Casa Bar - Cocktails & Snacks Tirane

Casa Bar ofron nje ambjent miqesor ku mund te shijoni kohen e lire me pjatat dhe kokteilet e vecanta! Jeni te mirepritur ne cdo kohe!


Njoftime te Ngjashme