E pabanuar ** 2+1+2Bllk + 2 GARAZHE Personal -(Ekonomiku - Rr. Elbasanit)Ultra Investime Tirane

Shtepi me Qera Data: 06/03/2021 14:33 Post Id: 26565


extra info
Pagesa 420 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 380689

Apartament 2+1+2ballkon + 2 Garazhe Personal - ULTRA INVESTIM me 2 Garazhe Perfshire *** Vendodhje Fantastike, Afer Fakulteti Ekonomik Rruga Elbasanit - 100% E Re E Investuar Nga Fillimi (E Pabanuar)- Me Garazh - Panel Diellor | me Oxhak Funksional | me Kaldaje | me Pajisje gati fare te perdorura te markes "Bosch" dhe "Ariston" |

Q2619

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 2 Ballkone

- Sip Totale:110 M2
- Sip Neto: 100 M2
- Kati:4
- Katet E Pallatit: 5
- Palla I Ri
- Viti I Ndertimit: 2010
- Ashensor: Jo

+ Garazhd Privat **** te Perfshire ne Cmim

Karakteristika:

- Apartament Super Cilesor I PABANUAR Me Pare***
- Apartament me shume hapsire, me Strukture perfekte dhe Orientim shume te mire---- Plot Ndricim Natyral
- Eshte Bere Per Vete ( Me Shume Shije )
- Vjen me Garazh PERSONAL te perfshire ne Cmim
- Zone Perfekte : afer Fakultetit Ekonomik dhe Rr. se Elbasanit
- Ka Investime Marramendese ne Apartament ( Panele Diellore, Oxhaku Funksional, Pajisje Elektroshtepiake Marka cilesore)

INVESTIME EKSTRA :
- Me Panel Diellor
- Me Kondicioner
- Me Kaldaje
- Me Oxhak Funksional
- 2 Tenda te Sapo Vendosura ne Ballkonet e Shtepise
- Elektroshtepiaket Marka Cilesore, gati te paperdorura fare "Bosch" dhe "Ariston"
- Cdo Mobilie eshte bere me Porosi ( Kendet, Krevatet, Kuzhina, Dollapet etj)
- Sistemi i Ndricimi me LED dhe Tavane te varura dekoruese
- Apartamenti sapo eshte lyer


*** VJEN ME GARAZH PERSONAL TE MBYLLUR ***

ZONA :
- Nje Zone Shume E Mire Afer Fakultetit Ekonomik Luarasit,Vilave Gjermane * Vilave Amerikane
- Afer Liqemit ,,Afer Ambasades Turke Romune
- Afer Shkollave Privat Viktor Hygo ,Elit..
- Afer Cdo Komoditeti Lokale ,Restorante ,Furra ,Shkolla ,Universitete..,Ambasada


Cmimi: 420 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:375703

17/02/21