shtepi ne shitje 

 Online 245 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 245 lexues | 6 njoftime ne pritje
125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal , me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komple... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

70,000 Euro

Ne Fillim Te Kodres Dielli Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Ideal.

Kodra e Diellit | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me cmim shume te mire ne fillim te kodres se diellit ne katin e pare banimi, me siperfaqe 78 m2, orientim veri-perendim dhe i pa... (Premium 16.05.2020)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

160,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 tek Blloku, afer Gardes, Kati 3 Tirane Zona e Bllokut, afer Gardes dhe Liqenit,
Rruga Abdyl Frasheri / Perlat R

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certifikate, 103 me hapesirat e perbashketa. sallon i madh me drite, 2 dhoma gjumi, banjo e madhe me d... 11/11/2019 21:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

102,000 Euro
2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 11/11/2019 21:12... Lexo detajet..

66,000 Euro
1+1 ne shitje ne nje pallat te ri ne perfundim Ofrohet per shitje nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te nder

1+1 Ne Shitje Ne Nje Pallat Te Ri Ne Perfundim

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ofrohet per shitje nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitin e fundit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor me nje planimetri te rregullt. eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno,1 tualet me ajrim natyral... 11/11/2019 20:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

63,000 Euro Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu Industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek 5 Maji

Eshte 1 kompleks r

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek 5 maji eshte 1 kompleks rezidencial prane unazes me pamje nga rruga. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo, dhe 1 ... 11/11/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

94,000 Euro Shitet duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2.

O

Shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 94.000 euro. aktualisht ne faze ndertim... 11/11/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

85,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 11/11/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te r

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi:... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

103,000 Euro Shitet apartament 2+1 liqeni i thate Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne zonen e liqenit te thate. Orientohet

Shitet Apartament 2+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne zonen e liqenit te thate. orientohet teresisht nga jug-perendimi duke i mundesuar apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate pjeses me te madhe te dites. apartamenti organizohet ne nje ambient ndenjeje... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

50,000 Dollar Shtepi per shitje kati dyte Shtepia ndodhe me katin e 2-te lagja Liri Gero", Rruga Haxhi Kelmendi Qytet

Shtepi Per Shitje Kati Dyte

Zone Periferike | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepia ndodhe me katin e 2-te lagja liri gero", rruga haxhi kelmendi qyteti fier. shtepia ka 3 dhoma plus guzhine plus ballkon edhe sallon. siperfaqja e shtepise eshte 74m2. shtepia ndodhet me katin e dyte shfrytezohet edhe per dyqan.. sepse eshte a... 11/11/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Dollar

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

39,000 Euro

Shitet Apt Pjeserisht I Mobiluar, 1+1 (70 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicione

Fresku/Linze | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament pjeserisht i mobiluar, 1+1 (70 m2) ne fresk (parkim) pallat i ri me ashensor | kondicioner | hapesire e bolleshme | planimetri e rre... (Premium 31.12.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles se Baletit, Rruga 'Petro Nini Luarasi' Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim Jug, totalisht i investuar, gjen

Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles Se Baletit, Rruga 'petro Nini Luarasi'

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, korridori, tualeti me dritare dhe nje ballkon. siperfaqe totale 65 m², cmimi 75,000 €.... 11/11/2019 20:26... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 76 m², Prane Shkolles se Baletit, Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. Pallat i ri,

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ambjenti gatimi me vete, korridori, dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. siperfaqe totale 76 m²... 11/11/2019 20:25... Lexo detajet..

100,000 Euro Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) (Hipoteka)100% i Ri me Super Ndricim / Pamje, Ashensor dhe Mobilim Ultra 2+1+2WC+2Ballkone (102 m2) tek Hipoteka (Rr. Panorama) 100% i Ri me Super

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 M2) (hipoteka)100% I Ri Me Super Ndricim / Pamje, Ashensor Dh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ultra 2+1+2wc+2ballkone (102 m2) tek hipoteka (rr. panorama) 100% i ri me super ndricim / pamje, ashensor dhe mobilim cilesor | shtruar me parket cilesor | fasada dhe dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kend i ri dhe kom... 11/11/2019 20:13... Lexo detajet..

65,000 Euro Kleringu-Shes hyrje 2+1 & parkim,kati 2,80 m2,65.000 Eur (VALA MAR REZIDENCE) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Kleringu-shes Hyrje 2+1 & Parkim,kati 2,80 M2,65.000 Eur (vala Mar Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 11/11/2019 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi +1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.as... 11/11/2019 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

79,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 d

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 106 M² 79.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket... 11/11/2019 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

83,000 Euro Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Rezidencial 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 11/11/2019 19:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2. ... 11/11/2019 19:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

133,000 Euro Tirane, shes super apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 133 m² 133.000 Eur(SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Tirane, Shes Super Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 133 M² 133.000 Eur(square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi square 21 ,i firmes arlis. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 133 m². kati i 6 banimit, perbehe... 11/11/2019 19:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

97,000 Euro Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET Shitet Super Apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt - Staci

Shitet Super Apt 2+1 (80 M2) 100% I Ri, Me Hipoteke Te Rregullt (stacioni I Trenit) - Park

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt | pallat i ri me ashensor dhe punime shume cilesore | shtruar me parket nga brunes | izolim akustik |... 11/11/2019 19:34... Lexo detajet..

135,000 Euro Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane,super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 11/11/2019 19:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

124,000 Euro Oferte -Tirane, shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m² ,124.000 Euro (MAGNET) Shes Apartament cilesor 2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum

Oferte -tirane, Shes Apartament+garazhd, 2+1,91 M² ,124.000 Euro (magnet)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shes apartament cilesor 2+1 sip totale 91 m2 + parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik... 11/11/2019 19:33... Lexo detajet..

70,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 80 m² 70.000 Euro (Rruga Bardhyl) Shitet Apartament 3+1 Rruga Bardhyl. Siperfaqe totale eshte 80 m2. Perbehet nga

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 5, 80 M² 70.000 Euro (rruga Bardhyl)

Zone Periferike | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1 rruga bardhyl. siperfaqe totale eshte 80 m2. perbehet nga 3 dhoma+sallon+banjo dhe 1 ballkon.ndodhet ne katin 5 te banimit ne pallat ekzistues. orientim lindje-perendim. cmimi 70.000 euro. me hipoteke! ... 11/11/2019 19:30... Lexo detajet..

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 12.11.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Don Bosko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

216,300 Euro Mundesi Investimi: 3+1+2WC (Stadiumi Dinamo) Pallat Super Cilesor, Ashensor | Parket i Shtrenjte | Veshje KAPOD Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 3+1+2WC (108 m2) tek Stadiumi Dina

Mundesi Investimi: 3+1+2wc (stadiumi Dinamo) Pallat Super Cilesor, Ashensor | Parket I Sht

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.29 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 3+1+2wc (108 m2) tek stadiumi dinamo ne nje nga pallatet e reja me ndertimet me cilesore ne tirane, ashensor dhe sistem sigurie | mundesi ndarje ne 2 (1+1) | dyshemeja e shtruar me parket te shtrenjte, su... 11/11/2019 19:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

216,300 Euro

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT ME HIPOTEKE. Apartamenti eshte 2+1, i mobiluar ndodhet ne Yzberisht prane kompleksit E88.Ka H

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 2+1, i mobiluar ndodhet ne yzberisht prane kompleksit e88.ka hipoteke.... 11/11/2019 17:55... Lexo detajet..

67,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 68 m² 67.000 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet apartament në Rrugën e Kavajes.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 pall

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 68 M² 67.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në rrugën e kavajes. apartamenti ndodhet në katin e 4 pallat ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 68 m2. apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronësie. organizimi: salloni ndenjes, ambjenti gatimi, 2 dhom... 11/11/2019 17:54... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim