Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar) Tirane

Okazion: Shitet Apartament 2+1 (81 m2)|Rr. Njazi Meka, Rruga e DIBRES | teresisht i RIKONSTRUKTUAR | orientim PERFEKT | PARKET I paperdorur|TERMOIZOLIM shume cilesor |I PABANUAR me pare

******( ULET CMIMI NGA 55000 EURO NE 51500 EURO, I PADISKUTUESHEM)******

Q003

Te dhenat:

- Siperfaqja: 81m2 (75 m2 Neto + 6m2 siperfaqe e perbashket)
- 2 dhoma gjumi
- 1 soxhorno + kuzhine
- 1 tualet
- 1 ballkon ( me vetrata xhami cilesore dopio xham)
- Kati 5 (pa Ashensor)
- Me PARKET shume cilesor
- Me dritare dopio xham
- Dyer DRURI te REJA Cilesore
- Dere e blinduar e re
- Tavan dhe mure me shtrese lesh guri dhe GIPS
- Sanitaret e tualetit italiane( shume cilesore)
- Instalime hidraulike te REJA
- Instalime elektrike te REJA
-Termoizolim shume cilesor
- Hidroizolim
- Izolim akustik
- Pallat shume i rregullt dhe cilesor
- Orientim perfekt (Lindje- Perendim)
- Ndricimi I madh Natyral gjate gjithe kohes
- Uje 24 ore
- Dokumentacion i rregullt

******( ULET CMIMI NGA 55000 EURO NE 51500 EURO, I PADISKUTUESHEM)****

Cmimi : 51,500 Euro (i Padiskutueshem)

Tel. ose WhatsApp: 068 --- 5451010


55310

04/05/2019

Njoftime te Ngjashme