apartamente ne shitje elbasan  13131 Njoftime

 Online 170 lexues | 40 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

69,900 Euro Shitet | apartament 2+1,102 m2, 69900 euro ne Astir me hipoteke ! Shitet | apartament 2+1,102 m2, 69900 euro ne Astir me hipoteke ! Apartamenti nd

Shitet | Apartament 2+1,102 M2, 69900 Euro Ne Astir Me Hipoteke !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

22.03.2019 (14:00): Shitet | apartament 2+1,102 m2, 69900 euro ne astir me hipoteke ! apartamenti ndodhet tek bar artisti ne nje nga zonat me te mira te unazes se re me shume facilitete prane dhe dalje te shpejte ne rrugen kryesore. pallati eshte shume modern dhe me nde...

150,000 Euro Tirane, shes apartament 4+1+BLK Kati 5, 163 m² 150.000 Euro (Linze) Apartamenti ndodhet ne zonen Linze ne rrugen “Teleferikut” . Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 4+1+blk Kati 5, 163 M² 150.000 Euro (linze)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:58): Apartamenti ndodhet ne zonen linze ne rrugen “teleferikut” . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 163.9m2. apartamenti ka orientim jug–lindje-perendim dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. apartamen...

59,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën e Kodres së Diellit. Informacion mbi Apartamenti

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (13:58): Apartamenti ndodhet në zonën e kodres së diellit. informacion mbi apartamentin : • ndërtim i ri • buzë rruge • kati i 4 • sipërfaqja: 63 m2 • totalisht i investuar • sistem kapot • me pamje të lirë nga tirana. organizimi: • sa...

52,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë, 42000 Euro Apartamenti ndodhet në zonën e Kodres së Diellit. Informacion mbi Apartamenti

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, 42000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:58): Apartamenti ndodhet në zonën e kodres së diellit. informacion mbi apartamentin • ndërtim i ri • kati i 2 • sipërfaqja: 70 m2 • me hipotekë organizimi: • sallon • dhoma e gjumi • tualeti • ballkoni për ta vizituar na kontaktoni!...

45,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m² 45.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Ramazan Gaxherri. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 94 M² 45.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (13:58): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 94m2 dhe është i organizuar si në vijim: amb...

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

275,000 Euro Tirane, shes Vile 2 Katshe 229 m² 275.000 Euro (Ali Demi) Shitet vile te rruga "Pasho Hysa", ne zonen e Ali Demit. Siperfaqja e

Tirane, Shes Vile 2 Katshe 229 M² 275.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
229.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:57): Shitet vile te rruga "pasho hysa", ne zonen e ali demit. siperfaqja e brendshme e viles eshte 229 m2, siperfaqja e njolles se ndertimit eshte 93 m2, siperfaqja e truallit 500 m2 dhe disponon salloni ndenjes, kuzhina, 7 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballk...

150,000 Euro Shitet Vile ne Kompleksin Argenta, “KOMPLEKSI ARGENTA” eshte komuniteti me elitar i vilave ne Shqiperi, me i m

Shitet Vile Ne Kompleksin Argenta,

Tjeter zone | Tirane (6.97 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:57): “kompleksi argenta” eshte komuniteti me elitar i vilave ne shqiperi, me i miri si standard ndertimi dhe i pari i ketij lloji ne shqiperi. i pozicionuar ne kodrat e gjelberuara te kryeqytetit , ky komunitet ofron stilin e jeteses elegante, prane ...

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

67,500 Euro Shitet apartament 2+1 tek rruga 'Siri Kodra'! Shitet apartament 2+1 ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga 'siri Kodra'!

Tjeter zone | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:56): Shitet apartament 2+1 ne rrugen "siri kodra". apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim ne nje pallat ekzistues. apartamenti ka siperfaqe te brendshme 75 m2 te organizuar 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno + kuzhine gatimi, 1 dhome tharje, 1 ballkon dhe 1 tua...

Mobilimi:Bosh

67,500 Euro

620,011 Euro Tirane, shes Vile 439 m² 620.001 Euro ( Tregu Elektrik ) Vila eshte e pozicionuar te Tregu Elektrik, ne rrugen “Todi Shkurti”. Inform

Tirane, Shes Vile 439 M² 620.001 Euro ( Tregu Elektrik )

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
399.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:49): Vila eshte e pozicionuar te tregu elektrik, ne rrugen “todi shkurti”. informacion mbi vilen: • 6-kateshe • kati i fundit eshte papafingo • siperfaqja e viles : 439 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. vila eshte totalisht e mobiluar dhe...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

89,000 Euro shitet 2+1 127 m2 kompleksi turdiu 700 euro m2 I PERFUNDUAR Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet 2+1 127 M2 Kompleksi Turdiu 700 Euro M2 I Perfunduar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:48): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 117 m² 80.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen “Sotir Caci” perballe loka

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 117 M² 80.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen “sotir caci” perballe lokal basic. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, me siperfaqe totale 117 m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipot...

120,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 190 m² 120.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen “Fadil Deliu”. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 190 M² 120.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen “fadil deliu”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim, me siperfaqe totale 190m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ambjent ...

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 65.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen e “Dajtit” prane lokal Qes

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 110 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e “dajtit” prane lokal qesarakes . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 110 m2. apartamenti ka orientim lindje dhe eshte ne process hipotekimi. apartamenti dispo...

46,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82 m² 46.000 Euro (Fresku) Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet tek rruga “Fadil Deliu” prane shk

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 82 M² 46.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartament 2+1, fresku apartamenti ndodhet tek rruga “fadil deliu” prane shkolles 9-vjeçare apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim me siperfaqe totale prej 82.4 m2. apartamenti ka orientim jug-perendim, ne proces hipotekimi apartamen...

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m² 80.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e “Freskut”, tek rruga “Reshit Kuka” Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 135 M² 80.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:47): Apartamenti ndodhet ne zonen e “freskut”, tek rruga “reshit kuka” apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. apartamenti ka orientim veri-lindje-jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor apartame...

225,000 Euro Super Dupleks per Shitje te Rezidenca Kodra e Diellit 1! Shitet Super Dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 1! Apartamenti ndodhet ne kat

Super Dupleks Per Shitje Te Rezidenca Kodra E Diellit 1!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet super dupleks tek rezidenca kodra e diellit 1! apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe 4, pallat i ri dhe i administruar 24 h. kati i 1eshte i organiz ar ne sallon + guzhine me vete dhe me dalje ne ballkon, 1 dhoma gjumi dhe 1 tualet. kati i 2 ka...

125,000 Euro SHITET DUPLEX 3+1 UNAZA E RE Shitet duplex 3+1 me nje siperfaqe totale 130.7m,perkatesisht kati 2 dhe 3 bani

Shitet Duplex 3+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet duplex 3+1 me nje siperfaqe totale 130.7m,perkatesisht kati 2 dhe 3 banim te nje pallati te ri me punime cilesore,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar,perkatesisht kemi ne katin e pare salloni pjesa e gatimit,1 dhjome gjumi...

106,000 Euro Shitet apartament 2+1 te Kika 2! Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri

Shitet Apartament 2+1 Te Kika 2!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartament 2+1 te kika 2. apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. ka siperfaqe prej 85 m2 me orientim nga lindja. siperfaqja e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete ku njeri ndodhet ne dhomen e gjumit dhe 1 ba...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

80,000 Euro Shitet,Apartament 2+1 Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti ë

Shitet,apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:45): Apartamenti ndodhet në zonën e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 banim, me sipërfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor. apartamenti ...

80,000 Euro Shitet apartament 2+1,i mobiluar Siperfaqe totale 100m,kati 5,apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobil

Shitet Apartament 2+1,i Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): Siperfaqe totale 100m,kati 5,apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo ,2 ballkone si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,orientim jug-perendim....

66,000 Euro Shitet 1+1 ne Misto Mame Shitet apartamenti 1+1 dhe i mundshem edhe per 2+1 ,me nje organizim super te mi

Shitet 1+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartamenti 1+1 dhe i mundshem edhe per 2+1 ,me nje organizim super te mire . apartamenti ka nje sallon te perbashket me ambientin e gatimit nje dhome , nje tualet dhe dhomen e gjumit . apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames ne katin e 6 ...

64,900 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE FRESK Shitet nje apartament 3+1+2. me siperfaqe 118 m2 bruto, ne Fresk. Ndodhet ne kat

Apartament 3+1+2 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet nje apartament 3+1+2. me siperfaqe 118 m2 bruto, ne fresk. ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. per me shume informacion ose per nje vizite ne pr...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

60,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70.05 m² 60000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M² 60000 Euro (rruga Bardhyl)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • orientimi : lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mob...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

62,480 Euro Shitet 2+1 sip.113,6 m2 Mbrapa Casa Italia 62.480 euro Shitet 2+1,me sip. 113,6 m2,kati 5 ,Pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo,

Shitet 2+1 Sip.113,6 M2 Mbrapa Casa Italia 62.480 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): shitet 2+1,me sip. 113,6 m2,kati 5 ,pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo,vetrate, dopio xham. adresa: mbrapa casa italia cmimi 62.480 euro ...

Mobilimi:Bosh

62,480 Euro

55,000 Euro Apartament 1+1, 64 m2, 55000 Euro me hipoteke i mobiluar ne Astir! Shitet | Apartament 1+1, 64 m2, 55000 Euro me hipoteke ne Astir! Ndodhet ne kati

Apartament 1+1, 64 M2, 55000 Euro Me Hipoteke I Mobiluar Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet | apartament 1+1, 64 m2, 55000 euro me hipoteke ne astir! ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor. i organizuar ne: 1 ambjent gatimi,1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi,1 tualet. i mobiluar ne menyre bashkohore. zona ku ndodhet apartamenti ...

40,000 Euro Misto Mame shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame eshte 85m2 dhe organizim shume i mire i ambi

Misto Mame Shitet Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:45): Shitet apartament 1+1 ne misto mame eshte 85m2 dhe organizim shume i mire i ambienteve , ndodhet ne pallat te ri , me ashensor , me punime shume cilesore, orienti, jug-lindje, me hipoteke te rregullt ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim