikuar ne shqiperi , cilesi e larte , garanci dhe cmime te arsyeshme per kontakte: 0683024361...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme sherbimin e lyerjes dhe bojra ekologjike

Ofrojme sherbimin e lyerjes dhe bojra ekologjike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofrojme specialist ne fushen e lyerjes patinimit gragiatos dhe pune dekorative.gjithashtu ofrojme dhe bojra ekologjike...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Japim sherbime ne ndertim

Japim sherbime ne ndertim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime nga me te ndryshmet ne ndertim ; si pershembull : shtrime pllakash , parketesh , sovatime , bojaxhi , gips , mure me tulla dhe punim guri , ulluqe etj . per me shume informacione kontaktoni ne cel: 0688299764 ose ne emailin tone : shpk.sami@gmail.com dhe na ndiqni ne faqen tone te in...

0

Tirane
1,000,000 Ndertime dhe Ristrukturime Punime GIPSI

Punime GIPSI

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Shoqeria "doni constructions sh.p.k." eshte e specializuar ne punimin e gipsit . zbatimi i mirefillt i projektit i ndjekur nga arkitektet tane, dhe cilesia e materialeve te perdorura jane arsyeja pse ne dominojme tregun qe ne 2003 . cmimet jane me konkurueset. na kontaktoni ne !!! email : doni...

1,000,000

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime ASPIRIME, ULLUQE, TUBA PER SOBA, OXHAQE

ASPIRIME, ULLUQE, TUBA PER SOBA, OXHAQE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Ofrojme tuba aspirimi, ulluqe per cati, tuba per sobe, tenda druri dhe oxhaqe te ndryshem. me ekpserience 30 vjecare, ju ofrojme korrektesi dhe cilesi ne punen tone. adresa : unaza e re prane ish hotel roland cel : 069 34 76196...

0

Tirane
6,500 Euro Ndertime dhe Ristrukturime Pompe sovatimi

Pompe sovatimi

Zone Periferike | Shkoder

B Pompa eshte dhrakos e vitit 2011 e blere me 0 ore pune e blere ne greqi dhe e perdorun veq nga nje pronare ne shqiperi,pompa ka gjuajtjen e dhaqit deri ne katin e 15 pompa vjen e kompletuar me 30 metra zorre dhaqi dhe me 30 metra zorre ajeri dhe pistoleten e dhaqit,pompa eshte e gateshme per gjdo dh...

6,500 Euro

Shkoder
0 Ndertime dhe Ristrukturime SHERBIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE

SHERBIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Mundesojm sherbime si: riparime pompash uji shebime hidraulike dhe elektrike shtepiake ...

0

Tirane
111,111 Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme. prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

111,111

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Hidraulik instalime dhe riparime

Hidraulik instalime dhe riparime

Vasil Shanto | Tirane (2.63 Km nga qendra)

B Bej instalime dhe riparime hidraulike...

0

Tirane
111,111 Ndertime dhe Ristrukturime punime ndertimi

punime ndertimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

111,111

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime shtrim pllakash parket....gipse

shtrim pllakash parket....gipse

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike .punime gipsi...rikonstruksjone te ndryshme.prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. ...

0

Tirane
25,000 Leke Ndertime dhe Ristrukturime Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Karpen, Kavaje - Kerkohet Punetor per pune ndertimi

Zone Periferike | Kavaje

B Pershendetje, kerkohet punonjes per pune ndertimi zona e karpen, kavaje. per cdo te interesuar dhe per me teper informacion, ju lutemi te kontaktoni ne numrat e telefonit; 0693101265 0699794446 0676041498 ...

25,000 Leke

Kavaje
0 Ndertime dhe Ristrukturime BOJAXHI

BOJAXHI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (5.87 Km nga qendra)

B Bojaxhi me eksperience 25 vjeqare ne tregun grek.lyerje dhe patinime/...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojme punime guri

Ofrojme punime guri

Zone Periferike | Tirane

B Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme. shtepi/vila guri, avlli,çezma,barbekiy,shtrime dhe veshje guri,kalldrem,kollona,oxhaqe,porta guri,e tjer... Çmime te leverdis'shme,korrektesi,cilesi dhe garanci. nr kontakti: 0682530811...

0

Tirane
0 Ndertime dhe Ristrukturime Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime

Zone Periferike | Durres

B Ofrojm sherbime pune gipsi hidrolike bojra izolime ...

0

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim