Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/01/2020 03:09

137,000 Euro

 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian
 • Apartament Unik 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) Arredim Italian

Unique Apartment 2 + 1 + Balcony. (112.55 m2) with Super View (BOTANIC GARDEN) Italian Furnishing

Sell Apartment. Super I special 2 + 1 + Ball. (112.55 m2) with Super View (BOTANIC GARDEN) unique apartment in terms of quality of interior investment and furnishing (Italian furnishing) | 5th floor New Palace of 2015 | Lake View Percussion Location | Flooring | 2 Air Conditioners | Heating system with boiler | Furnished with Italian Aredim up to details | 2 min walk from Lake, Paris Municipality 10 min from Block | Rapid exit of the highway ring road

Q1595

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 2 toilets
- 1 corridor
- 1 Balcony

- MORTGAGE: YES
- TOTAL SIP: 112.55
- SIP NETO (internal): 98.6
- FLOOR: 5
- FLOOR FLOORS: 7
- The new palace
- Year of construction: 2015
- ELEVATOR: YES

Characteristics:

- Swiss PARKET
- Quality, New and Modern Italian Furniture
- * UNABLE TO MONEY *
- 2 ELEVATORS

- 2 air conditioners
- SYSTEM Heating Boiler (in all three rooms, and toilet)
- All new equipment (More expensive brands)
- Clear panoramic view
- High natural light all the time
- Very regular layout
- Orientation: EAST - WEST

- Acoustic insulation
- Thermal insulation
- Upper class neighborhood
extra:
- Shared areas 3 min walk to Lake Park
- Italian Furniture
- Suspended ceiling Led Lighting
- Designed by Architect
- New Living Room New Armchairs
- Wooden Doors
- Armored Door
- Pianure + Young aspirator
- Double glazed quality windows
- High quality sanitary

- Quality Electrical Installations (
Italian)
- Facilities all close by
- Public Transport Access, and High Speed Access to the Highway (Large Ring)


Price: 137 00 euro (Price for the area)

Tel or Whatsapp: 0692238499


79 451

01 06 2020


Pagesa 137,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 113.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Haxhi Brari, Tirana, Albania
Lexime 80822

Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. (112.55 m2) me Super Pamje ( Kopshti BOTANIK) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (Aredim italian) | Kati 5 | Pallat I Ri i 2015| Pamje Panoramike nga Liqeni| Vendodhje perkekte | Parket | 2 Kondicionera | Sistem ngrohje me kaldaje | E mobiluar me Aredim Italian deri ne detaje | 2 min me kembe nga Liqeni, Komuna e Parisit 10 min nga Blloku | Dalje e shpejte e autostrade te unazes se madhe

Q1595

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- HIPOTEKE : PO
- SIP TOTALE: 112.55
- SIP NETO (e brendhme) : 98.6
- KATI: 5
- KATET E PALLATIT: 7
- Pallat I ri
- Viti I ndertimit: 2015
- ASHENSOR: PO

Karakteristika:

- PARKET zvicerian
- Mobilim Cilesor, I RI dhe Modern italian
- * I PABANUAR ME PARE *
- 2 ASHENSORA

- 2 KONDICIONERA
- SISTEM Ngrohje Kaldaje ( ne te treja dhomat, dhe tualet)
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta)
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Planimetri shume e rregullt
- Orientimi: LINDJE - PERENDIM

- Izolim akustik
- Termoizolim
- Lagje e me banore Te shtreses se larte
Extra:
- Ambiente te perbashketa ne lagje 3 min me kembe nga Parku i liqenit
- Mobilimi Italian
- Tavan te varur Ndricim Led
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Pianure + Aspirator te rinj
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore (
Italiane)
- Facilietet te gjitha afer
- Akses me Transport publik, dhe akses shume i shpejte ne Autostrate (unaze te madhe)


Cmimi: 137 00 euro ( Cmim okazion per zonen)

Tel ose Whatsapp:


79451

06/01/2020