kompleksi kika 2 

 Online 166 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 166 lexues | 1 njoftime ne pritje
143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 14/11/2019 23:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

210,000 Euro
AP. Me UNIK ME INVESTIM NGA SINGAPORI - 145 m2. Panoramik (150m nga Sh. SKENDERBEJ - Kafe Flora) Shitet apartamenti UNIK, me Aredim dhe Investim nga SINGAPORI, 2+1+Kuzhine vec+

Ap. Me Unik Me Investim Nga Singapori - 145 M2. Panoramik (150m Nga Sh. Skenderbej - Kafe

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti unik, me aredim dhe investim nga singapori, 2+1+kuzhine vec+ 2wc+ballkon ( qe koncertohet dhe 3+1)| vendodhja unike 150 m nga sheshi skenderbej( tek kafe flora) | me rirganizim total dhe investim dhe rimodelim te vetratave te apart... 14/11/2019 22:55... Lexo detajet..

3,500,000 Leke
Shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1,95 metro katrore + 35 metro katrore papafingo,gjysem e mob

Shitet Apartament 2+1

Qender | Korce
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1,95 metro katrore + 35 metro katrore papafingo,gjysem e mobiluar kati i tret ... 14/11/2019 22:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

3,500,000 Leke

140,000 Euro Tirane Apartament 3+1Per Shitje te Blloku te Ambasadave Tirane prane Bllokut te Ambasadave shitet 3+1+Ballkon+2Tualete. Kati2 Siperfaqe

Tirane Apartament 3+1per Shitje Te Blloku Te Ambasadave

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane prane bllokut te ambasadave shitet 3+1+ballkon+2tualete. kati2 siperfaqe 126.5m2. apartament me hipotek, i restauruar, e izoluar nga zhurmat, pamje nga rruga durresit, e perdoshme per banim, dhe per bisnes.pallat pa ashensor.cmimi 140.000€. ... 14/11/2019 21:52... Lexo detajet..

100,000 Euro Shiten ne themele apartamente 2+1 ose 1+1 tek liqeni i thate , kati 3 , punime cilsore Shiten ne themele apartamente tek Liqeni i thate 
➡️apartamente 1+1 dhe 2+1

Shiten Ne Themele Apartamente 2+1 Ose 1+1 Tek Liqeni I Thate , Kati 3 , Punime Cilsore

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten ne themele apartamente tek liqeni i thate ➡️apartamente 1+1 dhe 2+1 ➡️kati 3 ➡️punime cilesore ➡️fz construction ➡️prenotime nga themelet ➡️ne nje nga zonat me te pastra e te qeta te qytetit ... 14/11/2019 21:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

90,000 Euro Shitet Shtepi private 100 mq me 3000 mq toke Shtepi private 4+1

Shitet Shtepi Private 100 Mq Me 3000 Mq Toke

Zone Periferike | Durres
4+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi private 4+1... 14/11/2019 21:07... Lexo detajet..

85,000 Euro OKAZION shitet apartament 2+1, 85 m², kati2 , me gjith mobilje 85 mije € OKAZION SHITET APARTAMENT
➡️2+1+banjo
➡️ Vendodhja: kopshti botanik, p

Okazion Shitet Apartament 2+1, 85 M², Kati2 , Me Gjith Mobilje 85 Mije €

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion shitet apartament ➡️2+1+banjo ➡️ vendodhja: kopshti botanik, pallat buze rruge ➡️kati: 2 banim, pallat i ri me ashensor ➡️siperfaqja: 85 m² ➡️cmimi: 85.000€ me gjithe mobilim ➡️per cdo informacion na kontakton... 14/11/2019 21:07... Lexo detajet..

50,000 Euro Apartament 1+1 62.1m2 Shitet Apartament 1+1 , 62m2 , kati 7, pallat i ri me ashensor.
I organizuar :

Apartament 1+1 62.1m2

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 , 62m2 , kati 7, pallat i ri me ashensor. i organizuar : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+guzhine+ tualet+ ballkon. i mobiluar. disponon certifikate te rregullt hipotekore. vendodhja : fresk , afer thesarit te shtetit. cmimi : 5... 14/11/2019 20:47... Lexo detajet..

80,000 Euro Tirane,Apartament kleringu 2+1,94 m2,80000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Tirane,apartament Kleringu 2+1,94 M2,80000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 94m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rregu... 14/11/2019 20:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

85,000 Euro

Super 1+1 i madh, i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht ... (Premium 31.12.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

140,000 Euro Dhermi,Shes Apartament elitar 1+1,Sip 204 m²,140.000 Eur(GREAN COAST RESORT) Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort ,ne Pala

Dhermi,shes Apartament Elitar 1+1,sip 204 M²,140.000 Eur(grean Coast Resort)

Radhime | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
204.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, green coast resort ,ne palase. siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti. apartameni perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande. ka edhe parkim siperfaq... 14/11/2019 20:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

56,000 Euro Tirane,Shes Apartament i ri 1+1, Kati 2, 70 m² 56.000 Euro (Selite) Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kom

Tirane,shes Apartament I Ri 1+1, Kati 2, 70 M² 56.000 Euro (selite)

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne selite prane universitetit barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore. siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon. ... 14/11/2019 20:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

65,000 Euro Kleringu-Shes hyrje 2+1 & parkim,kati 2,80 m2,65.000 Eur (VALA MAR REZIDENCE) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Kleringu-shes Hyrje 2+1 & Parkim,kati 2,80 M2,65.000 Eur (vala Mar Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 14/11/2019 20:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

135,000 Euro Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane,super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 14/11/2019 20:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi +1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.as... 14/11/2019 20:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

94,000 Euro Tirane,Shitet duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2.

O

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 94.000 euro. aktualisht ne faze karabin... 14/11/2019 20:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK,Kati 7,Sip 139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk,kati 7,sip 139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi: ... 14/11/2019 20:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

63,000 Euro Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu Industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek 5 Maji

Eshte 1 kompleks r

Tirane,shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Tjeter zone | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek 5 maji eshte 1 kompleks rezidencial prane unazes me pamje nga rruga. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo, dhe 1 ... 14/11/2019 20:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

85,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2,110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 14/11/2019 20:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

2,000,000 Leke Okazion shitet apartament 2+ 1 lagja 2 dhjetori Corovode 65 m2 me hipotek. .. 
kazion shitet apartament 2+1+garashd
Apeartamenti ndodhe mbi gjimnaz 
I perb

Okazion Shitet Apartament 2+ 1 Lagja 2 Dhjetori Corovode 65 M2 Me Hipotek. ..

Qender | Skrapar
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

kazion shitet apartament 2+1+garashd apeartamenti ndodhe mbi gjimnaz i perber nga koridoi qe ben shperndarjen meper dhoma kuzhina +ambjent gatimi 2 dhoma gjumi 1 banje dhe 1 ballkon. per nje vizit ne pron na kontaktoni.... 14/11/2019 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

2,000,000 Leke

73,700 Euro OKAZION: Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu
I organizuar ne nje siperfaqe totale

Okazion: Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi turdiu i organizuar ne nje siperfaqe totale prej 110 m2. apartamenti ndodhet ne nje objekt me cilesi te larte ndertimi dhe ne nje zone te preferuar me mjaft facilitete prane.cmimi i shitjes: 670 euro m2. per me ... 14/11/2019 20:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

72,000 Euro Super Apartament 1+1 brenda 'Kompleksit Kika 2' mundesi ideale per investim Brenda Kompleksit Kika 2 ne Komunen e Parisit, Shitet Super Apartament 1+1 me

Super Apartament 1+1 Brenda 'kompleksit Kika 2' Mundesi Ideale Per Investim

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Brenda kompleksit kika 2 ne komunen e parisit, shitet super apartament 1+1 me arredim modern, mundësi shume e mire per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 6, i pajisur me 2 ashensor cilesor, me kamer sigurie ne hyrje te pallatit, dhe facil... 14/11/2019 20:12... Lexo detajet..

44,000 Euro Tirane, Astir shitet 1+1 me hipoteke apartamenti ndodhet ne astir prane alfa bank. pallat i ri kat 10 me ashensor dhe

Tirane, Astir Shitet 1+1 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti ndodhet ne astir prane alfa bank. pallat i ri kat 10 me ashensor dhe hipoteke. 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. orientimi jug... 14/11/2019 20:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

127,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1+2 plus garazhd pranë Kopshti Zoologjik rruga Bilal Sina, pranë Kopshtit Zoologjik, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tual

Shitet Super Apartament 2+1+2 Plus Garazhd Pranë Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga bilal sina, pranë kopshtit zoologjik, shitet super apartament 2+1+2 tualete, me hapsira të bollshme. apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri 2009 i pajisur me dy ashensor dhe i monitoruar me kamer sigurie 24h. apartamen... 14/11/2019 19:45... Lexo detajet..

85,000 Euro Shkolla e Baletit, Shitet Super Apartament 1+1 mundesi ideale per investim Pranë Shkolles se Baletit, Shitet Super Apartament 1+1 me hapsire te bollshme

Shkolla E Baletit, Shitet Super Apartament 1+1 Mundesi Ideale Per Investim

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Pranë shkolles se baletit, shitet super apartament 1+1 me hapsire te bollshme dhe i punuar me arkitekt, me design modern dhe mobilim cilesor. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te r i 9 katesh, i pajisur me ashensor. apart... 14/11/2019 19:44... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet Super Apartament 1+1 ideal për Investim Rruga Irfan Tomini, në katin e 6 të një Pallati të Ri i pajisur me ashensor

Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Për Investim

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga irfan tomini, në katin e 6 të një pallati të ri i pajisur me ashensor, shitet super apartament 1+1 me arredim modern. apartamenti është i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinen, , një dhomë gjumi e arreduar bukur dhe ... 14/11/2019 19:44... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim