shtepi ne shitje ne tirane okazion 

 Online 81 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 81 lexues | 1 njoftime ne pritje
77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

45,000 Euro
Super okazion per shitje tek komuna e Parisit, tek Kristal Center. Super okazion per shitje tek komuna e Parisit, tek Kristal Center. Shitet garzon

Super Okazion Per Shitje Tek Komuna E Parisit, Tek Kristal Center.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion per shitje tek komuna e parisit, tek kristal center. shitet garzoniere 40 m2, e organizuar ne kuzhine, dhome ndenjeje, tualet dhe nje ballkon. ambjenti mund te perdoret edhe si mundesi investimi per qeradhenje. shitet per vetem 45 000 e... 05/04/2020 01:34... Lexo detajet..

67,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR PRANE 2 PALMAVE Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Organiz

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir Prane 2 Palmave

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete. apartamenti eshte ne nje pozicionim me shume facilitete prane. ne cmim p... 05/04/2020 01:19... Lexo detajet..

115,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 ne kompleksin Magnet tek 21 Dhjetori Apartament 2+1 me sipërfaqe 95.4 m² dhe tualet me dritare. Apartament në të

Shitet Apartament 2+1 Ne Kompleksin Magnet Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me sipërfaqe 95.4 m² dhe tualet me dritare. apartament në të cilin ndërthuren të gjithë elementët cilësorë për ta bërë thjesht të shkëlqyer. hyrja e cila të fton në korridor, ku ndodhen tualeti kryesor dhe lavanderia, ... 05/04/2020 01:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

170,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje Sheshi Willson Property ID : 4131087

Sheshi Willson, prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi

Apartament 3+1 Ne Shitje Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Property id : 4131087 sheshi willson, prane gjimnazit “petro nini luarasi”, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 134 m², me hipoteke, kati 9 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, e mobiluar ose bosh, nj... 05/04/2020 01:19... Lexo detajet..

45,000 Euro Ultra 2+1+Depo (Fresk)  Pallat I Ri i Vitit 2016 - Ne proces Legalizimi (Rest. Qesaraka) 3.3 M E LARTE SHITET AP 2+1+ Depo  I super investuar ne Fresk - Pa shkuar tek Restorant Qesara

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe me kredi, pasi pronari siguron kolateral (prone) tjeter per ta bllokuar per banken/ * per te ofruar s... 05/04/2020 00:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

49,000 Euro Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor ( ME HIPOTEKE ) NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 05/04/2020 00:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

58,000 Euro Okazion .Shitet Apartament  2+1, tek Fizika Berthamore ( Fresk)  Shitet apartament tek Fizika Berthamore( Fresk) .
Apartamenti ndodhet ne katin

Okazion .shitet Apartament 2+1, Tek Fizika Berthamore ( Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament tek fizika berthamore( fresk) . apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,101 m2 neto, nje ballkon dhe dy banjo. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. ap... 04/04/2020 23:58... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, plus15006 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu pranë Hippo Market.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Plus15006

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2. • kati i 2 banim • orientim jug • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambie... 04/04/2020 23:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

87,000 Euro OKAZION: ULET nga 98,000 Eu ne 87,000 Eu per 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 87,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: Ulet Nga 98,000 Eu Ne 87,000 Eu Per 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 04/04/2020 22:34... Lexo detajet..

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

59,000 Euro SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21! Shitet super apartament 2+1! Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja n

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21! Shitet Super Apartament 2+1!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 81.7 m2, me orientim nga jugu dhe lindja. hyrja në apartament pas një korridori të vogël të fton në zonën e ditës, me gatimin, ngrënien dhe ndejtjen, zonë kjo me sipërfaqe të bollshme, e cila komunikon dhe me... 04/04/2020 21:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

100,000 Euro OKAZION Shitet 2+1 tek komuna parisit kompleksi Kika Shitet apartament 2+1, 93 m2. Apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar , ndodhet

Okazion Shitet 2+1 Tek Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m2. apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar , ndodhet ne kompleksin kika2, nje nder komplekset ne te mira ne tirane dhe ndertesat me te forta. ndodhet ne katin e 4 me ashensor. cmimi 100.000€... 04/04/2020 21:47... Lexo detajet..

125,000 Euro Prane Stacionit Te Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2 Me 2 Garazhe . - Rruga Jordan Misja Prane Stacionit te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1+2 pl

Prane Stacionit Te Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2 Me 2 Garazhe .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture te rregullt dhe eshte i mire investuar. zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka prespektive shume te... 04/04/2020 21:32... Lexo detajet..

90,750 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco. Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
Apartament mjaft mire i o

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti eshte i perfunduar , i shtruar me parket, dritare plastike dopio xham . apartamenti ka nje sipwrfaq... 04/04/2020 21:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

58,300 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek Casa Italia. Okazion!!!  Sujper okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne nje objekt te ri tek Casa Italia me

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Casa Italia. Okazion!!!

Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

sujper okazion! shitet apartament 2+1+2 ne nje objekt te ri tek casa italia me siperfaqe 106.m2 ne katin e 5 te. apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma dhe 2 tualete,sallon dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket... 04/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,300 Euro

71,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Kompleksi Sima-Com,Future Home Real Estate Shitet apartamenti 2+1,i cili ndodhet në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin

Shitet,super Apartament 2+1,kompleksi Sima-com,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1,i cili ndodhet në zonën e unazës së re,në kompleksin "sima-com". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 97.3m2 • kati 2 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dho... 04/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

45,000 Euro Shitet Apt 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI(Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 04/04/2020 21:05... Lexo detajet..

90,000 Euro  Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane 90,000 € ID: PRI15037 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonene Kodres se Diellit

Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane 90,000 € Id: Pri15037

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonene kodres se diellit informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit : 113 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi :... 04/04/2020 21:02... Lexo detajet..

40,000 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK Shitet apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 77 m2 ndodhet n

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ne fresk. apartamenti ka siperfaqe totale 77 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon ndenji+kuzhine,1 dhome gjumi,1 tualeet dhe ballkon. orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ndo... 04/04/2020 20:58... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

59,999 Euro SUPER OKAZION!!  Shitet apartament 2+1 Yzberisht Shitet Super Apartament 2+1 Yzberisht tek KMY i pademtuar nga termeti super i mo

Super Okazion!! Shitet Apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 yzberisht tek kmy i pademtuar nga termeti super i mobiluar super i investuar dhe shume komod. shitet i mobiluar. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmim okazion!!!... 04/04/2020 20:49... Lexo detajet..

15,000,000 Leke shtepi private ne Vore 2 kate 1500m2 toke shitet shtepi private ne Vore ,2 kate me 1500 m2 toke 550 metra larg nga autostr

Shtepi Private Ne Vore 2 Kate 1500m2 Toke

Vore | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private ne vore ,2 kate me 1500 m2 toke 550 metra larg nga autostrada ,cmimi ,150 milion leke ,mundesi nderrimi me apartament ne tirane ose makine cel 0693445777... 04/04/2020 20:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

15,000,000 Leke

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 04/04/2020 20:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

59,000 Euro Shitet Apartament 2+1,Yzberisht 59.000 euro Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 t

Shitet Apartament 2+1,yzberisht 59.000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,1 ballkon ,salloni dhe kendi kuzhunes,shitet bosh,me hipoteke.... 04/04/2020 20:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

198,900 Euro

Shitet, apartament 2+1, rruga "barrikadave” 3 minuta larg nga qendra. apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të rinj në zonë me punime... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

198,900 Euro

81,000 Euro APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE PER SHITJE NE BULEVARDIN E RI YZBERISHT Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor ne Bulevardin e Ri te Yzberishtit. Org

Apartament 2+1+2 Ballkone Per Shitje Ne Bulevardin E Ri Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor ne bulevardin e ri te yzberishtit. organizohet nga nje korridor nga ku behet shperndarja tek dhoma e ndenjes dhe kuzhina e cila ka hapesire te bollshme dhe plot drite. nga korridori mund te aksesohen gjithash... 04/04/2020 20:26... Lexo detajet..

53,500 Euro Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 04/04/2020 20:17... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € ID: plus14136 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € Id: Plus14136

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130m2. • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, ... 04/04/2020 20:03... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim