masazh per meshkuj ne shtrpin tuaj 

 Online 2 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Masazh Relaxues !!

Masazh Relaxues !! -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam djal bej masazh ne ambjentin tuaj per 60 min kushton 20€ vetem njerez serioz me kontaktoni tek adresa ime ne instagram masazh_djal_relax_ , ju mirepres ...

20 Euro

Tirane
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Mami 27 vjece kerkoj te bej masazhe. Vetem persona serioz.

Patos | Fier

B Nr kontaktit : 0682881545...

30 Euro

Fier
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme masazhe

Ofrojme masazhe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme masazhe ne shtepi. oferte: 60 minuta vetem 1.000 leke te rinj....

0

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale heqje adezivi + larje xhamash dhe fasada xhami. 0676860474

heqje adezivi + larje xhamash dhe fasada xhami. 0676860474

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Heqje adezivi larje xhamash dhe fasada xhami 0676860474...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohen sherbime financiare - ekonomist/e

Ofrohen sherbime financiare - ekonomist/e

Don Bosko | Tirane

B Sherbime financiare ofrojme konsulence, analize financiare dhe mbajtjen e marredhenieve me shtetin. -libra blerje/shitje -listepagesa -deklarime mujore ne e-tax. -pasqyra financiare (bilanc vjetor) ftojme te gjithe subjektet e interesuara te kontaktojne ne nr e tel:0692545710 ose te na sh...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Klinike Dentare

Klinike Dentare

Qender | Elbasan

B Shiten 2 klinike dentare e kompletuar me 2 poltrona dhe cdo gje qe nevoitet per te ushtruar aktivitetin e ssaj. klinika ndodhet ne qender te prrenjasit , me klientele stabel dhe me xhiro mujore te kenaqshme. shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutueshem. klinika tjeter ndodhet ne elbasan prane g...

10,000 Euro

Elbasan
9,900 Euro Sherbime Sherbime Profesionale APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT TE  MJEKESISE  ESTETIKE DHE PATOLOGJIKE

APARATURA TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT TE MJEKESISE ESTETIKE DHE PATOLO

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shiten apartura me super cmim, pothuajse te paperdorura, inovative, me aplikime te komjuterizuar, te pajisura me certifikim iso 2016. ideale per qendra estetike, klinika fizioterapie, qender masazhezh logopedi apo sallone moderne. sherbejne per trajtime trupi dobesimi, rimodelimi trajtime fytyre...

9,900 Euro

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Spa Orchidea kerkon masazhatore +355692954434

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kerkon masazhatore fizioterapiste menaxhere me eksperienc pune.kushte te mira pune.rroge baze+%+sigurime...

3,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Topografike

Sherbime Topografike

Fresku/Linze | Tirane

B Inxhinier gjeodet/topograf i licensuar lista e sherbimeve qe ofrohen : 1-plane rilevimi 2-piketimie objektesh civil dhe industrial 3-piketime rrugesh 4-rilevime inxhinierike 5-dixhitalizime 6-projektim rrugesh etj kontakt : 069 45 57 193 email : xharo_k@yahoo.com...

1,000 Euro

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrim Xhamash

Pastrim Xhamash

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pastrojme ngjitesat e adizivit kriprat e xhamave per cfardo biznesi ne tirane andi 0682298587...

500 Leke

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Mjekesore Teledoc!

Sherbime Mjekesore Teledoc!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Mirembrema. jam dr. valbona shahinaj, mjeke prane teledoc albania. teledok operon ne shqiperi por edhe jashte saj. konsiston ne ndihme mjekesore nepermjet telefonise celulare per momentin. ne nje moment te dyte do te hapet klinika dhe laboratori. qendra jone eshte ne pallatin hekla center prane libr...

4,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mbeshtetje per gjithe femijet

Mbeshtetje per gjithe femijet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme: mbeshtetje shkollore terapi zhvillimi per femijet me nevoja te vecanta. logopedi. keshillim psikologjik kurse gjuhe-letersi, matematike, biokimi..etj. 0695296205...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montime Kamerash Sigurie

Montime Kamerash Sigurie

Tjeter zone | Tirane

B Montime kamerash sigurie me cmimet me konkuruese ne trreg. na kontaktoni ne numrin ton te telefonit per me shume informacion. ...

2,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montim audio dhe video/ Montazhier

Montim audio dhe video/ Montazhier

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrohet sherbim profesional i montimit te audio/ video. montime cilesore te cdo lloj eventi, celebrime familjare, dokumenare, dhe etyde te ndryshme sipas kerkesave. mos hezitoni te kontaktoni ne 0692545710 ose dergoni email ne audio.vision24@gmail.com ...

100 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim