shtepi me qera ne tirane garsoniere

 Online 327 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 21/10/2020 12:01... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultra cilesor - shkalledhe ashensor super investim | pajisje te reja* | dysheme me parket q2376 te... 21/10/2020 11:43... Lexo detajet..

E Mobiluar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera super apartament 2+1 (110m2) tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet funksionale q2340 te dhenat e ndarje... 21/10/2020 11:42... Lexo detajet..

E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 20/10/2020 08:18... Lexo detajet..

1,000 Euro
Vile me qera ne zonen e 21-Dhjetorit prane Hotel Mondial ne Tirane (ID 4251128 ) Property ID : 4251128

21-Dhjetori, prane Hotel Mondial, jepet me qera ne nje

1,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
240 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4251128 21-dhjetori, prane hotel mondial, jepet me qera ne nje vile 3-kateshe kati i 2 dhe i 3 dublex, siperfaqe totale e 2 kateve eshte 240 m². ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi kati i 2 i viles eshte i perber nga; sallon ... 21/10/2020 13:13... Lexo detajet..

400 Euro
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 95 m² 400 Euro (Xhamia e Tabakëve) Jepet me qera apartament 2+1 te Xhamia e Tabakëve në Tiranë. Apartamenti ndod

400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te xhamia e tabakëve në tiranë. apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 95 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është e mobiluar dhe orientimi që ka i ... 21/10/2020 13:12... Lexo detajet..

600 Euro
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 135 m² 600 Euro (Liceu Artistik) Jepet me qera apartament 3+1 te Liceu Artistik pranë Ambasadës Amerikane. Apar

600 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 te liceu artistik pranë ambasadës amerikane. apartamenti ndodhet në katin tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 135 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dh... 21/10/2020 13:12... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit prane Ambasades Polake (ID 4229193) Property ID :4229193

Rr. Durresit, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 84

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id :4229193 rr. durresit, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 84 m², kati 5 jo i fundit, totalisht i mobiluar . apartamenti eshte i rinovuar ne menyre moderne dhe i kompletuar me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe dy kondicioner,... 21/10/2020 13:12... Lexo detajet..

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 500 Euro (Liceu Artistik) Jepet me qera apartament 1+1 te Liceu Artistik. Apartamenti ndodhet në një nga

500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te liceu artistik. apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të tiranës, në katin dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 70 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar n... 21/10/2020 13:12... Lexo detajet..

450 Euro Apartamente ne trajte dublex 3+2 me qera ne rrugen Siri Kodra prane Dispancerise  Property ID : 4239030

Rruga Siri Kodra, prane Dispancerise, jepet me qera Apa

450 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4239030 rruga siri kodra, prane dispancerise, jepet me qera apartament ne trajte dublex , 3+2 i restauruar totalisht, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 160 m², kati 5 dhe i 6, me sistem chiller, 3 dhoma gjumi, ... 21/10/2020 13:12... Lexo detajet..

2,100 Euro  Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 12, 210 m² 2.100 Euro (Qender) Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të

2,100 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
210 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apartament 3+1 në qendër. apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 210 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar në mënyrë moderne dhe orientimi q... 21/10/2020 13:11... Lexo detajet..

800 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 800 Euro (Vasil Shanto) Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil Shanto pranë kompleksit Kika 2. Apartamen

800 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te vasil shanto pranë kompleksit kika 2. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 100 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është e mobiluar në mënyrë ... 21/10/2020 13:11... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja prane Kompleks Panorama (ID 4221915) Property ID : 4221915

Rr. Jordan Misja, prane Kompleks Panorama, jepet me qer

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4221915 rr. jordan misja, prane kompleks panorama, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 97 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, i gjithe shtepia me pa... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te mire ☑️apartam... (Premium 08.01.2021)

400 Euro

Super Apartament Modern 2+1 ,rr Bedri Karapici!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament i mobiluar teresisht me çdo gje te re dhe bashkohore (i pa perdorur) .me nje siperfaqe prej 120 m², ne nje kompleks te sapo... (Premium 28.10.2020)

380 Euro

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te komuna e parisit ,kompleksi kika 2 🔹pallat i ri . 🔹me ashensor . 🔹kati 7. 👉pamje brenda komple... (Premium 21.10.2020)

380 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 91 m² 380 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta) Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa UET. Apartamenti ndodhet në një nga zonat
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa uet. apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të tiranës, në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 91 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit prane Ambasades Amerikane (ID 4231174) Property ID : 4231174

Rr Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, jepet me qera

600 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4231174 rr elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 145 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, 3 ballkone, orientim me diell,... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera Ap 2+1 ne Astir  , ! jepet me qera apartament 2+1 me mobilim bashkohore dhe cilesore, ne pallat te ri

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me mobilim bashkohore dhe cilesore, ne pallat te ri me ashensore... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

600 Euro Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Liqenit te Thate rrugen Hamdi Sina  (ID 4231175 ) Property ID : 4231175

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, jepet me qera Apartam

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4231175 liqeni i thate, rruga hamdi sina, jepet me qera apartament luksoz 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 120 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 b... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

380 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 1, 86 m² 380 Euro (Rruga Fortuzi) Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ndodhet në katin e p

380 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga fortuzi. apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe totale 86 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar në mënyrë bashkohore dhe përbëhet nga korridori q... 21/10/2020 13:10... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 1+1 me qera Asim Vokshi prane Kompleksit Panorama ne Tirane (ID 4211427) Property ID : 4211427

Asim Vokshi prane Kompleksit Panorama, jepet me qera Ap

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4211427 asim vokshi prane kompleksit panorama, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i arreduar me arkitekt ne menyre luksoze,mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 74.82m², kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. ... 21/10/2020 13:09... Lexo detajet..

400 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 400 Euro (Vasil Shanto) Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil Shanto pranë Keshit. Apartamenti ndodhet

400 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te vasil shanto pranë keshit. apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 90 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, është totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga... 21/10/2020 13:09... Lexo detajet..

700 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² 700 Euro (Rruga Donika Kastrioti) Jepet me qera apartament 2+1 pranë dy kullave në rrugën Donika Kastrioti. Apa

700 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.51 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 pranë dy kullave në rrugën donika kastrioti. apartamenti ndodhet në katin e tetë, me sipërfaqe totale 110 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. apartamenti është i organizuar në nj... 21/10/2020 13:08... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet Garsoniere me qira tek Fresku Jepet garsioniere me qira tek Fresku. Garsioniera ka Siperfaqja 56 m2 dhe prane

15,000 Leke

Fresku/Linze | Tirane (4.01 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet garsioniere me qira tek fresku. garsioniera ka siperfaqja 56 m2 dhe prane shkolles 17 shkurti. cmimi 150 mije lek te vjetra, kusht parapagim per 1 vit. ... 21/10/2020 13:02... Lexo detajet..

360 Euro

Super Apt Gjigande, 3+1+2wc+ballkon (120 M2) Ne Don Bosko- Qetesi | I Kompletuar, Pallat Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament gjigande 3+1+2wc+ballkon (120 m2) ne don bosko- zone e qete | i mobiluar totalisht | kondicioner | hapesire gjigande me strukture te ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cd... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

🔈 Super Apartament Me Qera 2+1+2 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament me qera 2+1+2 tualete tek liqeni i thate . 👉 pallat i ri. 👉me ashensor. 👉 kati 3. 🔹mobilim bashkekohor,e re ... (Premium 21.10.2020)

400 Euro Shtepi me qera  Apartamenti ndodhet ne laprak perball hotel “Relax” 
Hyrja esht 3+1 ,e mobi

400 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne laprak perball hotel “relax” hyrja esht 3+1 ,e mobiluar , ne gjendje te banueshme per nj familje ose dhe per studenta qe duan te ndajn qerane sebashku . ... 21/10/2020 13:02... Lexo detajet..

600 Euro Qera, ID 4221369 ,Apartament 2+1, Bllok, Rruga Pjeter Bogdani Property ID : 4221369


Bllok, rruga Pjeter Bogdani, jepet me qera apartament

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Property id : 4221369 bllok, rruga pjeter bogdani, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 130 m², ne pallat te ri, kati 7 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kuzhine me vehte, 2 tualete, 2 ballkone, 3 kondicioner, komplet shtepia... 21/10/2020 13:02... Lexo detajet..

10,000 Leke QIRADHËNIE, PLAZH, DURRËS Në zonën e plazhit Durrës, jepen garzonere dhe apartamente 1+1, 2+1 me qira.

10,000 Leke

Zone Periferike | Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Në zonën e plazhit durrës, jepen garzonere dhe apartamente 1+1, 2+1 me qira. të mobiluara. ... 21/10/2020 13:02... Lexo detajet..

380 Euro Jepet apartament me qera 1+1 te Komuna e Parisit Jepet apartament me qera 1+1 te Komuna e Parisit ,Kompleksi Kika 2

🔹Pallat

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te komuna e parisit ,kompleksi kika 2 🔹pallat i ri . 🔹me ashensor . 🔹kati 7. 👉pamje brenda kompleksit. - mobilim bashkekohor. 💶 cmimi : 380 euro 📍adresa komuna e parisit,kompleksi ... 21/10/2020 12:58... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 mbas uet (rr.shefqet musaraj) pallat me ashensor , mobilimi i mire , shtruar me pllaka cilesore , kondicioner ne dy ambie... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Qera,apartament 1+1 , Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17804 apartamenti ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 60m2. • kati 3. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

20,000 Leke

Vlore Apartament Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_mujore 20000leke akomodimi 👤👤👤 adresa:vlore, kryqezimi i aleksandrise,7 min ne kembe larg lungomares ,rruga gjer... (Premium 24.10.2020)

320 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti eshte i investuar totalisht dhe teper komod.
Ndodhet ne palllat te

320 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte i investuar totalisht dhe teper komod. ndodhet ne palllat te ri, apartamenti eshte i orgaznizuar ne sonxhorno + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.... 21/10/2020 12:58... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 1+1 te Liqeni i thate Super apartament 1+1 per qira te Liqeni i Thate.
I sapo arreduar dhe apartament

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super apartament 1+1 per qira te liqeni i thate. i sapo arreduar dhe apartament i pabanuar me pare. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume cilesor. per nje vizite ne prone me kontaktoni!... 21/10/2020 12:58... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 1+1 tek Kompleksi Kontakt Jepet me qira nje apartament i ri, i mobiluar me stil mese koherent, i pozicionu

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira nje apartament i ri, i mobiluar me stil mese koherent, i pozicionuar ne zone te qete pa zhurma dhe me ajer te paster. mjafton nje valixhe dhe mund te jesh banor i denje pasi apartamenti ofrohet me aksesoret e nevojshem per fushen e kul... 21/10/2020 12:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim