apartamente ne shitje ne durres plazh 

 Online 142 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 142 lexues | 0 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

167,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Zogu i Pare Shitet apartament 2+1+A+Blk te Bulevardi Zogu i Pare. Apartamenti ndodhet ne kat

Shitet Apartament 2+1 Te Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+a+blk te bulevardi zogu i pare. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te banimit, me nje siperfaqe prej 138 m². apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit de ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te bollshme, ... 20/08/2019 10:10

62,000 Euro
Shitet apartament 1+1 tek 'Tregu Elektrik'! Shitet apartament 1+1 tek 'Tregu Elektrik', ne nje zone qe disponon te

Shitet Apartament 1+1 Tek 'tregu Elektrik'!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek 'tregu elektrik', ne nje zone qe disponon te gjitha facilitetet dhe njekohesisht e qete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 5 kateshe. eshte i kompletuar dhe shitet i mobiluar. sapo jane kryer investime eks... 20/08/2019 10:10

89,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Green City Shitet apartament 2+1 te kompelkesi Green City, nje nga komplekset me te mira te

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 te kompelkesi green city, nje nga komplekset me te mira te astiri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 119 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te b... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

248,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2 me 2 garazhe te Zogu i Zi Shitet apartament,3+1+2+verande me siperfaqe prej 230 m2 me pamje paranomike tek

Shitet Apartament 3+1+2 Me 2 Garazhe Te Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
230.00 m2 Siperfaqa
15 Kati

Shitet apartament,3+1+2+verande me siperfaqe prej 230 m2 me pamje paranomike tek rrethrrotullimi i zogut te zi. apartamenti ndodhet ne katin 15, i fundit i banimit, eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. apartamenti perbehet nga soxhorno, a... 20/08/2019 10:09

83,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi Square 21 te policia bas

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi square 21 te policia bashkiake.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, dhe ka nje orientim nga jugu. apartamenti perbehet nga soxhorno e cila eshte bashke me ambientin e gatimit, dhoma e... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

82,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Konstruksion. Apartamenti

Shitet Apartament 1+1 Te Square 21 Te Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 te square 21 te kompleksi arlis konstruksion. apartamenti ka nje sip prej 76 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit. apartamenti orientohet nga jugu, dhe ambientet kryesore ndricohen dhe ngrohen nga drita natyrale gjate gjithe ... 20/08/2019 10:09

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

123,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 2+1 te Square 21, te kompleksi Arlis. Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 te square 21, te kompleksi arlis. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, dhe eshte i orientuar nga jugu. apartamenti ka nje sip prej 114,5 m2, dhe perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bo... 20/08/2019 10:08

Mobilimi:Bosh

123,000 Euro

81,500 Euro Shitet Apartament 1+1 te kompleksi i Arlis te rre. Kavajes Shitet apartament 1+1 te Arlis Construction te rr. Kavajes ngjitur me policine b

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi I Arlis Te Rre. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 te arlis construction te rr. kavajes ngjitur me policine bashkiake. apartamenti ka sip prej 74 m2, dhe ndodhet ne katin e 6-te te objektit i cili perfundon ne gusht 2019. apartamenti orientohet nga jugu dhe perendimi duke mundes... 20/08/2019 10:08

Mobilimi:Bosh

81,500 Euro

140,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Delijorgji Shitet apartament 2+1 te Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te bani

Shitet Apartament 2+1 Te Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 te delijorgji. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te banimit me orientim nga lindja. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit te cilat dalin ne ballkon, 2 dhomat e gjimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. te gji... 20/08/2019 10:07

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

40,000 Euro Apartament 1+1(2 Ballkone) ne shitje , Fresku. Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne Fresk. Ndodhet ne kati

Apartament 1+1(2 Ballkone) Ne Shitje , Fresku.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re (5 vite si punim), me pamje nga rruga kryesore dhe hapsire e bollshme per drite natyrale per ambientin tuaj. organizohet ne 1 sallon, 1 dho... 20/08/2019 09:52

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

94,500 Euro Shitet apartament 3+1 Vasil Shanto Apartamenti është i pozicionuar në zonën Vasil Shanto .
Informacion mbi apa

Shitet Apartament 3+1 Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën vasil shanto . informacion mbi apartamentin: kati 4 banim, sipërfaqa e apartamentit 105m2, me hipotekë,pallat ekzistues. apartamenti disponon: salloni ndenjes, 3 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni. per me... 20/08/2019 09:50

Mobilimi:Bosh

94,500 Euro

81,000 Euro Apartament 1+1 ne Shitje Komuna e Parisit ne Tirane Komuna e Parisit, Rruga Skender Luarasi, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 72 m2

Apartament 1+1 Ne Shitje Komuna E Parisit Ne Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Komuna e parisit, rruga skender luarasi, shitet apartament 1+1, siperfaqe 72 m2 me hipoteke, kati 1 me ashensore, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon i mbyllur me vetrate, i gjithi i shtruar me parket, kondicioner, or... 20/08/2019 09:50

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1, tek Fizika Berthamore ( Fresk) Shitet apartament tek Fizika Berthamore( Fresk) .
Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 2+1, Tek Fizika Berthamore ( Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament tek fizika berthamore( fresk) . apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,101 m2 neto, nje ballkon dhe dy banjo. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. ap... 20/08/2019 09:49

60,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipotek Apartamenti eshte 94m2 i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni bashke me kundrabu

Shitet Apartament 2+1 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 94m2 i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni bashke me kundrabufe,koridor, banjo dhe ballkon.eshte i shfrytezueshem,i dhe i ndrricuar nga dielli. me hipotek kati 2 cemimi 60.000 i pa diskutushem jo kredi per me shum iformacjon:069681... 20/08/2019 09:49

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

42,000 Euro Apartament 1+1ne shitje te Fusha e Aviacionit 42e Apartamenti organizohet ne dhom ndenje guxhin dhom gjumi banje me dritare dhe ba

Apartament 1+1ne Shitje Te Fusha E Aviacionit 42e

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti organizohet ne dhom ndenje guxhin dhom gjumi banje me dritare dhe ballkone me pamje nga lindja.dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 11 kate me 2 asenshore . disponon cerfitikat te rregullta pronesije eshte nje east i mirè p... 20/08/2019 09:49

550,000 Euro Tirane, shes Vile 440 m² 550.000 Euro (Qytet Studenti) Vila është e pozicionuar te Qytet Studenti, afër Rrugës së Elbasanit. Infor

Tirane, Shes Vile 440 M² 550.000 Euro (qytet Studenti)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
440.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vila është e pozicionuar te qytet studenti, afër rrugës së elbasanit. informacion mbi vilën : • 4-katëshe • sipërfaqja e vilës : 440 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. vila është totalisht e mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket... 20/08/2019 09:46

128,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 128 m² 128.000 Euro (Shkolla e Baletit) Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit, pranë njësise 1 dhe 2.

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 128 M² 128.000 Euro (shkolla E Baletit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te shkolla e baletit, pranë njësise 1 dhe 2. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim •sipërfaqja e apartamentit : 128 m2 • orientimi : jug • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i mobilu... 20/08/2019 09:44

50,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 52 m² 50.000 Euro ( Bulevardi Bajram Curri) Apartamenti eshte i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, ngjitur me Ministrine

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 52 M² 50.000 Euro ( Bulevardi Bajram Curri)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te bulevardi bajram curri, ngjitur me ministrine e shendetesise. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • siperfaqja e apartamentit : 52 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe dispono... 20/08/2019 09:40

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

83,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 88 m² 83.000 Euro (Tefta Tashko Koço) Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga Tefta Tashko Koço. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 88 M² 83.000 Euro (tefta Tashko Koço)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga tefta tashko koço. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit : 88 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • sallo... 20/08/2019 09:40

140,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 135 m² 140.000 Euro (Shkolla e Baletit) Apartamenti eshte i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te rruga “Petro Nini L

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 135 M² 140.000 Euro (shkolla E Baletit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla e baletit, te rruga “petro nini luarasi”. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 135 m2 •orientimi jug-lindje • dokumentacioni: me hipoteke. apartame... 20/08/2019 09:38

57,000 Euro shiten aoartamente 1+1.2+1. Apartamente ne ndertim me cemim okazion..1+1.2+1. Ne pallat ne ndertim. Te fush

Shiten Aoartamente 1+1.2+1.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente ne ndertim me cemim okazion..1+1.2+1. ne pallat ne ndertim. te fusha e aviacionit.disponon kontsat porosije.... 20/08/2019 09:24

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

85,000 Euro Shitet 2+1+1 me 2 Tualete (98 m2) tek Rr. Jordan Misja - e Rregullt me Hipotek | Investuar Shitet 2+1+1 me 2 Tualete (98 m2) tek Rr. Jordan Misja - e Rregullt me Hipotek |

Shitet 2+1+1 Me 2 Tualete (98 M2) Tek Rr. Jordan Misja - E Rregullt Me Hipotek | Investuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet 2+1+1 me 2 tualete (98 m2) tek rr. jordan misja - e rregullt me hipotek | investuar | mobilim cilesor dhe e shtruar me parket | mundesi parkimi ne zone | punime guri dhe druri | kondicioner | apartamenti ka ndricim natyral shume te mire | drit... 20/08/2019 08:27

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

69,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA Apartamenti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati ek

Shitet Apartament 2+1 Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati ekzistues 4 katesh i rikonstruktuar totalisht ne rr. e dibres. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, tualet me dritare, i mobiluar ne menyr... 20/08/2019 07:57

50,000 Euro Apartament 1+1 ne Ali Dem ne Kompleksin Mangalem 21 Apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2. Siperfaqja e bollshme e çdo ambienti, orien

Apartament 1+1 Ne Ali Dem Ne Kompleksin Mangalem 21

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1, me siperfaqe 67 m2. siperfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shume i mire nga jugu dhe perendimi, pamja e sistemuar nga oborri i brendshem, hyrja fillimisht ne korridor, e bejne shume te preferuar kete apartament. - financi... 20/08/2019 00:26

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 77m2 Shitet Apartament 2+1 77m2 , kati 2 , pallat ekzistues.
Disponon certifikate te

Shitet Apartament 2+1 77m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 77m2 , kati 2 , pallat ekzistues. disponon certifikate te rregullt pronesie. vendodhja : vorri bomit. cmimi : 65 mij / € (euro) ose me qera 300 / € (euro) ne muaj. per me shume informaciom mos hezitoni te kontaktoni ne :... 20/08/2019 00:23

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim