apartament tek kodra e diellit 

 Online 205 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 205 lexues | 12 njoftime ne pritje
94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

115,500 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

53,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 82 m2, 53 000 euro me hipoteke ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor ne rruge... (Premium 27.09.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 19/09/2019 22:45

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

88,000 Euro
Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat... 19/09/2019 22:29

75,000 Euro
Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 19/09/2019 22:27

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 19/09/2019 22:16

26,000 Euro SHITET 1+1 ME HIPOTEKE NE FIER APARTAMENTI NDODHET NE FIER PRANE SHKOLLES SE MUZIKES. VENDOSET NE KATIN PERDHE

Shitet 1+1 Me Hipoteke Ne Fier

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne fier prane shkolles se muzikes. vendoset ne katin perdhe te nej pallati egzistues. eshte 1+1 me 1 tualet. eshte pjeserisht e rikonstruktuar. mund te perdoret per banim ose per biznes. me hipoteke... 19/09/2019 22:13

Mobilimi:Bosh

26,000 Euro

170,000 Euro Shitet Apartament modern 2+1,122 m2,170.000 Eur(Rruga e Barrikadave) Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave . Apartamenti ndodhet ne kat te 10

Shitet Apartament Modern 2+1,122 M2,170.000 Eur(rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e barrikadave . apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. ka nje planimetri mjaft funksionale dhe hapesira te bollshme. siperfaqja totale e apartamentit eshte 107 m2 dhe ka ne p... 19/09/2019 22:05

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

93,000 Euro shitet ap 3+1 prane maternitetit te ri(me hipoteke) apartamenti ndodhet ne zonen prane maternitetit te ri. eshte ne katin 6 banim pa

Shitet Ap 3+1 Prane Maternitetit Te Ri(me Hipoteke)

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen prane maternitetit te ri. eshte ne katin 6 banim pallat i ri, me ashensor. perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenej-ngrenie-gatim 2 tualete dhe 1 ballkon. orientimi jug-lindje. shkallet me ndricim natyral. me hipoteke... 19/09/2019 22:05

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(,Rr PETI,Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(,rr Peti,kopshti Zoolo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje... 19/09/2019 22:05

54,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament panoramik 1+1,Kati 3,62 m²,54.000 Eur(Vala mar Resort) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, 

me nje shtrirje prej 1 km

Okazion-durres,shes Apartament Panoramik 1+1,kati 3,62 M²,54.000 Eur(vala Mar Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament cilesor 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu,i apartament... 19/09/2019 22:05

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

49,000 Euro Tirane,shes apartament i sapoperfunduar , 2+1, Kati 3,109 m²,49.000 Eur(Fresku) shitet apartament ne zonen e Freskut.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne kati

Tirane,shes Apartament I Sapoperfunduar , 2+1, Kati 3,109 M²,49.000 Eur(fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 , te 1 pallati te ri me siperfaqe totale prej 109 m2. apartamenti perbehet nga : salloni+ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete(1 me dritare) dhe 1 ballkon i mad... 19/09/2019 22:04

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj... 19/09/2019 22:04

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 19/09/2019 22:04

38,500 Euro ne durres plazh shitet 1+1 me hipoteke ne durres plazh 50 m larb bregut shitet 1+1 me hipoteke

Ne Durres Plazh Shitet 1+1 Me Hipoteke

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne durres plazh 50 m larb bregut shitet 1+1 me hipoteke... 19/09/2019 22:03

3,000,000 Leke Shes apartament 2+1, 200 metra larg qendres. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma, kuzhine, aneks, ballkon i mbyllur me

Shes Apartament 2+1, 200 Metra Larg Qendres.

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma, kuzhine, aneks, ballkon i mbyllur me duralumin, banjo me dritare, korridor i bollshem. ka 2 kondicioner. orientimi juglindje ofron drite te bollshme gjate gjithe dites. pallat i vitit 1990 me tulla, buze rr... 19/09/2019 22:02

Mobilimi:E Mobiluar

3,000,000 Leke

46,000 Euro Te kmy 2+1 kat4  46000euro pall E88 Ne rrugen 3 deshmoret perballe me kmy ne yzberisht shitet ap i pershtatur ne 2+1

Te Kmy 2+1 Kat4 46000euro Pall E88

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen 3 deshmoret perballe me kmy ne yzberisht shitet ap i pershtatur ne 2+1+ ball me sip 71m2.pall i mesit i firmes e88 ne katin e 4 mbi noa bar.dhomat jane 3.35x2.85 dhe 4.25x3.35. ballkoni mund ta mbyllesh me 1 vetrate. shkallet me dritare .k... 19/09/2019 22:02

Mobilimi:Bosh

46,000 Euro

35,000 Euro Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Thimi Tani  Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi.Sallon me aneks gatimi me dritare. Koridor. T

Shitet Apartament 2+1 Pranë Shkollës Thimi Tani

Qendra | Berati
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi.sallon me aneks gatimi me dritare. koridor. tualet me dritare. ballkon.parkim. kati i parë .pallat ekzistues. drejtimi lindje jug perëndim. me hipotekë. pranë rrugës kryesore që të con te spitali. cmimi i di... 19/09/2019 22:02

32,000 Euro Njoftim! Vlore!! Shitet Apartament me hipoteke!!! Shitet Apartament ne Vlore!
Hipoteke, tek shkolla Jani Minga!

Njoftim! Vlore!! Shitet Apartament Me Hipoteke!!!

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne vlore! hipoteke, tek shkolla jani minga! ... 19/09/2019 22:02

120,000 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE TE KODRA E PRIFTIT (ME HIPOTEKE) shtepia private ndodhet ne zonen e kodres se priftit shume prane porcelanit. ka

Shitet Shtepi Private Te Kodra E Priftit (me Hipoteke)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
336.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia private ndodhet ne zonen e kodres se priftit shume prane porcelanit. ka nje truall prej 336m2. dhe nje banese 1 kateshe me solete me sip. 105m2. te perbere prej 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 tualet dhe nej verande. mbi katin e pare mund te nderto... 19/09/2019 21:56

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

55,000 Euro

1+1+ballk (i Madh -70 M2) Eleonora * Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

38,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 5, 55.5 m² 38.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 5, 55.5 M² 38.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55.5 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar d... 19/09/2019 20:50

97,000 Euro Super Mundesi: 2+1 me Ballkon me Tende ( 93m2 totale) (Mine Peza - Prokuroria) Parket | Pallat i Ri | i mobiluar nga BRUNES Mundesi Perfekte: 2+1 me Ballkon me Tende ( 93m2 totale) Investim 100% i Rikonst

Super Mundesi: 2+1 Me Ballkon Me Tende ( 93m2 Totale) (mine Peza - Prokuroria) Parket | Pa

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( te mine peza - prokuroria e tiranes) i mobiluar nga brunes luksi, shtruar me parket, me veshje dhe iz... 19/09/2019 20:46

94,000 Euro APARTAMENT 2+1 PRANE ISH KLUBIT PARTIZANI 🔸 Pallat i Ri me Ashensor
📅 Viti i Ndertimit: 2001
📐 Sip. Total: 101.

Apartament 2+1 Prane Ish Klubit Partizani

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipoteke ne nje prej zonave me familjare te qytetit ofrohet per shitje ky apartament i kendshem. ... 19/09/2019 20:40

48,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | tualet me hidrosanita... 19/09/2019 20:19

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 29.09.2019)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

90,000 Euro shitet SUPER 2+1 hipotek dhe mobilim lux 107m2 apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet ne katin e 3 t

Shitet Super 2+1 Hipotek Dhe Mobilim Lux 107m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me pamje nga rruga kryesore,apartamenti ka shperndarje me korridor i shtruar me parket me tavane te varura kondicioner ne cdo hapsire mobilim luksoz elektro... 19/09/2019 18:53

120,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT. Apartamenti  ka nje siperfaqe 120m2,

Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit. apartamenti ka nje siperfaqe 120m2, dhe ndodhet ne katin e 5 te pallatit. apartamenti ndodhet me orejentimin jug-veri. apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, nje sozhorno, nje guzhin vecma... 19/09/2019 18:52

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € ID: plus12304 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Informacion mb

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € Id: Plus12304

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit:92m2 • kati i 2 banim • orientim perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma... 19/09/2019 18:52

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim