qera ditore dhe dhoma plazhi  

 Online 12 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25 Euro

Apartament Me Qira Ditore Ne Zemer Te Tiranes!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartamnet me qira ditore ne zemer te tiranes. apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi me 1 krevat dopjo, tualet dhe kuzhine plus dhome ... (Premium 07.12.2019)

27 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

11.11.2019 (20:52): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (20:47): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (20:47): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

11.11.2019 (20:47): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera ditore prane qendres tregrare concord. Tirane,ambjent me kondicioner,i  kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,

Jepet Me Qera Ditore Prane Qendres Tregrare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (20:47): Tirane,ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,prane qendres tregrare concord. pallat i ri.garzonjer per nje person,kati 2te,all in +wi-fi,e kompletuar me te gjitha,158ero dita... Lexo detajet..

1,000 Leke plazh durres stacioni 2rruga pavarsia Jepet me qera garzionere kati 1  1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par

Plazh Durres Stacioni 2rruga Pavarsia

Zone Periferike | Durres (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (20:06): Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par t gushtit nr tel.3337645058dhewatssap... Lexo detajet..

17 Euro Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in Pallat.per dy persona,wi-fi falas.

Tirane. 17ero,garzonjer E Kompletuar Me Te Gjitha.all In

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (18:21): Pallat.per dy persona,wi-fi falas.... Lexo detajet..

17 Euro Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri

Tirane.ambjet Me Kondicioner& Kompletuar Tirane,17ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (18:21): Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi  Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d

Tirane,ambjent Me Kondicioner Dhe E Kompletuar Me Te Gjitha,te Gjithe Te Perfshira,parkim+

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

11.11.2019 (18:20): Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner kati 3te,all  in Pallat

Ambjent Me Kondicioner Kati 3te,all In

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

11.11.2019 (16:27): Pallat... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne  qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (16:25): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

3,500 Leke Apartament me qira / qera ditore në Tiranë Apartament me qira/qera ditore në Tiranë
Daily rental apartments in Tirana

Apartament Me Qira / Qera Ditore Në Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.11.2019 (10:00): Apartament me qira/qera ditore në tiranë daily rental apartments in tirana -rezervoni në: 069 88 011 81 . aparamente me qera ditore në tiranë, duke filluar nga 19 euro / nata. apartamentet janë to... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi me qera.  Shtepi plazhi me qera. E kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur

Shtepi Me Qera.

Plepa | Durres (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

10.11.2019 (22:13): Shtepi plazhi me qera. e kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur te durresit. ... Lexo detajet..

35 Euro Jepen apartamente me qera ditore buuz detit Vlore --Lungo Mare , me pamje nga deti .. 0695899877 Jepen apartamente me qera ditore buz detit Vlore Lungo Mare , me pamje nga deti.

Jepen Apartamente Me Qera Ditore Buuz Detit Vlore --lungo Mare , Me Pamje Nga Deti .. 0695

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

10.11.2019 (17:26): Jepen apartamente me qera ditore buz detit vlore lungo mare , me pamje nga deti. 35 euro dita . 0695899877 te mobiluara me ajer te kondicionuar... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi pushimi....Holiday home 🌞🌊 Jepet shtepi pushimi per plazhe. Shtepia ndodhet ne qender te bulevardit vlore-

Shtepi Pushimi....holiday Home 🌞🌊

Qender | Vlore (0.42 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

10.11.2019 (17:23): Jepet shtepi pushimi per plazhe. shtepia ndodhet ne qender te bulevardit vlore- skele 400m larg nga deti.cmimi eshte 20 € nata dhe jepet per çifte ose familjar 4-5 persona shtepia ploteson te gjitha kushtet... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

10.11.2019 (14:14): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

10.11.2019 (14:01): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

40 Euro Prane selvis jepet me qira  ditore apartament 2+1+2 Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner in

Prane Selvis Jepet Me Qira Ditore Apartament 2+1+2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

10.11.2019 (12:59): Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner inverter, 2 tualete me hidrosanitare teper cilesore, dritaret me dopio-xham duke minimizuar te gjitha zhurmat e kryeqytetit, i mobil... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

Apartament Me Qera Ditore

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

10.11.2019 (12:48): Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... Lexo detajet..

25 Euro Qera ditore Jepet apartment me qera ditore deri javore. Te interesuarit te kontaktojne 06820

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

10.11.2019 (11:37): Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... Lexo detajet..

35 Euro Myslym Shyri jepet me qira ditore super apartament  Jepet me qira dirore super apartament ne rrugen Mysym Shyri, i mobiluar dhe arre

Myslym Shyri Jepet Me Qira Ditore Super Apartament

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

10.11.2019 (11:35): Jepet me qira dirore super apartament ne rrugen mysym shyri, i mobiluar dhe arreduar me arkitekte ne menyre moderne, i inestuar me parket , tualeti eshte me pllaka dhe hidrosanitare teper cilesore si dhe dyert ... Lexo detajet..

32 Euro Qender jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inv

Qender Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

10.11.2019 (11:34): Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inverter, krevat memory, i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti nd... Lexo detajet..

25 Euro Apartament me qira ditore ne zemer te Tiranes! Jepet Apartamnet me qira ditore ne zemer te Tiranes. Apartamenti eshte i organiz

Apartament Me Qira Ditore Ne Zemer Te Tiranes!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.11.2019 (11:33): Jepet apartamnet me qira ditore ne zemer te tiranes. apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi me 1 krevat dopjo, tualet dhe kuzhine plus dhome ndenje. apartamenti te ofron komoditet me te gjitha kushtet ... Lexo detajet..

32 Euro Qender jepet apartament me qira ditore Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje im

Qender Jepet Apartament Me Qira Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

10.11.2019 (11:24): Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, me ngjyra te ngrohta qe te lene nje imazh mbreslenes dhe te japin efektin clodhes. totalisht i pajisur me elektroshtepiake te reja dhe moderne per komoditetin tuaj maks... Lexo detajet..

25 Euro Apartament duplex me qera ditore 2+1 Ofrojme apartament duplex me qera ditore ne rrugen ''Xhavit Shyqyri De

Apartament Duplex Me Qera Ditore 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.11.2019 (11:20): Ofrojme apartament duplex me qera ditore ne rrugen ''xhavit shyqyri demneri'' , mbrapa ambasades amerikane. apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare nga nje ambjent ndenje +gatimi dhe 1 tualet . ne kat... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente Duplex me qera ditore 2+1 Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa Ambasades Amerikane . Apar

Apartamente Duplex Me Qera Ditore 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

10.11.2019 (11:15): Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa ambasades amerikane . apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare nga 1 salle ndenje + gatimi , 1 tualet dhe verande , ne katin e dyte nje dhome gjumi m... Lexo detajet..

48 Euro Jepet me qera ditore Apartament   Jepet Apartament me qera ditore tek rruga e barikadave perball Sami Frashrit 
K

Jepet Me Qera Ditore Apartament

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

10.11.2019 (11:13): Jepet apartament me qera ditore tek rruga e barikadave perball sami frashrit kati fundit papfingo(hostel)... Lexo detajet..

20 Euro SHTEPI ME QERA 20 EURO NATA JAP SHTEPI ME QERA 20 EURO NATA. CEL 0693165379 WHATSUPP 0693165379 CEL 06998189

Shtepi Me Qera 20 Euro Nata

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

10.11.2019 (09:59): Jap shtepi me qera 20 euro nata. cel 0693165379 whatsupp 0693165379 cel 0699818940... Lexo detajet..

1,000 Leke Qera Ditore! Apartament 1+1 Jepet Apartament 65 m2.
Arredim bashkohor.
Parking personal posht pallatit.
Q

Qera Ditore! Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

10.11.2019 (07:59): Jepet apartament 65 m2. arredim bashkohor. parking personal posht pallatit. qeraja 10 mije leke/personi. mbi 3 persona cmimi diskutohet. ideale per tu shfrytezuar nga ,praktikante te infermierise drejt gje... Lexo detajet..

27 Euro Stacioni i trenit jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 te stacioni i trenit i investuar me 2 kondi

Stacioni I Trenit Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

09.11.2019 (10:20): Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 te stacioni i trenit i investuar me 2 kondicioner inverter, krevat memory, i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apar... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim