Charl's Bistro Tirane

Charl’s Bistro (Bar, Pub) prej 17 vitesh eshte nje pike referimi ne jeten e nates se Tiranes. Me nje kapacitet prej 500 vendesh, ndodhemi ne qender te ish Bllokut, te nje vile dykateshe, me verande ne katin e dyte te gjelberuar. Charl’s eshte i arreduar me stil frymezues ndermjet klasikes dhe modernes. Perzgjedhja e klienteles, muzikes, ushqimit dhe sherbimit qe ofrojme, ka bere qe te jemi vend-takimi i preferuar per njerez te cdo moshe. Charl’s Bistro eshte vendi i perkryer per festat e perjavshme me muzike LIVE dhe DJ, vendi ideal per te provuar shumellojshmerine e pijeve te huaja dhe vendase, Ku spikasin birrat Gjermane, Skoceze dhe Irlandeze. Charl’s ofron gjithashtu larmi ne ushqim, i cili serviret ne tre vaktet e dites gjate gjithe'

Njoftime te Ngjashme