Cmim Okazion: Arredim dhe Dizenjim Profesional - 2+1+2WC+Ballkon (EKONOMIKU - Rr. Elbasanit) Super Pamje (Kati 8) Ashensor / Investim Total Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2021 16:26 Post Id: 56287


extra info
Pagesa 133,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 119.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania
Lexime 228329

- Apartament Per Shitje 2+1+2 Tualete & 1 Ballkon
- Zona: Rruga Elbasanit, Fakulteti Ekonomik, Rruga Gramoz Pashko - Tirane.
- Pallat Shume Cilesor I Ri Vit Ndertim 2014-2015.
- Kati 8-te I Parafundit.
- Me Certifikate Pronesie Te Rregullte.
- Siperfaqja Neto Eshte 103.13 & Siperfaqja Totale 118.53 M2.
- Pallati Eshte Shume I Qete Me Banore Familjar Te Shtreses Se Larte 4 Hyrje Per Kat ( Shkallet Jane Me Dritare - Ndricim Natyral)
- Ashensori Eshte Shume I Mire 6 Vendsh. Me Cip Me Porte Sigurie, Kamera & Sistem Alarmi.

- Privatesia Maksimale**

- Pallati Ka Fush Pamje Ne Te Gjitha Anet Pasi Eshte I Vecuar Dhe Ne Asnje Ane Si Pengohet Pamja. ( Pak A Shume Si Vile Gjigande E Vecuar)
- Apartameni Brenda Eshte I Mobiluar Me Studio Arkitekture Ne Cdo Detaj Martin Design Studio
- Ne Harmonin Me Te Mire Te Ngjyrave Dhe Detajve.-i Shtruar Me Parket I Gjithe
- Apartamenti I Lyer Me Shume Gusto -ndricim Me Tavane Te Varura Me Gipse & Spote.-elektrike & Hiduralike Te Reja
- Kuzhina E Kompletuar Me Elektroshtepiake: "Teken"
Pianura, Soba, Frigoriferi - Tavolina & Perdet Me Porosi.-kendi Me Porosi. -apartamenti Ka Shume Ndricim Te Mire Natyral Pa Qen Nevoja Te Ndizen Dritat Gjate Dites.
- Cdo Dhome Ka Dalje Ne Ballkon
- 2 Tualete Nje Eshte Me Dritare(Ajerim Natyral)Pamja Eshte Fantastike Dhe Relaksuese

Q2698

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Ballkon ( Qe Lidhet Me Te 3 Dhomat)
- 2 Korridor
- 2 Tualete ( Me Aspirim & Me Ajerim Natyral)
- 2 Dhoma Gjumi

- Siperfaqja Totale : 118.53 M2
- Siperfaqja Neto : 103.13 M2

- Pallati I Ri
- Vit Ndertimi : 2015
- Kati : 8-te ( Parafundit)
- Orientimi : Perendim 80 %

- Zona : Ka Cdo Fasiltet Te Mundshem, Dyqane, Furre Buke, Markete, Butik, Park, Gjelberim, Universitete, Shkolla, Mensa, Restorante Prestigjoze, Ambasada, Institucione Publike Dhe Private
- Ka Shume Fasilitete Me Transport Publik ( Urbani Teg - Qender ) Ka Akses Pasi Lidhet Direkt Me Autostraden Tirane- Elbasan & Tirane - Durres Pa Hasur Trafikun, Lidhet Shume Shpejt Me Qendren, Rtsh, Bllok, Parkun E Liqenit, Ambasador 3, Coin, Fakultetet, Saukun, Farken
Mundesi Unike Qe S'para Dalin Ne Treg E ⭐vleresuar Si Shtepi Nga Arkitekt & Vleresues Per Vleren E Apartamentit! ⭐


Cmimi: 133,000 Euro (Cmim Okazion Me 1100Euro/M2 Ne Zonen Ku Mesatarisht Shiten 1200Euro/M2-1500Euro/M2 Bosh)

Tel Ose Whatsapp:


225649

09/04/21