Tirane, ofrojm Punime Guri Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 14/02/2020 10:23 Post Id: 195890


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 169

Okazion...Ofrojme Punime guri te ndryshme,me cilesi, dhe cmimet-50% me lire se tregu,e vertetuar ne terren.Punimet: Shtepi dhe vila guri nga themeli ne cati. Mure dhe veshje dekorative. Avlli,kollona,porte guri,cezma,barbekiy, oxhak,mini-bare te brendshe/jashtme,pushimore,kalldrem guri,shtrim me pllaka guri,shkalle guri,dekore te ndryshme guri per ambjente te brendshme dhe te jashtme. Nr kontakti