Tek Liceu Artistik (Rr. Elbasanit) Shitet: 3+1, i Mobiluar, me Kondicioner dhe Komod | Mnd. Investimi Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 06/04/2020 12:00

At the Artistic High School (Rr. Elbasanit) For sale: 3 + 1, Furnished, with Air Conditioner and Cozy | Asl. Investing

For sale at the Artistic High School (Rr. E Elbasanit) Apartment 3 + 1, Furnished and with Air Conditioner and Every Furniture | Great Space | Regular structure | Opportunity Investment Opportunity (1000 EURO M2 NETO)

Q1838

Separation data:

- 1 soxhorno + kitchen
- 3 bedrooms
- 2 corridors
- 1 toilet
- 1 balcony

- TIP SIP: 110.m2
- SIP NET: 110 m2
- KATI: 5
- PALLAT CAT: 5
- Palace Exist

Characteristics:

Apartment for sale in Rruga elbasanit in front of the high school and the hygiene directorate
- Floor 5
- Good planimetry
- lighting: east
- HAPPY BIRTHDAY
- light water 24 hours
- MOBILE
- investment opportunity for lease

- Nearby facilities:
- access by public transport:

Price: € 110,000

Tel or WhatsApp: 06847800435926

03 09 2020


Pagesa 110,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 6177

Shitet tek Liceu Artistik (Rr. e Elbasanit) Apartament 3+1, i Mobiluar dhe me Kondicioner e Cdo Orendi | Hapesire e Madhe | Strukture e Rregullt | Mundesi Investimi OKAZION (1000 EURO M2 NETO)

Q1838

Te dhenat e ndarjes:

- 1 soxhorno + kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- 2 korridor
- 1 tualete
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 110.m2
- SIP NETO : 110 m2
- KATI: 5
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat Ekzistus

Karakteristika:

SHITET Apartament Te Rruga elbasanit perball liceut dhe drejtorise se higjenses
- Kati 5
- planimetri E mire
- ndricimi : lindje
- HAPESIRE GJIGANDE
- uje drita 24 ore
- I MOBILUAR
- mundesi investimi per leshim me qira

- Facilietet afer :
- akses me Transport publik :

Cmimi: 110.000 Euro

Tel ose WhatsApp:5926

09/03/2020