kerkoj te blej shtepi ne tirane 

 Online 88 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 88 lexues | 0 njoftime ne pritje
97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

57,000 Euro
Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 18/10/2019 00:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

7,100,000 Leke
Shitet apartament Shitet apartament 2+1, me hipoteke, me orientim jug lindje, pozicion I aksesuesh

Shitet Apartament

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, me orientim jug lindje, pozicion i aksesueshem ne te gjitha zona.... 18/10/2019 00:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

7,100,000 Leke

87,000 Euro
Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 18/10/2019 00:24... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE UNAZEN E RE. Disponojmë apartament për shitje në zonën e Unazës se Re,prane Bar "Ar

Shitet Apartament 2+1 Ne Unazen E Re.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 18/10/2019 00:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

192,000 Euro Shitet Apartament ne Myslym Shyr Shitet apartament 3+1 ne Myslym Shyr!  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me

Shitet Apartament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
154.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 ne myslym shyr! apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje siperfaqe 154 m2. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar. apartamenti ka dhe nje verande te madhe 90 m2. shitet me cmimin 1250 m2. per nje vizit... 18/10/2019 00:12... Lexo detajet..

68,000 Euro -----> Apartament 2+1 ne shitje, Brryli, Tirane. > Siperfaqe: 70 m2, ne zonen e Brrylit, ne rruge kryesore.
> Kati: 5, pal

-----> Apartament 2+1 Ne Shitje, Brryli, Tirane.

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

> siperfaqe: 70 m2, ne zonen e brrylit, ne rruge kryesore. > kati: 5, pallat egzistues, i rikonstrukturuar, ndertim i organizuar per vendosjen e ashensorit. > organizimi: ne 1 sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet (me dritare). > ambienti shit... 18/10/2019 00:12... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E LIQENIT TE THATE Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne qytetin

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Liqenit Te Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne qytetin e tiranes. zona ofron gjithashtu qetesine dhe ajrin e paster per shkak te afersise me parkun e madh por edhe te lehtesise ne levizje drejt zonave jashte qytetit. apartame... 18/10/2019 00:12... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 17/10/2019 23:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 17/10/2019 22:26... Lexo detajet..

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

61,000 Euro

1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rrethuar pallati me... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro Shitje | Apartament  2+1 , 69 m2 , 65000 euro Fakulteti i Mjekesise  Shitet | Apartament 2+1 , 69 m2 , 65000 euro te rruga e Dibres . Apartamenti ndo

Shitje | Apartament 2+1 , 69 M2 , 65000 Euro Fakulteti I Mjekesise

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet | apartament 2+1 , 69 m2 , 65000 euro te rruga e dibres . apartamenti ndodhet fare prane me fakultetin e mjekesise dhe ndodhet ne katin e katert te banimit . pallati eshte i ri dhe i pabanuar me pare i sapo perfunduar , eshte i organizuar ne d... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

77,000 Dollar Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt  Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt. Informacion m

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 9 banim • siperfaqe: 81.1 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • apartamenti shitet b... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Dollar

120,000 Euro Shitet | Apartament 2+1 , 90.2 m2 + 29 m2 garazh , 120000 euro te rruga Artan Lenja  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire pas Inxhinierise se Ndertimit te

Shitet | Apartament 2+1 , 90.2 M2 + 29 M2 Garazh , 120000 Euro Te Rruga Artan Lenja

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire pas inxhinierise se ndertimit te kompleksi magnet-kontakt. eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me studio arkitekturore italiane apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit-, sistem k... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

63,000 Euro OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla Apartament

Okazion Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 M2 , 63000 Euro Rr .besim Alla

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion shitet | apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .besim alla apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , ka nje soxhiorno dhe tre dhoma gjumi si dhe nje banjo e nje ballkon te madh . eshte me veshje kapote te brendshme si dhe dritare te nje ci... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

81,900 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 91 m² 81900 Euro (Fiori Di Bosco) Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 4 B

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 91 M² 81900 Euro (fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek fiori di bosco. informacion mbi apartamentin: kati i 4 banim • siperfaqe: 91 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, ... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,900 Euro

88,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 91 m² 88.000 Euro (Kompleksi Kontakt) Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Kon

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 8, 91 M² 88.000 Euro (kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit, rruga artan lenja tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit: 91 m2 . apartamenti disponon: • salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit te mobil... 17/10/2019 21:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

79,100 Euro OKAZION |Shitet partament 2+1 , 113 m2 , 700 euro m2ne Astir , me hipoteke . Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim Lindje -Perendi

Okazion |shitet Partament 2+1 , 113 M2 , 700 Euro M2ne Astir , Me Hipoteke .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim lindje -perendim . eshte ne nje pallat te viteve te fundit dhe i mirembajtur shemu mire. ka dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme . ka dy koridore shp... 17/10/2019 21:50... Lexo detajet..

95,400 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 106 m² 95.400 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 10

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 106 M² 95.400 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet, apartament 2+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banim. organizimi: ambjenti gatimi, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. apartamenti ka orientim jug. kompleksi ka pu... 17/10/2019 21:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,400 Euro

107,000 Euro 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) Kom. e Parisit - Pallat i Ri, Ashensor | PARKET | Pamje Panoramike Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) tek Komuna e Parisit (Zone e Preferua

2+1+2wc+ballkon (110 M2) Kom. E Parisit - Pallat I Ri, Ashensor | Parket | Pamje Panoramik

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregullt, hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me parket | izolim akustik | termoizolim | hidroiz... 17/10/2019 21:50... Lexo detajet..

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

107,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 18.12.2019)

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Astiri buze rruge Zona/Rruga : Astiri,Teodor Keko

Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m Ap

Shitet Apartament 2+1 Astiri Buze Rruge

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zona/rruga : astiri,teodor keko shitet apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m apartamenti sip te brendshme,plus ka dhe nje verande me sip,63m. apartamenti eshte buze rruge kryesore,afer pallatit alfa bank eshte e pajisur me certifikate pronesie. c... 17/10/2019 21:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

115,000 Euro Shitet 2+1+2 tek rruga peti , e mobiluar , kati 2 , me certifikate pronesie SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+2tualete
➡️ Vendodhja: te rruga peti , afer C

Shitet 2+1+2 Tek Rruga Peti , E Mobiluar , Kati 2 , Me Certifikate Pronesie

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 17/10/2019 21:49... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet apartament prane Harry Fultz, me vetem 1000 euro/m2! Shitet apartament prane Hipotekes, me vetem 1000 euro/m2!
Per me shume info, kl

Shitet Apartament Prane Harry Fultz, Me Vetem 1000 Euro/m2!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament prane hipotekes, me vetem 1000 euro/m2! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/kolegjit-harry-fultz/[/urlcode]... 17/10/2019 21:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

50,000 Euro OKAZION NE KOMBINAT...AP.2+1, 50000EURO!!!! OKAZION NE KOMBINAT...!!!
Shitet apartament 2+1, 68m2 ne katin e 1...
Apartame

Okazion Ne Kombinat...ap.2+1, 50000euro!!!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion ne kombinat...!!! shitet apartament 2+1, 68m2 ne katin e 1... apartamenti ndodhet ne kombinat tek poliklinika, eshte ne katin e 1 e ngritur 1.5m nga toka me bace para shtepis, me sistem kapot, grafiato, dritare duralumin! me hipoteke!!! ... 17/10/2019 21:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

59,900 Euro

Shitet 2+1 Mbrapa Koloseut (rr. E Ambasadave) Zone Perfekte | Mobilim Cilesor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 (67 m2) tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me pllake cilesore... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

105,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, prane shkolles "asim vokshi". informacion mbi apartamentin: • kati 9 • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

55,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim te 2019, Me Cmim Okazion. Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apar

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izoli... 17/10/2019 21:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

54,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame Zona/Rruga : Misto Mame, Besim Alla

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Zona/rruga : misto mame, besim alla shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. me siperfaqe 90 m² ne pallat te ri, orientim lindje.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem ndenje, nje ballkon dhe 2 tualet... 17/10/2019 21:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

107,000 Euro 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) Kom. e Parisit - Pallat i Ri, Ashensor | PARKET | Pamje Panoramike Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon (110 m2) tek Komuna e Parisit (Zone e Preferua

2+1+2wc+ballkon (110 M2) Kom. E Parisit - Pallat I Ri, Ashensor | Parket | Pamje Panoramik

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregullt, hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me parket | izolim akustik | termoizolim | hidroiz... 17/10/2019 21:16... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim