Shiten Tokat Ose Ndrohen Me Makina Korce

Shes tokat ose I ndroj me makin ose jepen me qera 8000m2 jan gjithsej po jan te ndara secila nga 2000m2 tokat jan me tapi dhe certefikata pronesie tokat kan uje drita dhe jan buz autostrades korce ersek km 10 per cdo informacion dhe per cmimin e m2 me tel...0698488535 tokat jan okazion