truall ose toke 

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro1,300,000 Euro Tiranë Tokë Truall për Shitje Rruga Kavajës Tiranë Truall për Shitje Rruga Kavajës.
Lumi lanës, sipërfaqe totale trual

Tiranë Tokë Truall Për Shitje Rruga Kavajës

Rruga E Kavajës, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Tiranë truall për shitje rruga kavajës. lumi lanës, sipërfaqe totale truall 3.500m2. zonë e miratuar për ndërtime pallate 9 katëshe. trualli lidhet nga 3 anët me rrugët kryesore, dhe me rrugën e re...Lexo detajet..

1,300,000 Euro50,000 Euro shitet toka prane detit 500 m2 shitet toka ne borsh ne hyrje te plazhit toka disponon te gjitha letrat

Shitet Toka Prane Detit 500 M2

Borsh, Albanie,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Shitet toka ne borsh ne hyrje te plazhit toka disponon te gjitha letrat ...Lexo detajet..

50,000 Euro160,000 Euro Shitet truall 2000 m2 në Kashar, 300 m nga Autostrada Tr-Dr, Km 7 Shitet truall me sipërfaqe 2000 m2 në Kashar, 300 m nga Autostrada Tiranë - D

Shitet Truall 2000 M2 Në Kashar, 300 M Nga Autostrada Tr-dr

Kashar, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me sipërfaqe 2000 m2 në kashar, 300 m nga autostrada tiranë - durrës, km. 7. me hipotekë. koordinatat e truallit në google maps: 41°21'28.6"n 19°42'44.7"e. cel: 0682931145 ...Lexo detajet..

160,000 Euro50,000 Euro Tirane, shes toke 2.000 m² 50.000 Euro (Gurrë e Vogël) Shitet tokë te Gurra e Vogël, në zonën e Teg-ut. Informacion mbi tokën :

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 50.000 Euro (gurrë E Vogël)

Gurrë E Vogël, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë te gurra e vogël, në zonën e teg-ut. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastruktur...Lexo detajet..

50,000 Euro94,500 Euro SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperf

Shitet Toke Ne Bregdet Te Sektori Rinia Durres

Sektori Rinia,Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne bregdet ne rruge kryesore tek sektori rinia ne durres. siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. prona eshte e kuadratuar dhe e rrethuar me mure,ne nje siperfaqe te rrafshet. kjo prone mund te p...Lexo detajet..

94,500 Euro800,000 Euro SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIDAN-DURES Shitet toke 150 metra mbi City Park. Ne autostraden Tirane-Durres . Toka ka sip

Shitet Toke Ne Autostraden Tidan-dures

Afer City Park,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 150 metra mbi city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10.000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje reso...Lexo detajet..

800,000 Euro1,061,645 Euro SHITET TOKE NE BREGDETIN E TALES NE LEZHES Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe

Shitet Toke Ne Bregdetin E Tales Ne Lezhes

Tale 1, Lezhë, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
16.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e tales te lezhes. siperfaqja e saj eshte 16333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rreth...Lexo detajet..

1,061,645 Euro195,000 Euro Shitet toke me 60 euro metri katror, ne Mullet Shitet toke 3250 m2, Okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. N

Shitet Toke Me 60 Euro Metri Katror, Ne Mullet

Mullet, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 3250 m2, okazion me 60 euro metri katror, e pershtatshme per vila. ne zonen e mulletit, 50 metra nga rruga kryesore. zone e qete dhe e pershtatshme per vila...Lexo detajet..

195,000 Euro524,000 Euro Shitet Toke (12,180 m2) | Rruga e Aeroportit- Rinas Shitet Toke 12,180 m2 ne Rrugen e Aeroportit. Ne vije ajrore shume afer me Tira

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro57,000 Euro Tirane, shes toke 1.900 m² 57.000 Euro (Autostrada Tiranë-Elbasan) Toka është e pozicionuar në Autostradën Tiranë-Elbasan, pasi kalon Tunelin

Tirane, Shes Toke 1.900 M² 57.000 Euro (autostrada Tiranë-

Tirana??elbasan Highway, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në autostradën tiranë-elbasan, pasi kalon tunelin e krrabës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1900 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i...Lexo detajet..

57,000 Euro50,000 Euro Shitet, Toke, Vore, 1300 m2, 52.000 Euro, Tirane. Toka ndodhet ne Vore ,prane Rruges Industriale. • Informacion mbi token: • P

Shitet, Toke, Vore, 1300 M2, 52.000 Euro, Tirane.

Vorë, Albania,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne vore ,prane rruges industriale. • informacion mbi token: • prane rruges kryesore siperfaqja e tokes : 1300 m2 • i pershtatshem per ndertim kapanoni. • per ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

50,000 Euro100,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, PRI14501 Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje s

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501

Liqeni Thatë, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal...Lexo detajet..

100,000 Euro161,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni i Thatë, Tiranë PRI14230 ( FUTURE HOME PRIORITY+) Shitet tokë tek Liqeni i Thatë • Me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • E p

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri14230 ( Future Ho

Liqeni Artificial,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtim vilash. • opsion ideal investimi. • për më...Lexo detajet..

161,000 Euro33,750 Euro Tirane, shes toke 1.350 m² 33.750 Euro (Kashar) Shitet tokë në Kashar, prapa City Park, afër Autostradës Tiranë-Durrës. In

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)

Kashar,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gj...Lexo detajet..

33,750 Euro120,000 Euro Okazion! Shitet Toke truall ne Rrugen Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane Okazion! Shitet Toke truall ne Rr.Haxhi Bardhi tek Vilat Gjermane Tirane me si

Okazion! Shitet Toke Truall Ne Rrugen Haxhi Bardhi Tek Vilat

Rruga Haxhi Bardhi, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion! shitet toke truall ne rr.haxhi bardhi tek vilat gjermane tirane me siperfaqe prej 350 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.zona eshte e urbanizuar dhe me te...Lexo detajet..

120,000 Euro40,000 Euro SHITET TOKE NE KAMEZ TIRANE Shitet toke truall ne Rrugen "Azem Hajdari" Kamez. Toka truall ka nje

Shitet Toke Ne Kamez Tirane

Rruga Azem Hajdari, Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "azem hajdari" kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges ne nje zone me ndertime vilash dhe pallate ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka k...Lexo detajet..

40,000 Euro40,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 40.000 Euro (Farke) Toka eshte e pozicionuar ne zonen e Farkes. Informacion mbi token : • Siperfaq

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)

Farkë E Madhe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricite...Lexo detajet..

40,000 Euro230,000 Euro Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet ! Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magaz

Shitet Truall Ne Rrugen Kryesore Shkozet !

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magazine e cila aktualisht eshte e dhene me qera . toka ndodhet buze rruges kryesore me akses mjaft te mire per mjetet dhe ndodhet pran...Lexo detajet..

230,000 Euro170,000 Euro Tirane, shes toke 500 m² 170.000 Euro (Rruga 5 Maji) 
Shitet Tokë tek rruga "5 Maji". Me sipërfaqe totale prej 500 m2 .

Tirane, Shes Toke 500 M² 170.000 Euro (rruga 5 Maji)

Rruga E Dibres,Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

shitet tokë tek rruga "5 maji". me sipërfaqe totale prej 500 m2 . toka është e përshtatshme për investim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni! opp14826 cel...Lexo detajet..

170,000 Euro240,000 Euro Tirane, shes toke 2.400 m² 240.000 Euro (Liqeni I Farkës) Toka është e pozicionuar te Liqeni i Farkës. Informacion mbi tokën : • Sip

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 240.000 Euro (liqeni I Farkës)

Liqeni I Farkes,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te liqeni i farkës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryes...Lexo detajet..

240,000 Euro75,000 Euro Tirane, shes toke 1.000 m² 75.000 Euro (Sauk) Toka është e pozicionuar në Sauk, në rrugën "Shaqir Palushi". Inf

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 75.000 Euro (sauk)

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

75,000 Euro10,000 Euro Shitet toke ne bregdetin e divjakes Shitet  toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk

Shitet Toke Ne Bregdetin E Divjakes

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjetesh nuk ka letra ashtu siq nuk ka asnje letera ne divjake por esht ne perdorim per vitet e ardhshme mundsi per biznes te besh camping p...Lexo detajet..

10,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro1,000,000 Euro OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900m2 OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge

Okazion Ne Fier! Shitet Objekt-bisnes Prej 900m2

Rruga Unaza Murialdo, Fier, Albania,Qender | Fier
Perdorimi
900.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Okazion shitet objekt-bisnes prej 900 m2 i ndodhur ne unazen e fierit buze rruge . me hipoteke. 2 katesh. eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbul...Lexo detajet..

1,000,000 Euro78,000 Euro Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 

Shitet truall prane Liqenit

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash . trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe pe...Lexo detajet..

78,000 Euro975,000 Euro 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊𝒎𝒊 7500 𝒎2 Yzberisht prane casa italia 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵𝒅𝒆𝒓𝒕𝒊

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 •𝑻𝒓𝒖𝒂𝒍𝒍 𝑵

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
7.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

975,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim