shitje trualli ose toke 

 Online 31 lexues | 1 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro130,000 Euro Shitet Toke Brezi Pare  Shitet toke 1000m2 Brezi Pare Ne Spille

Shitet Toke Brezi Pare

Spille, Albania,Spille | Kavaje
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Shitet toke 1000m2 brezi pare ne spille ...Lexo detajet..

130,000 Euro92,000 Euro Shitet Toke ne Koder Kashar  Toka ndodhet në zonën e Kodër Kashar.
Informacion mbi tokën :
• Sipërfa

Shitet Toke Ne Koder Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e kodër kashar. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1840 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni!...Lexo detajet..

92,000 Euro30,000 Euro Super toke per shitje LAND FOR SALE💥
______________
Toke per shitje ne Lezhe ne Ishull-Shengjin

Super Toke Per Shitje

Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Land for sale💥 ______________ toke per shitje ne lezhe ne ishull-shengjin😍 ______________ ka siperfaqe 9000m2. ______________ ndodhet buze rruge kryesore vetem 500m larg detit. zona eshte mjaft e f...Lexo detajet..

30,000 Euro1,080,000 Euro Shitet tok per kompleks vilash : Farke e Vogel  Toke ne shitje 
Investohet per kompleks vilash 
Siperfaqja 9000 m2 
Adresa Fa

Shitet Tok Per Kompleks Vilash : Farke E Vogel

Farkë, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje investohet per kompleks vilash siperfaqja 9000 m2 adresa farke e vogel cmimi 120/€ m2...Lexo detajet..

1,080,000 Euro330,000 Euro Shitet 1 Hektar  toke ne aksin Vore-Fushkruje Shitet 1 Hekar toke afer Rinasit , pershtatet per cdo lloj biznesi te madh si ps

Shitet 1 Hektar Toke Ne Aksin Vore-fushkruje

Aksi Vore -fushkruje ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1 hekar toke afer rinasit , pershtatet per cdo lloj biznesi te madh si psh fabrike etjcmimin okazion 33/€ m2 cmimin total 330000/€ per informacion me te detajuar kontaktoni :069 76 03 399...Lexo detajet..

330,000 Euro40,000 Euro Toke ne shitje afer Rinasit  🔹Shitet 2500 m2 toke afer Rinasit , pershtatet per cdo lloj biznesi dhe per b

Toke Ne Shitje Afer Rinasit

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

🔹shitet 2500 m2 toke afer rinasit , pershtatet per cdo lloj biznesi dhe per banim . 💶cmimi okazion 16/€ m2 cmimin total 40000/€ per informacion me te detajuar kontaktoni :...Lexo detajet..

40,000 Euro12,000 Euro SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë are në Savër, Lushnje.
Sipërfaqa totale e tokës është 4026 m

Shitet TokË Are NË SavËr, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në savër, lushnje. sipërfaqa totale e tokës është 4026 m², mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme bujqësore. Çmimi i shitjes është 12 000 €/total. për më shumë in...Lexo detajet..

12,000 Euro20,000,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e poshtme, Lushnje.
Toka ka sipërfaqe 7607 m²

Shitet TokË Are NË KarbunarË E Poshtme, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në karbunarë e poshtme, lushnje. toka ka sipërfaqe 7607 m², ka lokacion të favorshëm buzë autostradës lushnje-tiranë. shitet me çmimin prej 20 000 000 lekë/total. për më shumë in...Lexo detajet..

20,000,000 Leke1,500,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KRUTJE SIPËRME, LUSHNJE Shitet tokë are në fshatin Krutje Sipërme, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës ësh

Shitet TokË Are NË Krutje SipËrme, Lushnje

Krutje E Poshme, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në fshatin krutje sipërme, lushnje. sipërfaqa e tokës është 2678 m² dhe ndodhet buzë rrugës pranë fshatit ngurrëz. shitet me çmimin prej 1 500 000 lekë/total. për më shumë inf...Lexo detajet..

1,500,000 Leke100,000 Euro Mullet, Shitet Toke Truall Mullet, Shitet Toke Truall. Toka eshte me siperfaqe 1000m2, dhe disponon dokumen

Mullet, Shitet Toke Truall

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mullet, shitet toke truall. toka eshte me siperfaqe 1000m2, dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor cmimi: 100.000 euro. per me shume informacion: +355 69 815 1689...Lexo detajet..

100,000 Euro150,000 Euro  SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë are në Savër, Lushnje.
Sipërfaqa totale e tokës është 3627 m

Shitet TokË Are NË SavËr, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në savër, lushnje. sipërfaqa totale e tokës është 3627 m², mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme bujqësore. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na ko...Lexo detajet..

150,000 Euro35,000 Euro SHITET TOKË ARE NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë are në Savër, Lushnje.
Sipërfaqa totale e tokës është 7251 m

Shitet TokË Are NË SavËr, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
7.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në savër, lushnje. sipërfaqa totale e tokës është 7251 m², mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme bujqësore, momentalisht është e mbjellë me plepa . toka ka lokacion t...Lexo detajet..

35,000 Euro200,000 Euro SHITET TOKË ARE NË KRUTJE POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Krutje poshtme, Lushnje me sipërfaqe 10438 m², ne buzë t

Shitet TokË Are NË Krutje Poshtme, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në krutje poshtme, lushnje me sipërfaqe 10438 m², ne buzë të autostradës lushnje-fier. toka është e përshtatshme për aktivitete të ndryshmë bujqësore. shitet me çmimin prej 200 00...Lexo detajet..

200,000 Euro4,500,000 Leke SHITET TOKË ARE NË DIVJAKË, LUSHNJE Shitet tokë are në Divjakë, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 2000 m² e

Shitet TokË Are NË DivjakË, Lushnje

Divjakë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në divjakë, lushnje. sipërfaqa e tokës është 2000 m² e përshtatmshme për çdo lloj aktiviteti bujqësor. ka lokacion të favorshëm buzë rrugës së plazhit. shitet me çmimin prej 4...Lexo detajet..

4,500,000 Leke65,000 Euro SHITET TOKË ARE NË GOLEM, LUSHNJE Shitet tokë are në Golem, Lushnje.
Sipërfaqa totale është 4200 m² dhe pë

Shitet TokË Are NË Golem, Lushnje

Lushnjë, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në golem, lushnje. sipërfaqa totale është 4200 m² dhe përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. shitet me çmimin prej 65 000 €/total. për më shumë informacione ose një vi...Lexo detajet..

65,000 Euro28,400 Euro SHITET TOKË ARË SEKTORI RINIA , DURRËS Shitet tokë arë me siperfaqe 2840 m2 , në Sektor Rinia. Toka ndodhet në një

Shitet TokË ArË Sektori Rinia , DurrËs

Sektori Rinia,Currilat | Durres
Truall Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet tokë arë me siperfaqe 2840 m2 , në sektor rinia. toka ndodhet në një pozicion të favorshëm në zonë industriale.disponon certifikatë pronësie. cmimi 10 euro/m2 . për më shumë informacion kon...Lexo detajet..

28,400 Euro65,000 Euro SHITET TOKE NE SHENGJIN  Shitet toke prane rruges kryesore 100m larg  portit te Shengjinit. 

Toka ka n

Shitet Toke Ne Shengjin

Rruga E Portit, Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke prane rruges kryesore 100m larg portit te shengjinit. toka ka nje pozicion shume te favorshem (brenda ne qytet te shengjinit) gjithashtu kufizohet edhe nga rruga dytesore duke i dhene mundesin...Lexo detajet..

65,000 Euro65,000 Euro SHITET TOKE NE SHENGJIN  Shitet toke ne rrugen kryesore 100m larg  portit te Shengjinit.
Toka ka nje poz

Shitet Toke Ne Shengjin

Rruga E Portit, Shëngjin, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toke ne rrugen kryesore 100m larg portit te shengjinit. toka ka nje pozicion shume te favorshem (brenda ne qytet te shengjinit) gjithashtu kufizohet edhe nga rruga dytesore duke i dhene mundesine per ...Lexo detajet..

65,000 Euro99,000 Euro Shitet 900m2 truall ne Dhermi me 110 euro/m2 Shitet 900m2 truall ne Plazhin e Dhermiut (ne Qender). Eshte vetem 300m larg nga

Shitet 900m2 Truall Ne Dhermi Me 110 Euro/m2

Rruga E Plazhit Dhermi,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet 900m2 truall ne plazhin e dhermiut (ne qender). eshte vetem 300m larg nga vija e ujit. ka lehtesira per nxjerjen e lejes se ndertimit, pasi eshte ne zone te studiuar. trualli eshte me dokumenta te rregul...Lexo detajet..

99,000 Euro88,800 Euro 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres 🏘Shitet toke ne Arapaj, Durres

👉Toke me siperfaqe 1480 m2

💶Cmimi:

🏘shitet Toke Ne Arapaj, Durres

Arapaj, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

🏘shitet toke ne arapaj, durres 👉toke me siperfaqe 1480 m2 💶cmimi: 60 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...Lexo detajet..

88,800 Euro62,000 Euro 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh 👉Shitet Truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, Plazh

🏘Truall me siperfaqe 440

👉shitet Truall 440 M2 Dhe Ndertese 80m2, Plazh

Hekurdha, Plazh,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

👉shitet truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, plazh 🏘truall me siperfaqe 440m2 dhe ndertesa me siperfaqe 80 m2 te cilat ndodhen ne rruge dytesore, prane shkolles kasa, hekurudha plazh 💶cmimi 62 000 eu...Lexo detajet..

62,000 Euro90,000 Euro TOKE NE FARKE Shiten 1'100 m² ne Farke. 

Certifikate pronesie.

Intensiteti zones 0

Toke Ne Farke

Rruga Turdive, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shiten 1'100 m² ne farke. certifikate pronesie. intensiteti zones 0.6 qe do thote qe mund te ndertohen 660 m² ndertim. lartesia deri ne 3 kate. rruga e asfaltuar. cmimi 90'000€ me kesh i diskut...Lexo detajet..

90,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Lexo detajet..

160,000 Euro560,000 Euro Okazion! Shitet toke prane "Palmanoves"! Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden Tirane - Elbasan , prane "Pa

Okazion! Shitet Toke Prane "palmanoves"!

Tirana??elbasan Highway, Tiranë, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
8.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 8000m2 ne autostraden tirane - elbasan , prane "palmanoves" , 2 minuta larg qendres tregtare "teg". toke me mundesi zhvillimi!...Lexo detajet..

560,000 Euro3,000,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KRUTJE E SIPËRME, LUSHNJE Shitet tokë are në Krutje e Sipërme, Lushnje. Sipërfaqja e tokës është 56

Shitet TokË Are NË Krutje E SipËrme, Lushnje

Krutje E Siperme, Albania,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet tokë are në krutje e sipërme, lushnje. sipërfaqja e tokës është 5626 m². shitet me çmimin prej 3 000 000 lekë/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 7...Lexo detajet..

3,000,000 Leke2,200,000 Leke SHITET TOKË ARE NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE 	Shitet tokë are në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Sipërfaqja e tokës ësht

Shitet TokË Are NË KarbunarË E Poshtme, Lushnje

Karbunar E Poshteme,Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

shitet tokë are në karbunarë e poshtme, lushnje. sipërfaqja e tokës është 1664 m² me lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore. shitet me çmimin prej 2 200 000 lekë/ total. për më shumë info...Lexo detajet..

2,200,000 LekeA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim