bar dhe restorante  305 Njoftime

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Salt Tirana

Salt Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Salt tirana salt en about salt we are experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. located in the iconic blloku area, salt is a restaurant nicety percepted from the people behind the revo group, which are deeply experienced in hospitality services, pro...

20 Euro

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante PATA NEGRA TIRANE

PATA NEGRA TIRANE -

Tjeter zone | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Kuzhine me mish te eger, prodhime fshati dhe menu me baze peshku. shumellojshmeri vererash te kantinave me te njohura italiane. cilesi dhe sherbim i shkelqyer. ...

20 Euro

Tirane
3,900 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy Bar Tirana -

Tjeter zone | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Prohibition speakeasy eshte bari me i pazakonte ne tirane, frymezuar nga ngjarjet e viteve ‘20 ne shba. prohibition, quhet bari i ri ne zemer te bllokut. ketu ofrohet risia e kokteileve qe nuk gjendet ne asnje vend tjeter, cilesia e pare e alkoolit, pa ndjere presionin e te pasurit nje ‘dress c...

3,900 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Juvenilja Bllok-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Juvenilja bar-restorant-piceri u hap ne vitin 1996 tek parku rinia . shume shpejte ajo tregoi se ishte e vetme, lider ne fushen e gastronomise dhe e para ne pegatitjen edhe te picave me furre druri . stafi i kualifikuar , kembengulja e drejtuesve dhe deshira e klienteve te saj per te pasur te pr...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Fast Food Piceri Kreperi Jona- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Fast food piceri kreperi jona ndodhet ne qytet studenti,tirane.ajo ofron sufllaqe,pica,krepa dhe gjithashtu ushqime zgare si:pule,paidhaqe,fileto etj.ofrohet sherbim taxi falas nga ora 10:00-01:00....

1,000 Leke

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Fast Food Piceri Mevlani - Sherbim taksi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Fast food piceri mevlani sjell me krenari per ju shijen pikante te fast food dhe picave. tek ne cdo ushqim pergatitet me mjeshteri duke perdorur vetem perberes cilesor dhe me cimime konkuruese. fast food piceri mevlani krijon shijet unike per t'u bere ne kete menyre, zgjedhja e pare e shume prej kli...

150 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Piceri Gloria-Sherbim Taxi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Piceri gloria ndodhet shume prane pazarit te ri dhe ofron nje kuzhine tradicionale italiane te nderthurur me ate shqiptare me nje sherbim perfekt.picat jane specialiti i glorias te cilat ju mund ti porosisni gjithashtu ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Essenza Catering

Essenza Catering

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Essenza catering ndodhet ne rrugen gjon buzuku dhe ofron gatime te ndryshme si:pasta,rizoto,prodhime mishi,gatime tradicionale etj.essenza catering gjendet dhe prane shtepive tuaja....

1,000 Leke

Tirane
100 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Pica Xhomlliku-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Piceri xhomlliku ndodhet ne xhamllik.ajo ofron picat me te shijshme hallall dhe kalcone gjithashtu, ne ambientin tone dhe pica taxi falas ne cdo adrese....

100 Leke

Tirane
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Zgara Korçare Kombinat

Zgara Korçare Kombinat

Tjeter zone | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: zgara korçare kombinat kategoria: restorant buffet, restorant familjar lloji i kuzhinës: italiane – piceri, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: tradicionale shqipetare , italiane – piceri , produkte ne zgare & mish ne hell. përshkrimi i restora...

20 Euro

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Arbin`s Pizza-Sherbim Taxi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Me pikat e saj ne tirane dhe durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. ju ofrojme produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. ju mund te porosisni duk...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne dyqanin tone. ofrojme per ju te gjitha prodhimet e fresketa te detit. per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. gatime sipas deshire...

1,500 Leke

Tirane
750 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Pizza Kinostudio Hallall-Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Pizza kinosudio hallall ndodhet ne rrugen aleksander moisiu prane kopshit 55.piceri kinostudio ofron per ju pica te mrekullueshme hallall me shije teper te mire.pizza kinostudio punon me teper kujdes dhe pasterti qe klientet te ndjehen te kenaqur.pizza kinostudio jau sjell porosite tuaja ne shtepi....

750 Leke

Tirane
50 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Dajti Park Resort

Dajti Park Resort

Zone Periferike | Tirane (10.99 Km nga qendra)

B Emri i restorantit: dajti park resort kategoria: restorant dasmash, restorant familjar, restorant luksoz, restorant romantik lloji i kuzhinës: bistro – kafeteri, internacionale, specialitete peshku, tradicionale shqiptare përshkrimi i ushqimit: restoranti ynë përfshin një m...

50 Euro

Tirane
3,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Bistro Pizzeria- Sherbim Taxi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Piceria bistro ndodhet ne qytet studenti,tirane dhe ofron pica te llojeve te ndryshme,sufllaqe,krepa dhe produkte te tjera fast food.gjithashtu ofron dhe sherbim taxi falas nga ora 10:00-2:00...

3,000 Leke

Tirane
100 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Sunset Beach Bar (shitet ose jepet me qera)

Sunset Beach Bar (shitet ose jepet me qera)

Spille | Kavaje

B Lokali 156m2 + 200m ambient i jashtem rreth lokalit + 3000m2 ambient per cadrat. lokali eshte i kompletuar me 100 cadra dhe 200 shezlone,tavolina karrike (te gjitha prej druri).kemi ambient per pica dhe 1000m2 ambient per kend lojerash,parking, lokali eshte i kompletuar me frigorifer inoksi. bashk m...

100 Leke

Kavaje
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Creperie 'I saw it first'-Sherbim Taxi

Creperie 'I saw it first'-Sherbim Taxi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Kreperia ka vite qe ofron ushqim shume cilesor dhe te fresket ne vecanti. ne pergatisim cdo dite brume te fresket dhe perberesit e tjere te krepave si zarzavatet, frutat, mishi i pules dhe salcat, pa konservante dhe ngjyrues. pergatitja e krepes behet ne cast, perpara klientit si dhe sherbehet e ng...

1,000 Leke

Tirane
150 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Take Out Landi-Sherbim Taxi

Take Out Landi-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Take out landi ndodhet ne rrugen e elbasanit dhe ofron sufllaqe,sandwich,doner etj te mrekullueshem me nje cilesi teper te mire dhe sherbim mjaft te mire me cmime teper te arsyeshme.take out gjithashtu ofron sherbim taxi falas....

150 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Asja-Sherbim Taxi

Piceri Asja-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Piceri asja ndodhet prane liqenit artificial.asja ofron pica me shije te mekullueshme dhe nje sherbim si ne piceri dhe sherbim taxi te perkryer e te shpejte.gjithashtu piceri asja ofron dhe krepa teper te shijshme si te embla dhe te kripura....

1,000 Leke

Tirane
0 Turizem Bar Dhe Restorante Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Kreperi klajdi e para dhe e vetmja ne astir 😍 rruga sabri prevesa pas furres shinjatari...

0

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Mr.Chicken-Sherbim Taxi

Mr.Chicken-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Mr chicken ndodhet ne rrugen abdyl frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.mr chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me pule etj. mr chicken gjithashtu ofron dhe sherbim taxi....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pizza Time-Sherbim Taxi

Pizza Time-Sherbim Taxi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.73 Km nga qendra)

B Pizza time eshte nje piceri qe ndodhet ne qender te tiranes.ajo ofron nje menu te pasur dhe sherbim teper te kualifikuar me produkte nga me te ndryshme si pica,prodhime mishi,krepa etj.pizza time ofron sherbim taxi qe bene te mundur sjelljen e produkteve te pizza time ne shtepite tuaja....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Master Pizza-Sherbim Taxi

Master Pizza-Sherbim Taxi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Master pizza ju ofron produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. prodhime pizza me produkte te kontrolluara dhe sipas parimeve dhe rregullave islame. ne ofrojme pica te shijshme dhe kemi shume vite pervoje, per te ofruar kete sherbim duke permbushur cdo de...

1,000 Leke

Tirane
700 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Fantazia-Sherbim Taxi

Piceri Fantazia-Sherbim Taxi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Piceri fantazia ndodhet ne rrugen ali demi.ne pizza fantazia cdo gje eshte ndryshe,.cdo perberes zgjidhet me kujdes ne menyre qe picat te jene sa me te shijshme e me te kerkuara.bejme gjithashtu pergatitje tostesh,sandwichesh,hot dog.ofrojme sherbim falas deri ne shtepite tuaja....

700 Leke

Tirane
300 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Ali Babba-Sherbim Taxi

Ali Babba-Sherbim Taxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Ali babba ndodhet ne rrugen myslym shyri.fast food ali baba sjell shijen origjinale te produkteve me mish halllall dhe te fresket. ofrojme sherbimin taksi falas ne cdo adrese si dhe ju ftojme te na vizitoni per te provuar shijen e vertete te produkteve tona ne ambientin e ngrohte te dyqaneve tona...

300 Leke

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Ateneo Fast Food-Sherbim Taxi

Ateneo Fast Food-Sherbim Taxi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Ateneo ndodhet perballe fakultetit te filologjise dhe ofron produktet me te shijshme fast food si:pica,kalcone,sandwich,sufllaqe,doner,chicken wings etj.ateneo ofron sherbim taxi me porosi minimale 350 leke....

350 Leke

Tirane
1,000 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi

Pica Hallall Dionis-Sherbim Taxi

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Piceri dionisi ju ofron cmimet me te mira ne treg. me sherbim taksi falas , porosia fillon nga 300 leke e lart. piceri dionisi ju sjell nje adrese dhe nje oferte per te provuar picat e rradhes. ne themi qe keni bere zgjedhjen e duhur por, fjala ju mbetet ju: gjykoni pasi ta keni provuar dhe zgjidh...

1,000 Leke

Tirane
350 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Brothers pizza

Brothers pizza

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Brothers pizza&fast food me i ri tek tirana re perball gjimnasit petronini ofron nje menu te gjere te ushqimeve te shpejta si pizza,sandwiches, pite arabe, shawarma, sufllaqe atje. sherbimi taxi 0674006333/0694442020 mbulojm komunen e parisit, tiranen e re,bllokun, liqenin,myslim shyrin,dhe se shpej...

350 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim