sherbime profesionale 

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,000 Leke Sherbime Profesionale Fizioterapi ne shtepi

Fizioterapi ne shtepi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj fizioterapi ne shtepi per te gjitha moshat per diagnoza si : -tortikolis kongenital - skolioza - paraliza cerebrale spastike - hemiplegji - tetraplegji - probleme te qafes/ shtylles kurrizore - lumbalgji - gonartroza - osteoporoza - artrit rheumtoid etj trajtimi konsiston ne : - ...

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Konsulence ligjore

Konsulence ligjore

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme një gamë të gjerë shërbimesh në fushën juridike. fushat e praktikës: ligji i detyrimeve dhe kontratave; cështjet gjyqësore; korporata; punësimi dhe marrëdheniet industriale; e drejta familjare; energjia e infrastruktures publike; ligji për patentë dhe pronësia inte...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore të ofruara: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe dekla...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale OFERTË: "KLINIKA DENTARE

OFERTË: "KLINIKA DENTARE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B OfertË: "klinika dentare " ofron 40 % ulje Çmimesh pËr sezonin veror! cel 068 21 84 111...

1,000 Leke

Tirane
300 Euro Sherbime Profesionale OKAZION…..Shitet SET Pajisje & Mobilje Parukerie per 4 Poste

OKAZION…..Shitet SET Pajisje & Mobilje Parukerie per 4 Poste

Zone Periferike | Durres

B Shitet set pajisje & mobilje parukerie per 4 poste, 4 pasqyra + syrtare, 2 lavateste, 2 karrige, 1 raft xhami. (importuar nga italia) ne gjendje shume te mire. 0675021302...

300 Euro

Durres
20,000 Leke Sherbime Profesionale Dean Art studjo ofron kurse muzike dhe pikture

Dean Art studjo ofron kurse muzike dhe pikture

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Kurse per piano, violine, pikture, kanto, kitare. metoda profesionale mesues te kualifikuar 0698238817...

20,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Profesionale LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

LARJE TAPETESH BALLA CARPET CLEANING

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Balla carpet cleaning ju ofron larje tapetesh me makineri dhe produkte cilesore qe i japin shkelqim dhe jete gjatesi tapetit tuaj.shampo cilesore,krehja e tapetit,aromatizimi dhe paketimi ekologjik jane hapat tone per te bere klientin te kenaqur. cmimi fillon nga 200 leke/m2 transporti eshte fala...

200 Leke

Tirane
100,000 Leke Sherbime Profesionale Konstruksione dhe karpenteri metal mekanike

Konstruksione dhe karpenteri metal mekanike

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)

B E.m.a.s metal construction eshte shoqëri qe operon në fushën e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera . selia e kompanise gjendet ne rrugen nacionale vore-maminas km.1, ku dhe disponon një kapanon ...

100,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Profesionale Raport GJEOLOGO- INXHINIERIK

Raport GJEOLOGO- INXHINIERIK

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Ofroj vleresimin gjeologo inxhinierik te tokave te ndryshme per qellime ndertimi. kam license profesionale ...

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbime fotografike

Shërbime fotografike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. fashion, event, wedding, sete të personalizuara etj. mbi të gjitha kualitet dhe çmime shumë të arsyeshme. për tu njohur më shumë rreth punës time kliko linkun më poshtë https://500px.com/gentishembitraku...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale Anglisht me Mesues Personal (Fizikisht ose Online)

Anglisht me Mesues Personal (Fizikisht ose Online)

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Bashkohuni në kurset tona të anglishtes me mësues personal. përmirësoni anglishten tuaj në të gjitha drejtimet: të folur, të shkruar, të dëgjuar dhe në të lexuar. mësimi ofrohet: fizikisht me mësues ose online në të gjithë shqipërinë (tarifa është e njëjtë) ne ofrojmë...

500 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Profesionale English, italian german Language online

English, italian german Language online

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse gjuhesh te huaja online. mesimdhene korrekte mesues shume te kualifikuar. orare fleksibel gjuhe gjermane online gjuhe italiane online gjuhe angleze bejme parapergatitje per provimet nderkombetare mesues me eksperience. 2 oret e para falas....

500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Profesionale #SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

#SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojme instalime te specialiuara te kamerave cctv dhe aksesoreve.ne ofrojme nje game te gjere aksesoresh kamera te jashtme dhe brendeshme me resolucion te larte monitor, per te siguruar ambjentet e brengeshme dhe te jashtme te binesit,zyres,shtepise etj….. ...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Profesionale Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmit të grupmoshës 4-10 vjeç.

Shërbim ditor për fëmijët me çrregullime të spektrit të autizmi

Qender | Durres

B Ofroj terapi individuale për fëmije çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative, individual dhe në grup (terapi e mbështetur në principet e metodës aba) - terapi individuale dhe në gru...

1,000 Leke

Durres
5,000 Leke Sherbime Profesionale Mësues Matematike Konsultime, zgjidhje ushtrimesh, projekte

Mësues Matematike Konsultime, zgjidhje ushtrimesh, projekte

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofrojmë konsultime, zgjidhje ushtrimesh e problemash nga matematika, fizika dhe lëndët e tjera shkencore e ato shoqërore. Çmimet janë të arsyeshme dhe ju garantojmë përkushtim për arritjen e rezultateve të larta në mësime. që në fillim ju prezantojmë programin studimor 1, 2 ose 3 ...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Profesionale Matematikë-Fizikë mësim individual (Fizikisht ose Online)

Matematikë-Fizikë mësim individual (Fizikisht ose Online)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Ofrojmë konsultime, zgjidhje ushtrimesh e problemash nga matematika, fizika dhe lëndët e tjera shkencore e ato shoqërore. Çmimet janë të arsyeshme dhe ju garantojmë përkushtim për arritjen e rezultateve të larta në mësime. që në fillim ju prezantojmë programin studimor 1, 2 ose 3 ...

5,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Profesionale Punime dekorative

Punime dekorative

Kamez/Paskuqan | Tirane (10.48 Km nga qendra)

B Shtrojm dhe veshim ambjente te ndryshme me pllaka gjithashtu edhe punime dekorative ...

0

Tirane
0 Sherbime Profesionale Ofrojme punime guri

Ofrojme punime guri

Fresku/Linze | Tirane

B Ofrojme punime guri te llojeve te ndryshme, ndertim i shtepive/vilave me gure,veshje guri,mure avlli,kollona,porte,oxhaqe,shtrime/kalldreme te ndryshem,pushimore,barbekiy e tjer... garanci korrektesi dhe siguri. Çmimet me te mira ne treg. per cdo informacion na kontaktoni...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim