Piceri Deliziosa Tirane

Bar Dhe Restorante Data: 19/04/2020 16:24

700 Leke

  • Piceri Deliziosa


Pagesa 700 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Rr. Brigada VIII, Nr. 10
Lexime 5018

Deliziosa eshte e vendosur ne zemer te Tiranes ne zonen me terheqese te qytetit (Ish Bllokut). Ne Piceri Deliziosa do te gjeni sherbim profesional dhe i kulturuar per te ndjere kenaqesine e nje vakti te shijshem! Furra e drurit dhe kuzhina italiane jane specialitetet e Pizzeria Deliziosa. Sherbimet e ofruara, permbajne nje shumllojshmeri zgjedhjesh nder te cilat kryesojne picat dhe specialitete te kuzhines se larmishme italiane. Vecori te ketij restoranti jane cilesia, pastertia dhe serioziteti ne sherbim. Cdo pjate eshte e pergatitur me stil unik dhe serviret nga nje staf i trajnuar, sepse per ne cdo klient eshte i vecante! Vleresimet e marra, rrisin cdo dite besimin e klienteve tek ne!

Ju Mirepresim!

Pizzeria Deliziosa Rr. Brigada VIII, Nr. 10 Ngjitur me Check Point Charlie.

https://www.facebook.com/deliziosatirana/