qera ditore dhe dhoma plazhi  

 Online 151 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
1,400 Leke

1,400 Leke

Plepa | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. wifi free. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi te shtepise. per cdo informacion me te detajueshem mund te comunikojm... 10/08/2020 18:10... Lexo detajet..

30 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate... 10/08/2020 14:18... Lexo detajet..

50 Euro

50 Euro

Qender | Sarande
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamente vende ndodhja lagjia nr.4 rruga e portir turistik. largesia nga deti 35 m kati 4 . kati fundit pa anshesore siperfaqe totale 110 m2 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet. akomodim total ne individ , deri ne 6 persona. 1 krevate do... 10/08/2020 16:44... Lexo detajet..

40 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 7 panoramik. ngjitja behet me anshesore deri ne katin e 6. nga kati i 6-7 me shkalle siperfaqe totale 35 m2 1 dhome gjum... 10/08/2020 15:16... Lexo detajet..

25 Euro
Apartament me qera ditore /javore Orfojme apartament me qera zona e plazhit , pallati i pare anes detit prane Hote

25 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Orfojme apartament me qera zona e plazhit , pallati i pare anes detit prane hotel dolce -vita cmimet varjojne 20-25€ ne varesi te rezervimeve apo diteve te qendrimit ambjent i pershtatshem per familjare 4-5 persona. ndodhet ne katin e 4-5 me as... 10/08/2020 18:51... Lexo detajet..

2,500 Leke
Vlore - Jepen Dhoma Plazhi per Qera Ditore Jepen dhoma plazhi per Qera Ditore
Dhomat e kane kapacitetin maksimal nga 3-4 p

2,500 Leke

Uji i ftojte | Vlore (0.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma plazhi per qera ditore dhomat e kane kapacitetin maksimal nga 3-4 persona. dhoma eshte e pajisur me kuzhine gatimi nese klienti deshiron te gatuaje vete. parkim dhe wi-fi per te gjithe pushuesit. pagesa : gjate korrikut 2500 leke te... 10/08/2020 18:51... Lexo detajet..

70 Euro
Chalet Ambel Dhermi .E vendosur Dhermi, Ambel Chalet eshte e vendosur vetem 50 metra nga plazhi, dhe

70 Euro

Uji i ftojte | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

.e vendosur dhermi, ambel chalet eshte e vendosur vetem 50 metra nga plazhi, dhe ofron falas wi-fi ne te gjithe hotelin. dhoma dhe suita jane te pajisura me tv satelit te sheshte, ajer te kondicionuar, zona ngrenie me nje frigorifer dhe tabela ngreni... 10/08/2020 18:50... Lexo detajet..

90 Euro 🔴 Jepet super apartament 1+1 me Ballkon me pamje fantastike ne zonen e Dhermiut Drimadhes! Jepet super apartament 1+1 me Ballkon me pamje fantastike ne zonen e Dhermiut Dr
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet super apartament 1+1 me ballkon me pamje fantastike ne zonen e dhermiut drimadhes . ... 10/08/2020 18:49... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente PUSHIMI Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arred

25 Euro

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arreduara me perkujdesje ato ofrojne rehati siguri dhe relax,jemi kujdesur per juve te beni nje gjume te rehatshme dhe te kaloni pushime relaksuese.apartamenti ju ofron nje qe... 10/08/2020 18:49... Lexo detajet..

200 Euro 🔴 Jepet super apartament 2+1 me qera me super verande me pamje fantastike ne Dhermi, Drimadhe 🔴 Domi Apartaments!!!

🔴 Jepet super apartament 2+1 me super verande m
2+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🔴 domi apartaments!!! 🔴 jepet super apartament 2+1 me super verande me pamje fantastike pjese e hotelit domi apartments me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pa... 10/08/2020 18:46... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat me dritare etj. internet wifi ne cdo ... 10/08/2020 18:44... Lexo detajet..

55 Euro Villa 61 Sea and Sunset view Dhermi Villa 61 Sea and Sunset view ndodhet shume prane detit.Apartamentet jane te paji

55 Euro

| Vlore (35.13 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Villa 61 sea and sunset view ndodhet shume prane detit.apartamentet jane te pajisura me ajer te kondicionuar,dhome ndenje me televizor,kuzhine,dhome gjumi,tualet etj nr kontakti: 069 333 8791... 10/08/2020 18:44... Lexo detajet..

45 Euro Penelope`s Rooms Dhermi Penelope`s Rooms ndodhen ne Dhermi,8 minuta lar plazhit.Penelope ofron parking

45 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore (33.06 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Penelope`s rooms ndodhen ne dhermi,8 minuta lar plazhit.penelope ofron parking dhe wifi falas.dhomat jane te pajisura me krevate,dollape frigorifer,vend per tu relaksuar,tualet dhe ballkon me pamje. nr kontakti:067 490 5515... 10/08/2020 18:43... Lexo detajet..

2,500 Leke

Dhoma Plazhi 1+1 Orikum .2500 Leke Nata

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum.. ndertese e re e kompletuar me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . me internet. e di... (Premium 25.08.2020)

25 Euro

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.09.2020)

20 Euro

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 26.08.2020)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Qera ditore dhe dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalj... (Premium 16.09.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 25.09.2020)

25 Euro

Durres, Apartament Me Qera Ditore/javore

Plepa | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ditore me pamje nga deti nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhe... (Premium 28.08.2020)

25 Euro

Vlore Apartament Me Qera Ditore

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_ditore minimumi i qendrimit -2 nete 25€ korrik/30€ gusht akomodimi 👤👤👤/👤🛋 adresa:vlore, kryqezimi ... (Premium 15.08.2020)

100 Euro

Jepet Apartament Me Qera Ditore, Sarande

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
5+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Papafingo vendndodhja: rruga hotel butrinti largesia nga deti 45 m kati 7 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 155 m2 + 45m2 verande 3... (Premium 15.09.2020)

40 Euro

Dhoma Per Qera Ditore, Sarande

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti - kanal i cukes largesia nga deti 30 m kati 7 panoram... (Premium 15.09.2020)

3,000 Leke

Dhoma Plazhi Me Qera Ne Borsh

Borsh | Himare Vila Kalluci
1+1 Dhoma|Sallon
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . dhomat jane 20 metra larg nga deti , me te gjitha kushtet e nevojme. te interesuarit te na kontaktojme ne nr t... (Premium 28.08.2020)

2,500 Leke

Vlore - Jepen Dhoma Plazhi Per Qera Ditore

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma plazhi per qera ditore dhomat e kane kapacitetin maksimal nga 3-4 persona. dhoma eshte e pajisur me kuzhine gatimi nese klienti deshiron... (Premium 27.08.2020)

60 Euro

Sarande - Jepet Apartament Per 6 Persona

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 5 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 120 m2 2 dhoma gjumi... (Premium 29.09.2020)

30 Leke Apartment pushimi Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 esht

30 Leke

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartment 1+1 eshte me pamje nga deti dhe rruga ndodhet ne kat te 2 eshte e mjaftushme per 6 persona ka wifi ajer te kondisionuar ashensor per muajin korrik cmimi 30-35 per me teper info na kontaktoni ne cel: 0699638320 ... 10/08/2020 18:42... Lexo detajet..

5,000 Leke Himare, jap me qera apartament ne plazh Kati 6 Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 pe

5,000 Leke

Qender | Himare (0.12 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 persona ... 10/08/2020 18:42... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

20 Euro

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth 3 minuta me makine nga deti. per rez... 10/08/2020 18:39... Lexo detajet..

3,000 Leke Himare, Jap me qera apartament 1+1+A Kati 2, 60 m² Himare, Jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te Himares,

3,000 Leke

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Himare, jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te himares, i mobiluar , uje dhe drita 24 ore. per muajin shtator , cmimi eshte 3.000 leke nata 0697905125, 0672029208... 10/08/2020 18:38... Lexo detajet..

60 Euro Himare ,Jap me qera apart. Kati 1, 72 m² 2 dhoma gjumi + 1 Sallon kuzhine + 1 Tualet HIMARE Apartament 72m2 

Apartament pushimi ne bregdetin e mrekullueshem te
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

himare apartament 72m2 apartament pushimi ne bregdetin e mrekullueshem te himares, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe te thella te detit jon. apartamenti ka nje siperfaqe 72 m2, eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, njera me krevat matrimon... 10/08/2020 18:38... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma Plazhi me qera ne Borsh Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . Dhomat jane 20 metra larg nga deti , me

3,000 Leke

Borsh | Himare
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . dhomat jane 20 metra larg nga deti , me te gjitha kushtet e nevojme. te interesuarit te na kontaktojme ne nr telefoni : 0699316107... 10/08/2020 18:36... Lexo detajet..

20 Euro 20 euro nata Jepet apartament me qera 1+1 me sip.70m2 . Ne kat te 2 . I mobiluar plotesisht m

20 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 me sip.70m2 . ne kat te 2 . i mobiluar plotesisht me te gjitha kushtet . vetem 2 min larg bregut te detit. midis diamma resort dhe grand blue fafa . cmimi 20€/nata . per familjaret dhe pronotimet ka ulje . numri kontakt... 10/08/2020 18:36... Lexo detajet..

2,500 Leke DHOMA PLAZHI BRENDA NE SARANDE Dhoma plazhi brenda ne Sarande. 
Akomodohen deri ne 4 persona. 
Qershor - 1500

2,500 Leke

Qender | Sarande (0.28 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Dhoma plazhi brenda ne sarande. akomodohen deri ne 4 persona. qershor - 1500 leke nata korrik- 2500 leke nata gusht - 3000 leke nata nr tel : 0695146447 ... 10/08/2020 18:20... Lexo detajet..

3,000 Leke Shtepi per sezon veror me qera Jepet apartament me qera ne qytetin e Sarandes per sezonin veror/

3,000 Leke

| Sarande
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera ne qytetin e sarandes per sezonin veror/... 10/08/2020 18:20... Lexo detajet..

60 Euro SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE himare Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar me te gjitha komoditetet ne qender te q

60 Euro

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar me te gjitha komoditetet ne qender te qytetit mbrapa bashkise ne katin e 3 me pamje nga deti ... 10/08/2020 18:19... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Vola Sarande .E vendosur direkt ne plazhin e pebbles ne fillim te rruges qe lidh me te Butrin

30 Euro

| Sarande (2.53 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

.e vendosur direkt ne plazhin e pebbles ne fillim te rruges qe lidh me te butrintit ne sarande, hotel fly ofron parkim falas, free wi-fi, nje restorant, nje bar me tarrace dhe dhoma me pamje nga deti ballkon, tv kabllor dhe frigorifer. restoranti i h... 10/08/2020 18:16... Lexo detajet..

1,400 Leke Dhoma Plazhi Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballko

1,400 Leke

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. wifi free. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi te shtepise. per cdo informacion me te detajueshem mund te comunikojm... 10/08/2020 18:10... Lexo detajet..

4,000 Leke Radhime ,Te Bojo Jepet ambient modern 
Arredim shume i kendeshem 
Parking i siguruar,Ambient sg

4,000 Leke

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
44 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet ambient modern arredim shume i kendeshem parking i siguruar,ambient sgare fare prane detit kompleks shume i bukur ... 10/08/2020 18:07... Lexo detajet..

40 Euro Dream Apartments Saranda The Dream Apartamente Saranda ka nje plazh privat me shtreter dielli dhe cadra,

40 Euro

| Sarande (2.53 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

The dream apartamente saranda ka nje plazh privat me shtreter dielli dhe cadra, dhe ofron zona me ajer te kondicionuar te gjalle, ku mysafiret pas nje dite te gjate ne plazh, mund te shikojne tv kabllor ose lexuar nje liber ne ballkon. nje disa hapa ... 10/08/2020 18:05... Lexo detajet..

35 Euro dhoma plazhi 30€ korrik dhe 35€ gusht 2 minuta me kembe nga plazhi super watsapp..+355686

35 Euro

Ksamil | Sarande (0.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

30€ korrik dhe 35€ gusht 2 minuta me kembe nga plazhi super watsapp..+355686540695 ... 10/08/2020 17:56... Lexo detajet..

30 Euro Vila Caca Ksamil Caca vile ka nje parking privat. Te gjitha dhomat ne Villa perfshije nje TV te s

30 Euro

| Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Caca vile ka nje parking privat. te gjitha dhomat ne villa perfshije nje tv te sheshte me kanale kabllore dhe nje banjo private, disa dhoma ka nje zone te shtroje. pritja e villa caca eshte e hapur 24 ore ne 24.ne apartament ka kuzhine gjithashtu. n... 10/08/2020 17:55... Lexo detajet..

35 Euro Achilles Apartments Saranda Achilles Apartments ndodhen ne Sarande.Apartamentet ofrojne nje komoditet te koh

35 Euro

Qender | Sarande (1.00 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Achilles apartments ndodhen ne sarande.apartamentet ofrojne nje komoditet te kohes.dhoat jane te pajisura me krevate,kuzhina te plotsuar dhe tualet dhe tv.gjithashtu ofrohet dhe parking publik afer apartamenteve. nr kontakti:+30 697 046 8224... 10/08/2020 17:54... Lexo detajet..

4,500 Leke Apartament me qera per pushues Apartament me qera per pushues ne Sarande. Pozicion shume i favorshem tek rruga

4,500 Leke

Qender | Sarande
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament me qera per pushues ne sarande. pozicion shume i favorshem tek rruga mit'hat hoxha siper portit.... 10/08/2020 17:46... Lexo detajet..

30 Euro Apartments Jay Ksamil Apartamente Jay pranon kafshe dhe ju ofron nje kopsht dhe parking privat ne vend

30 Euro

| Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamente jay pranon kafshe dhe ju ofron nje kopsht dhe parking privat ne vend. cdo dhome ka nje tv, nje banjo private me dush dhe nje kuzhine me frigorifer dhe sobe. disa prej tyre gjithashtu vecori te nje tarrace dhe / ose ballkon me pamje kopsht... 10/08/2020 17:38... Lexo detajet..

30 Euro Apartamente me Qera ne Sarande Japim 2 apartamente me qera,afer ne qender te sarandes.Jan te mobiluara me te gj

30 Euro

Qender | Sarande (0.81 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Japim 2 apartamente me qera,afer ne qender te sarandes.jan te mobiluara me te gjitha kushtet ,me kuzhine,kondisioner,edhe cdo gje tjeter qe iu nevojitet nje familje.... 10/08/2020 17:33... Lexo detajet..

40 Euro Hyrje 2+1 1+1 & dhoma Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nj

40 Euro

Qender | Sarande
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nje siperfaqe te bollshme per 5 persona 7-8 ndodhen ne nje zone te qete te sarandes. me te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per me shume cel whatsapp dhe viber ... 10/08/2020 17:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim