Kamiona 1000+ Kamiona

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

92,000 Euro Makina Kamiona Shitet kamjon  MAN TGA Me Vinš 25ton viti 2005 vinši eshte i paisur me telekomand

Shitet kamjon MAN TGA Me Vinš 25ton viti 2005 vinši eshte i paisur me - Tirane

Alfred Marku, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kamjon man tga 35-48 8x4 me vinš effer 850 viti 2005...

92,000 Euro

Tirane
12,000 Euro Makina Kamiona Shitet Kamion Atego

Shitet Kamion Atego - Tirane

Rruga Hamdi Pepo, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kamion mercedes-benz atego 12 23 , viti 2005 . i sapoardhur ne shqiperi. me letra te sapo prera. me tende dhe pedan. ne gjendje shume te mire. e gatshme per cdo lloj prove. per me teper kontaktoni ne numrin 0693584706 ....

12,000 Euro

Tirane
5,500 Euro Makina Kamiona Kajonqin

Kajonqin - Puke

Puke, Zone Periferike | Puke

B Kamjonqin benz dopjogabin vitprodhim 1986 ne gjendje super motor240 tip i vjeter ...

5,500 Euro

Puke
20,000 Euro Makina Kamiona Kamion 3 AKS Mercedes Benz 15 meter kub , 20000 Euro Lezhe

Kamion 3 AKS Mercedes Benz 15 meter kub , 20000 Euro Lezhe - Lezhe

Lezhe District, Albania, Shengjin | Lezhe

B Shitet kamion mercedes benz 3 aks 15 meter kub . mjeti eshte ne gjendje shume te mire dhe i paisur me gjithe dokumentet e nevojshme . per me shume kontaktoni ne nr 0684152817...

20,000 Euro

Lezhe
20,000 Euro Makina Kamiona Karroatrec Hyundai ne gjendje te re

Karroatrec Hyundai ne gjendje te re - Tirane

Vore, Albania, Vore | Tirane

B Shitet karroatrec hyundai hd72 me vetem 11300 kilometra. ne gjedje te re. prodhim cilesor korean origjnal hyundai per tregun e korese se jugut. makina ne gjendje perfekte. perdorur dhe mirmbajtur ne koncensionar. cmim i i ri 45 000 euro. tani vetem 20000 euro! ...

20,000 Euro

Tirane
11,500 Euro Makina Kamiona Shitet Kamion Mercedes Benz Atego Bluetec

Shitet Kamion Mercedes Benz Atego Bluetec - Vlore

Vlore, Albania, Zone Periferike | Vlore

B Shitet kamion mercedes benz daimler atego 970.01, motor nafte 4.249cc , ne gjendje shume te mire, viti 2008 , e ardhur vitin e kaluar dhe vetem 10.000 km te bera ne territorin shqiptar.pesha maksimale e autorizuar ne libreze 7490kg. me rampe hidraulike.letrat te paguara per 1 vit shitet per arsye mo...

11,500 Euro

Vlore
7,000 Euro Makina Kamiona Pres šimentogonie

Pres šimentogonie - Tirane

Shesi Willson, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Okazion pres shtresash gjermane ne gjendje te shkelqyer nuk ka punuar ne shqiperi...

7,000 Euro

Tirane
14,000 Euro Makina Kamiona Shitet Kamion - ( Bot ) Benz 13/24

Shitet Kamion - ( Bot ) Benz 13/24 - Berati

Rruga Antipatrea, Berat, Albania, Qendra | Berati

B Shitet kamion - bot ushqimore (uje, qumesht). tipi mercedes benz 13/24. viti i prodhimit 1994. makina eshte ne gjendje te mire. letrat te sapo bera. siguracioni i sapo bere. kapaciteti i botit eshte 6850 litra. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e dhene si me poshte ose ne what's app. f...

14,000 Euro

Berati
850,000 Leke Makina Kamiona Shitet per arsye mos perdorimi.

Shitet per arsye mos perdorimi. - Berati

Berat, Albania, Kucove | Berati

B Makina eshte ne gjendje te mir, vajra filta te sapo nderruara, gomat te gjitha te reja , me dekumeta te rregullta, makina eshte vet shkarkuese, me sponde alumini....

850,000 Leke

Berati
85,000 Leke Makina Kamiona mercedes benc 1117

mercedes benc 1117 - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shitet mercedes benc 1117 viti 1995 shitet per arsyje se kemi 2 kamiona eshte me letra eshte gati per cdo lloj prove ....

85,000 Leke

Tirane
10,800 Euro Makina Kamiona MAN TGA 18.430 EURO4

MAN TGA 18.430 EURO4 - Tirane

B B, Zone Periferike | Tirane

B Shitet kamion man tga euro 4. kamioni eshte ne gjendje te shkelqyeshme, eshte regjistruar me pllake bullgare. kemi zevendesuar lamelen, injektoret, turbinen, vajin ne leven e marsheve, diferencial, astronic pllake, kompresori, webasto, interkuler, dinamo, bateria, amortizatorin, gomat 60%, filtrat ...

10,800 Euro

Tirane
59,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz Actros 1840 Autotransporter Rolfo

Mercedes-Benz Actros 1840 Autotransporter Rolfo - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mercedes actros 1840 autotransporter rolfo 10 makina...

59,000 Euro

Tirane
39,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz Actros 1844 Autotransporter Eurolohr

Mercedes-Benz Actros 1844 Autotransporter Eurolohr - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mercedes-benz actros 1844 autotransporter eurolohr, 700000km...

39,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Renault Premium 450 dci

Renault Premium 450 dci - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Renault premium 450 dci, vetem kamione per shitje pa rimorkio, 800000km...

9,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Renault Premium 420 dci Autotransporter

Renault Premium 420 dci Autotransporter - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Renault premium 420 dci autotransporter motori kaloi 500,000 km. kamioni mund te ngarkoje 10x makina me te vogla ose 9x me te medha. trupi eshte galvanizuar....

9,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Iveco Stralis 360 eur 5

Iveco Stralis 360 eur 5 - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Iveco 360 ne kamion u bene nje tufe dhe nje marshe. kamioni eshte ne gjendje te mire. 700000km...

9,000 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Kamiona kamion 814 mercedes benz

kamion 814 mercedes benz - Kukes

Kukes, Albania, Qender | Kukes

B kamion mercedez-benz 814 ne gjendje shum te mir..me letra te paguara deri ne fund te vitit...vit prodhim i 1997...

6,500 Euro

Kukes
15,000 Euro Makina Kamiona Okazion

Okazion - Vlore

Vlore, Zone Periferike | Vlore

B Kamion volvo me tre akse fl10 fuqia 296 kuaifuqi. viti i profhimit 1996 10 goma te reja. 24 ton. motorr kamio diferencial pies xhenerike perfekte. kontaktoni ne nr ‭069 776 1811‬...

15,000 Euro

Vlore
30,000 Euro Makina Kamiona Shese skanja ne gjendje shume te mire Pune.

Shese skanja ne gjendje shume te mire Pune. - Elbasan

Cerrik , Zone Periferike | Elbasan

B Shese skanja per motivi emigracioni,kamjoni eshte ne gjendje shume te mire pune se jeni te interesuar na contatoni....

30,000 Euro

Elbasan
9,000 Euro Makina Kamiona MAN 7,5 Ton Frigorifer. 850.000km viti i prodhimit 07.2005

MAN 7,5 Ton Frigorifer. 850.000km viti i prodhimit 07.2005 - Tirane

6-brryli, Brryli | Tirane

B Kamioni ndodhet ne gjermani. sipas interesit mundesi kontaktimi direkt ose edhe ne tirane. ...

9,000 Euro

Tirane
5,500 Euro Makina Kamiona Kamjonqine 409D

Kamjonqine 409D - Tirane

Rruga E Durrsit, Laprake | Tirane

B Vetshkarkuese: me vinc: vinci ngre deri 1.5 t: dekumenta te rregullta: makina eshte ne gjendje te mire! gati per cdo lloj prove....

5,500 Euro

Tirane
20,000 Euro Makina Kamiona Man TGX 480

Man TGX 480 - Tirane

Autostrade Mamurras, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kamion man tgx 480 viti prodhimit 2008 ,km 800,000 i sapoardhur nga jashte ,dogane e paguar ne gjendje shum te mire....

20,000 Euro

Tirane
27,000 Euro Makina Kamiona Renault + Trajler

Renault + Trajler - Tirane

Autostrade F Kruje-milot, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet koke dhe trajler,renault viti 97,km 270.000 origjinale gomat e reja,pompe hidraulike ,taksa dhe siguracion deri ne janar 2019,ne gjendje shum te mire,trajler de angelis,me balestra,organelle pedana hidraulike,ne gjendje perfekte....

27,000 Euro

Tirane
35,000 Euro Makina Kamiona Iveko cursor - 2005

Iveko cursor - 2005 - Lezhe

Mamurras, Albania, Zone Periferike | Lezhe

B Shitet iveko viti 2005 ne gjendje shum te mire pune,gomat e reja,me dogane te paguar...

35,000 Euro

Lezhe
42,000 Euro Makina Kamiona Kamion actros 41-46

Kamion actros 41-46 - Lezhe

Mabe, Albania, Qender | Lezhe

B Okazionnnnn!!!! shes kamion actros 4 aks 41-46 ,viti 2004 . ne gjendje te mire pune . per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit 0676191978...

42,000 Euro

Lezhe
5,000 Euro Makina Kamiona shitet per arsye largimi nga shqiperia

shitet per arsye largimi nga shqiperia - Durres

Spitalle, Qender | Durres

B Man8-153 frigorifer ngrires ne gjendje perfekte. dokumenta te rregullta te paguara deri ne tetor. kamioni ne gjendje shume te mire....

5,000 Euro

Durres
15,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz ,Atego 1224 ,viti 2007

Mercedes-Benz ,Atego 1224 ,viti 2007 - Lushnje

Allkaj,lifaj I Ri, Zone Periferike | Lushnje

B Eshte me letra shqiptare,goma te reja,ngarkesa 12 ton,240 cv.shitet per arsye mos perdorimi,ka pak me teper se nje vite qe ka ardhur nga italia.nr kontakti 0697486311...

15,000 Euro

Lushnje
600,000 Leke Makina Kamiona Akmioncine KAMA

Akmioncine KAMA - Vlore

Vlore, Qender | Vlore

B Shes kamioncine kama autoshkarkuese dhe me gabine qe ngrihet. viti 2011 dokumenta te paguara deri ne 23.02.2019 cel. 0692439932...

600,000 Leke

Vlore
10,000 Euro Makina Kamiona Kamion Man LE180C

Kamion Man LE180C - Fier

Rruga Cameria, Patos | Fier

B Shes nje kamion te markes man le180c. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. prodhim i vitit 2002. kamioni eshte i pajisur me pedane hidraulike. makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje shume te mire. nuk eshte perdorur shume ne shqiperi. per me teper informacione...

10,000 Euro

Fier
8,000 Euro Makina Kamiona Shitet per arsye emigrimi

Shitet per arsye emigrimi - Tirane

Bejleri Farke E Madhe , Sauk | Tirane

B Kamjoncine mercedes benz 412 ne gjenje shume te mire pune me letra te prena deri ne janare 2019 , me 5 pistona vet shkarkuse ne 3 anet,viti prodhimit 99 ,per me shume me tel ne 0688431333 cmimi 8000Ç i diskutushem...

8,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas