shtepi me qera 

 Online 204 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 204 lexues | 0 njoftime ne pritje
240 Euro

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Rruga robert zvarc, shume prane kristal center, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me mobilim modern plus post parkimi. apartamenti ndodhet ... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

230 Euro

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt ... (Premium 09.02.2020)

280 Euro 2+1+Ballkon (75 m2) - (Selvia - Gjimnazi Partizani) Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim i Ri 2+1+Ballkon (75 m2) ne Gjendje Shume te Mire (Selvia - Gjimnazi Partizani) Munde

2+1+ballkon (75 M2) - (selvia - Gjimnazi Partizani) Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim I R

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): 2+1+ballkon (75 m2) ne gjendje shume te mire (selvia - gjimnazi partizani) mundesi parkimi | mobilim i ri | parket | kondicioner | depozite uji me pompe | ndricim perfekt | dritare dopio xham - izolim akustik | muret e sapo lyer | ballkon me pamje pa...

30,000 Leke shtepi me qera e mobiluar me mobilje moderne

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:35): E mobiluar me mobilje moderne...

20,000 Leke shtepi private me qera kushte shum te mira

Shtepi Private Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:35): Kushte shum te mira...

500 Euro Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit Jepet me qera apartament i cili organizohet ne nje dhome gjumi me garderobe, sal

Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (17:35): Jepet me qera apartament i cili organizohet ne nje dhome gjumi me garderobe, sallon ndenje, kuzhine dhe nje tualet. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese cilesore ne rrugen e elbasanit, nje zone mjaf...

270 Euro Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes Jepet me qera apartament me nje dhome gjumi, sallon ndenje + ambjent gatimi dhe

Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): Jepet me qera apartament me nje dhome gjumi, sallon ndenje + ambjent gatimi dhe nje tualet. apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne rrugen e kavajes, te condor center ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor cmimi 270 euro ne muaj....

270 Euro Apartament me qera ne kopeshti botanik Apartamenti ndoshet ne nje pallat te ri, me mobilim te mire dhe kushte te persht

Apartament Me Qera Ne Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (17:35): Apartamenti ndoshet ne nje pallat te ri, me mobilim te mire dhe kushte te pershteshme . pajisjet funkionale ...

80 Euro Ndarje Qeraje, Rr e Elbasanit (Pas Perfect fitness) Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, apartamenti me siperfaqe 110 MT dodhet tek r

Ndarje Qeraje, Rr E Elbasanit (pas Perfect Fitness)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (17:35): Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, apartamenti me siperfaqe 110 mt dodhet tek rruga e elbasanit pas ambasades amerikane,pallati i ri me ashenesor, mobilim bashkekohor, kondicioner, 3 ballkone, aktualisht jemi 3 vajza kontaktoni ne numrine e tel ...

230 Euro 1+1+Oborr (60m2+50m2 Oborri) ne 21 Dhjetor (Rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor 1+1+Ballkon+Oborr (60 m2+50 m2 Oborri) ne 21 Dhjetor (Rr. Naim Frasheri) Zone e

1+1+oborr (60m2+50m2 Oborri) Ne 21 Dhjetor (rr. Naim Frasheri) Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:25): 1+1+ballkon+oborr (60 m2+50 m2 oborri) ne 21 dhjetor (rr. naim frasheri) zone e preferuar | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesor | dritare dopio xham + kangjella | muret e sapo lyer | tavan me dekorim ...

700 Euro Shitet, Vilë, Kodra e Diellit, Tiranë.Cmimi 800.000 Euro Vila ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi Vilën: Vila ka s

Shitet, Vilë, Kodra E Diellit, Tiranë.cmimi 800.000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
700.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (16:20): ...

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Selvia (mobilim I Ri)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia (mobilim i ri) dhoma e ndenjes ofron : - smart tv 4k - k/bufe sobe (gaz korent) - tavoline ngrenie - k... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

1,300 Euro Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Ekspozitës • Informacion mbi apartamenti

Qera, Apartament 3+1, Ish Ekspozita, Tiranë.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

20.07.2019 (16:19): Apartamenti ndodhet në zonën e ish ekspozitës • informacion mbi apartamentin: • kati 9 • sipërfaqja e apartamentit : 140 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkon...

240 Euro Apartament 2+1 per qira te rruga 5 Maji Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruges te administruar shume mire m

Apartament 2+1 Per Qira Te Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.07.2019 (16:11): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruges te administruar shume mire me punime cilesore. ne katin e 6 banim me ashensor, apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon. apartament...

210 Euro 1+1 (60 m2) teresisht i Ri dhe i Investuar mbrapa Fakultetit te Mjeksise - PARKET +Mobilim Cilesor Jepet me Qera 1 + 1 (60 m2) i Ri dhe i Pabanuar me Pare Mbrapa Fakultetit te Mje

1+1 (60 M2) Teresisht I Ri Dhe I Investuar Mbrapa Fakultetit Te Mjeksise - Parket +mobili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (16:11): Jepet me qera 1 + 1 (60 m2) i ri dhe i pabanuar me pare mbrapa fakultetit te mjeksise - apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor | shtruar me parket | zona ofron mundesi parkimi | ndricimi natyral perfekt | pamja qe ofron eshte paronamike | k...

300 Euro 2+1 Modern (i pabanuar me pare) - prane UET | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor Jepet me qera apartament 2+1 | 65 m2 | Rr."Irfan Tomini",ne krah te UE

2+1 Modern (i Pabanuar Me Pare) - Prane Uet | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

20.07.2019 (16:11): Jepet me qera apartament 2+1 | 65 m2 | rr."irfan tomini",ne krah te uet, mbi kafe " new brige" | mobilim i ri dhe cilesor | i pabanuar me pare | pajisje te reja dhe moderne | parkim | vendodhje perfekte q1212 te dhenat: -siperfaqja: 65 m2 -...

400 Euro Super 2+1 (94 m2) i Ri & i Dizenjuar me Arkitekitek (Hilton Garden) | Garazh Personal PARKET** Super Apt. i RI 2+1 tek Blv. Gjergj Fishta | Garazhd Personal | 2 Ashensore | Di

Super 2+1 (94 M2) I Ri & I Dizenjuar Me Arkitekitek (hilton Garden) | Garazh Personal Park

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (16:10): Super apt. i ri 2+1 tek blv. gjergj fishta | garazhd personal | 2 ashensore | dizenjuar me arkitekt | strukture e rregullt | 2 tualete | 2 dhoma gjumi | 1 ballkon i madh dhe i veshur me fasade| hapesire e bollshme | mobilim cilesor i ri dhe modern |...

280 Euro 2+1 (75 m2) ne Myslym (Alpet) Mobilim Cilesor | Sistem Kapot | Kondicioner | Verande Jepet me Qera Apartament 2+1+Ballkon (75 m2) ne Myslym (Alpet) Zone Perfekte | M

2+1 (75 M2) Ne Myslym (alpet) Mobilim Cilesor | Sistem Kapot | Kondicioner | Verande

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (16:10): Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (75 m2) ne myslym (alpet) zone perfekte | mobilim cilesor | sistem kapoti | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | super verande relaksuese | muret e sapo lyer | set kolltuqesh | kundrabufe cilesore | dhoma gj...

1,000 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 81.3 m² 1.000 Euro (Kodra e Diellit) Apartamenti është i pozicionuar te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mb

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1 Kati 2, 81.3 M² 1.000 Euro (kodra E Diellit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (16:08): Apartamenti është i pozicionuar te rezidenca kodra e diellit 1. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 81.3 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • salloni ...

500 Euro Apartament 1+1 me qira + garazhd Ne Rrugen e Elbasanit ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes, ofrohet per

Apartament 1+1 Me Qira + Garazhd

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (16:08): Ne rrugen e elbasanit ne nje prej zonave me te kerkuara te tiranes, ofrohet per qira apartament i mobiluar me post parkimi te perfshire ne cmim. organizimi i apartamentit perbehet nga dhome ndenje, guzhine e ndar, nje dhome gjumi me garderob , ballko...

400 Euro 2+1+Bllk, i Pabauar me Pare (110 m2) Vasil Shanto* - Pallat i Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim i Ri Jepet me Qera Apt i Pabanuar me Pare 2+1+Ballkon (110 m2) (Vasil Shanto - Rr. Ju

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.07.2019 (16:08): Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt (led) | pamje panoramike | dritare dopio x...

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (66 m2) tek kompleksi dinamo (kmn. e parisit) zone me mundesi parkimi | pallat i ri me ndertime cilesore dhe ashe... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera super aparatament 2 + 1 (110 m2) tek komuna e parisit (rr. medar shtylla) ne pallat te ri me ashensor + garazh privat | mobilim i ri | k... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Ish Ekspozita , Super Apartament 2+1+2 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.70 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek lulishtja 1 maji,perball ish ekspozites ,jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i organizuar ne koridor , s... (Premium 12.08.2019)

300 Euro 2+1 Modern (i pabanuar me pare) - prane UET | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor Jepet me qera apartament 2+1 | 65 m2 | Rr."Irfan Tomini",ne krah te UE

2+1 Modern (i Pabanuar Me Pare) - Prane Uet | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

20.07.2019 (16:08): Jepet me qera apartament 2+1 | 65 m2 | rr."irfan tomini",ne krah te uet, mbi kafe " new brige" | mobilim i ri dhe cilesor | i pabanuar me pare | pajisje te reja dhe moderne | parkim | vendodhje perfekte q1212 te dhenat: -siperfaqja: 65 m2 -...

280 Euro Jepet apartament me qera Jepet apartament me qera 1+1 70 m2 kati i 1 i mobiluar . Brenda rezidences kodra

Jepet Apartament Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (16:08): Jepet apartament me qera 1+1 70 m2 kati i 1 i mobiluar . brenda rezidences kodra e diellit 1. nr kontakti 0694702088...

400 Euro Apartament 1+1 Komuna e Parisit Jepet me qira apartament 1+1 i pozicionuar ne zonen Komunes se Parisit tek Kompl

Apartament 1+1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.07.2019 (15:45): Jepet me qira apartament 1+1 i pozicionuar ne zonen komunes se parisit tek kompleksi kika. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri me ashensor, kati i 8 banim, sipërfaqia e apartamentit 60 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes, dhoma e gjum...

35,000 Leke Apartament 2+1 Komuna e Parisit Jepet apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit, rruga Rrapo Hekali ne katin e

Apartament 2+1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (15:45): Jepet apartament 2+1 me qera tek komuna e parisit, rruga rrapo hekali ne katin e 3 te nje pallati te ri. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. zona ne te cilen ndodhet ofron...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

270 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit, mobilim cilesor | mundesi parkimi ne zone | kondicioner | ndricim perfekt | shtruar me pllake ci... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere dhe 1+1 e mobiluar ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 27.07.2019)

1,500 Euro

Apartament Luksoz 3+1 Me Qera - 160 M2 - Tek Hotel Hilton Ne Bulevard -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tirane, bulevardi gjergj fishta, pallati alpas ne te njejten godine ku ndodhet hotel hilton, (afer kompleksit residencial delijorgji), japim me ... (Premium 28.07.2019)

330 Euro

Jepet Ap 2+1 Pll I Ri Pran Rr Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ,2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verand e boll... (Premium 08.08.2019)

250 Euro

Prane concord center jepet me qera super apartament 1+1 i kompletuar ne cdo detaj . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te 2019 me ashens... (Premium 26.07.2019)

22,000 Leke

Apartament Me Qera 1+1 Tek Bryli

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 ( i pa mobiluar ) per qera prane maternitetit “koco gliozheni” apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. org... (Premium 29.07.2019)

310 Euro Jepet me qera apartamenti tek Rruga e Durresit Jepet me qira apartament 3+1 te Rruga e Durresit.
Disponon: siperfaqe 100 m2, k

Jepet Me Qera Apartamenti Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (15:42): Jepet me qira apartament 3+1 te rruga e durresit. disponon: siperfaqe 100 m2, kati i 4 banim jo i fundit, pallat ekzistues. organizimi: sallon ,1 dhome ndenje ,1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, jepet i mobiluar me kushte bashkekoho...

330 Euro apartament 1+1  Jepet me qira apartament 1+1 tek te rr.Nikolla Tupe .
Apartamenti ndodhet në z

Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (15:42): Jepet me qira apartament 1+1 tek te rr.nikolla tupe . apartamenti ndodhet në zonën e bllokut tek rruga nikolla tupe ne nje pallat egzistues. informacion mbi apartamentin: kati i 4 banim, sipërfaqe: 65 m2. organizimi: salloni ndenjes, ambienti i...

230 Euro Jepet me qera Apartament 1+1 te Kthesa e Kamzes. Jepet apartament 1+1 me qera te Kthesa e Kamzes, ne katin e 12-te me pamje veri-

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kthesa E Kamzes.

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

20.07.2019 (15:42): Jepet apartament 1+1 me qera te kthesa e kamzes, ne katin e 12-te me pamje veri-perendim te nje pallati te ri. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon,mobilim cilesor i brendshem...

40,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 105 m² 40.000 Leke (Muhamet Gjollesha) Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Muhamet Gjollesha perball hotel Do

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 6, 105 M² 40.000 Leke (muhamet Gjollesha)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.07.2019 (15:42): ...

1,000 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 1.000 Euro Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M² 1.000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (15:19): Jepet me qera apartament 2+1 në bllok. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,dhe1 ballk...

290 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Ali Demi Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Mihal Grameno. Apar

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.07.2019 (15:14): Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e ali demit, ne rrugen mihal grameno. apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5-te, pallat i ri me ashensor. organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje depo qe mund te sherb...

350 Euro SUPER APARTAMENT TEK KOMPLEKSI DELIORGJI Jepet super apartament me qera 1+1 me siperfaqe 73 m2 Kompleksi Delijorgji, nje

Super Apartament Tek Kompleksi Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (15:14): Jepet super apartament me qera 1+1 me siperfaqe 73 m2 kompleksi delijorgji, nje nder komplekset me te preferuara ne tirane. ndodhet ne katin e 2, me ashensor, i mobiluar me kushte moderne. organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, t...

300 Euro 21 dhjetori jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament 2+1 prane kryqezimit te 21 dhjetorit, apartamenti

21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.07.2019 (15:09): Jepet me qira super apartament 2+1 prane kryqezimit te 21 dhjetorit, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, ndodhet ne pallat te ri, me ashnesore, dhe ndricim natyral ne cdo moment te dites, ka 2 tualete, kondicioner...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim