sherbime profesionale 

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Profesionale Dezinfektoni Ambjentet tuaja!

Dezinfektoni Ambjentet tuaja!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B - dezinfektoni ambjentet tuaja, ne standarte zvicerane!! - sherbim 24 h - staf profesional, dhe eficent!! - + 355 68 20 700 45...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Web design, E-commerce, IT Services

Web design, E-commerce, IT Services

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B We are a company developing web, mobile, and design marketing software. sparrow has been a marketplace since 2015 helping clients to grow their business. web design, e-commerce, sherbime it, mobile applications, web applications, api integration, custom hosting, server configuration, ssl implemen...

1,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Profesionale Mundesi Punesimi Arkitekt/e

Mundesi Punesimi Arkitekt/e

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Mundësi punësimi claud architecs • të ketë mbaruar studimet e larta për arkitekturë • të ketë experiencë pune • etike profesionale dhe transparencë maksimale • aftësi të mira komunikimi të kesh aftësi shumë të mira komputerike në perdorimin e programeve: a...

100 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe fasada xhami. heqje reklama adezivi dhe pastrim te xhamit....

100 Leke

Tirane
300 Leke Sherbime Profesionale Sherbim Taxi 24h

Sherbim Taxi 24h

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi 24h cdo dite te javes brenda tiranes duke filluar nga 300lek tirane - rinas 1200lek tirane - durres 1700lek tirane - gjiri i lalzit 1700lek tirane & elbasan 1700lek tirane - vlore 6000lek tirane - sarande 8000lek tirane - pogradec 6000lek tirane - korce 7000lek tirane - ...

300 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale 🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

🚗Praktikë me Mjet për Aftësi në Qarkullimin Rrugor🚗

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 👉ofrojmë praktikë me mjet për qytetarët që kanë lejedrejtimi(patentë) dhe dëshirojnë të përvetësojnë rregullat praktike të drejtimit të mjetit🚗 mjafton të keni 🚗lejedrejtimi të vlefshme klasi b🤝vendosim në dispozicion automjet me kambio manuale ose me automjetin tuaj(n...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE - ANGLISHT

SHERBIME PERKTHIMESH ZYRTARE - ANGLISHT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme sherbime perkthimesh dhe interpretimesh nga gjuha angleze ne ate shqipe, dhe anasjelltas. perkthime te certifikuara dhe licensuara nga ministria e drejtesise (azhornuar dhe me listen e ministrise per vitin 2020). per cdo informacion kontaktoni ne: +355698884801 ose info@tikagency.al ofro...

100 Euro

Tirane
50,000 Euro Sherbime Profesionale Shiten adresa instagrami

Shiten adresa instagrami

Qender | Peshkopi

B Shiten adresa instagrami bejm edhe shtime...

50,000 Euro

Peshkopi
85 Euro Sherbime Profesionale Hikvision DS-2CD2443G0-IW 4MP fixed lens cube camera with IR, wifi & built in microphone/speakers

Hikvision DS-2CD2443G0-IW 4MP fixed lens cube camera with IR, wifi & b

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Mp high resolution 2.8mm fixed lens triple stream up to 10m ir distance h.265+ compression 2 analytics 120db wide dynamic range supports on board storage (up to 128gb) wifi built in microphone & speaker supports pir (passive infrared detection) 12v dc & poe (802.3af...

85 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime financiare

Sherbime financiare

Qender | Durres

B Ju ofrojme keto sherbime financiare: mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave te kontabilitetit, bazuar ne standartet kombetare te kontabilitetit (kontabiliteti i informatizuar). regjistrimi i faturave tatimore te shitjes,blerjes regjistrimi i bankave regjistrimi i arkes regjistrim...

5,000 Leke

Durres
80,000 Leke Sherbime Profesionale Bodyguard

Bodyguard

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Me nje eksperince ne vite per perkujdesin e femijeve tuaj....

80,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Sherbime Profesionale ofroj licencen e ndertimit

ofroj licencen e ndertimit

Tjeter zone | Tirane

B Jam inxhinjer ndertimi ,quhem roland muco ,ofroj licencen time e cila perfshin shume zera,eksperienca ime si inxhnjer ne zbatim 40 vjet pune .me respekt roland muco.cmimi i diskutueshem nga 250 deri ne 300 mije leke te vjeter ne muaj....

25,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Profesionale APLIKIME TE NDRYSHME ONLINE,KONSULENCE JURIDIKE,PERFAQSIM LIGJORE NE TE GJITHA SHKALLET E GJYKIMIT.

APLIKIME TE NDRYSHME ONLINE,KONSULENCE JURIDIKE,PERFAQSIM LIGJORE NE T

Vasil Shanto | Tirane

B Bejme aplikime te ndryshme, pasuri e paluajtshme, aplikime per kopje te akteve ne te cilat bazohet regjistri pasurive te paluajtshme, aplikim certifikate pronesie, kartele pasurie, harte kadastrale, rregjistrim aktesh, rivleresim pasurise, rregjistrime te kontratave, rregjistrime te tjera...

3,000 Leke

Tirane
250 Leke Sherbime Profesionale Detyra Anglishte

Detyra Anglishte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Detyra anglishte, nga klasa e 3 deri ne master universitet. zgjidhje testesh. per rezultate te arrira dhe nota te kenaqshme ...

250 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime Kontabiliteti & Fiskale

Sherbime Kontabiliteti & Fiskale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Ofron sherbime financiare ne ndihme te biznesit tuaj • mbajtje kontabiliteti • perpunimi i faturave te blerjeve dhe faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i formularit (fdp-se) te tvsh-se, • pergatitja dhe d...

3,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale Transport mallrash Itali-Shqiperi

Transport mallrash Itali-Shqiperi

Qender | Vlore

B Firma colombo import/export ofron sherbim transporti per mallra nga italia drejt cdo qyteti ne shqiperi dhe nga shqiperia drejt italis-se. disponojme ambjente per magazinimin e mallrave. ofrojme sherbim korrekt dhe cmimet me te favorshme ne treg! ju ofrojme nje zgjidhje te besueshme transporti, ...

100 Euro

Vlore
100 Leke Sherbime Profesionale TEKNIK KONDICIONERI

TEKNIK KONDICIONERI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸teknik kondicioneri 🔸sisteme qendrore aspirim-kondicionim me panel p3 (montime+servis+pastrim) 🔸mbushje me gaz...

100 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Profesionale Masazh Relaksues per Femra

Masazh Relaksues per Femra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj masazh relaksues per femra. masazh relax per te gjitha femrat e stresuara. jeni te stresuara, te merzitura, pa qejf, jeni zene me burrin. masazhi im do ju relaksoj dhe do harroni gjithcka. per me shume ju lutem me kontaktoni. faleminderit...

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim