shes shtepi 1+1 ne tirane 

 Online 51 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 51 lexues | 23 njoftime ne pritje
84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

95,000 Euro
OKAZION TEK LIQENI I THATE...AP.2+1...KOMPLETUAR!! SUPER OKAZION TEK LIQENI I THATE...!!!
Shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e

Okazion Tek Liqeni I Thate...ap.2+1...kompletuar!!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion tek liqeni i thate...!!! shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e 3... apartamenti ndodhet tek liqeni i thate ne nje pallat te ri te perfunduar ne nje vend shum te mire, i kompletuar me te gjitha ne menyre bashkohore...!!! pa hipoteke... 06/04/2020 01:08... Lexo detajet..

110,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Barrikadave 110,000 € ID: OPP15053 Shitet apartament 2+1 tek rruga e "Barrikadave". Apartamenti ndodhet n

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Barrikadave 110,000 € Id: Opp15053

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e "barrikadave". apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri 9 katësh me sipërfaqe 100 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi •1 tualet • 1 ballkon. detaje ... 06/04/2020 00:41... Lexo detajet..

73,000 Euro
Apartament 2+1 per shitje tek Fusha e Aviacionit! Shitet apartment i mbledhur me siperfaqe 82 m2 tek Fusha e aviacionit.
Ndodhet

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Fusha E Aviacionit!

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartment i mbledhur me siperfaqe 82 m2 tek fusha e aviacionit. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me dy ashensore. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare, nje lavanderi. zona ne te cile... 05/04/2020 23:06... Lexo detajet..

45,000 Euro Ultra 2+1+Depo (Fresk)  Pallat I Ri i Vitit 2016 - Ne proces Legalizimi (Rest. Qesaraka) 3.3 M E LARTE SHITET AP 2+1+ Depo  I super investuar ne Fresk - Pa shkuar tek Restorant Qesara

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe me kredi, pasi pronari siguron kolateral (prone) tjeter per ta bllokuar per banken/ * per te ofruar s... 05/04/2020 22:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

33,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku  ID: plus12307(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Thesarit. Informacion mbi a

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Id: Plus12307(fh Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 05/04/2020 22:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,500 Euro

38,500 Euro 1+1 (2 Luanet - FRESK) Super Cilesor (Pallat i Sapo Ndertuar) Dokumentacion i Rregullt | Sistem Hidroizolimi & Termoizolimi | Pamje Fantastike  Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug - Veri

Q1584

Sip. Tota

1+1 (2 Luanet - Fresk) Super Cilesor (pallat I Sapo Ndertuar) Dokumentacion I Rregullt | S

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokumenta ... 05/04/2020 22:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

38,500 Euro

40,000 Euro Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ka siperfaqe 60m2, i orga

Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek liqeni i thate. apartamenti ka siperfaqe 60m2, i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. ka orientim shume te mire. kati i 4 i nje pallati te ri. cmimi 40.000 euro i diskutueshem. per me teper informacione ... 05/04/2020 22:33... Lexo detajet..

38,000 Euro Shitet Apartament 1+1 (Casa Italia - Kthesa e Kamzes) Pallat i Ri | i Arreduar | Cdo Komoditet Shitet Apartament 1+1, i Mobiluar tek Casa Italia (Kthesa e Kamzes) Pallat i Ri

Shitet Apartament 1+1 (casa Italia - Kthesa E Kamzes) Pallat I Ri | I Arreduar | Cdo Komod

Vore | Tirane (0.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1, i mobiluar tek casa italia (kthesa e kamzes) pallat i ri me ashensor | strukture e rregullt | arreduar me shije | ndricim perfekt | punime gipsi | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q1832 ... 05/04/2020 22:31... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 05/04/2020 22:31... Lexo detajet..

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

89,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK GREEN CITY...AP.2+1...!!! SUPER SUPER OKAZION TEK GREEN CITY...!!!
Shitet apartament 2+1, 114m2 ne katin

Super Super Okazion Tek Green City...ap.2+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super super okazion tek green city...!!! shitet apartament 2+1, 114m2 ne katin e 3 + garazh 9000euro... apartamenti ndodhet tek unaza e re, kompleksi green city, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore te zones, me hapesira argetimi, me pi... 05/04/2020 21:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

45,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Astirit prane 2 Palmave ne Tirane (ID 4111148 ) Property ID : 4111148

Astir, prane 2 Palmave, shitet apartament 1+1 ne pallat

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Astirit Prane 2 Palmave Ne Tirane (id 4111148 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111148 astir, prane 2 palmave, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 75 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati i 3 me ashensore, verande prej 40 m², tualet, ballkon, orientim me diell. cmimi i shit... 05/04/2020 21:57... Lexo detajet..

50,000 Euro Shite apartamentin 1+1 i mobiluar ne astir :tek kafe artisti: Shitet super apartamentin 1+1 i mobiluar 
Kati 7 jo i fundit Me ashensor pallat

Shite Apartamentin 1+1 I Mobiluar Ne Astir :tek Kafe Artisti:

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super apartamentin 1+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit me ashensor pallat i ri siperfaqja e brendshme hipotekore :72 m2 cmimi 50000€ me mobilim ... 05/04/2020 21:57... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Kompleksit Molla. Informa

Shitet Super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë kompleksit molla. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104.2 m2• kati 7 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ... 05/04/2020 21:56... Lexo detajet..

230,000 Euro Shitet dhe jepet me qira SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL NE INSTITUT 💥
📐Siperfaqja:900m2 truall, 64

Shitet Dhe Jepet Me Qira

Kamez/Paskuqan | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet shtepi private + truall ne institut 💥 📐siperfaqja:900m2 truall, 640m2 ndertim 📍zona:institut bujqesor, rruga e arberit 💶Çmimi:230000€ 🏠organizimi: 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 tualete dhe ballkone ne te 4 anet 📑 shtepia... 05/04/2020 21:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

230,000 Euro

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 05/04/2020 21:54... Lexo detajet..

40,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 05/04/2020 21:22... Lexo detajet..

18,000 Euro Shitet garsoniere ne kompleksin Mangalem 21 Garsoniere me siperfaqe 23 m2, me orientim jug-lindje. Apartamenti ka nje siperf

Shitet Garsoniere Ne Kompleksin Mangalem 21

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Garsoniere me siperfaqe 23 m2, me orientim jug-lindje. apartamenti ka nje siperfaqe minimaliste, por te mireorganizuar. sapo hyn ne apartament ne te majte eshte i pozicionuar tualeti. apartamenti eshte i mirendricuar jo vetem fale orientimit te favor... 05/04/2020 21:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

18,000 Euro

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, plus15006 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu pranë Hippo Market.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Plus15006

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2. • kati i 2 banim • orientim jug • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambie... 05/04/2020 21:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

42,000 Euro Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi. Shitet apartament 1+1 ne zone e Ali Demi-t prane shkolles Kushtrimi i Lirise. Hy

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zone e ali demi-t prane shkolles kushtrimi i lirise. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. totalisht e investuar dhe rikonstruktuar. suvatime dhe rifinitura te reja. orientimi veri-jug ben qe apartamenti te kete drite... 05/04/2020 21:10... Lexo detajet..

77,800 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 - Prane ish KESH -   Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqje 97m2 Neto ( e shkelur). Dhe shitet per vetem

Shitet Apartament 2+1 - Prane Ish Kesh -

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 97m2 neto ( e shkelur). dhe shitet per vetem 78,000 euro. apartamenti ndodhet ne rrugen isuf elezi, ne zonen e vasil shantos, ne nje pallat relativisht te ri me ashensor. ndodhet katin e 8 dhe te fundit i cili ofro... 05/04/2020 20:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,800 Euro

49,000 Euro Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor ( ME HIPOTEKE ) NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 05/04/2020 19:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

190,000 Euro SHITET APARTAMENT TEK DELIJORGJI!!! Shitet Apartament 2+1+2 tek DeliJorgji!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te t

Shitet Apartament Tek Delijorgji!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek delijorgji!!! apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 122 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma g... 05/04/2020 19:27... Lexo detajet..

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

198,900 Euro

Shitet, apartament 2+1, rruga "barrikadave” 3 minuta larg nga qendra. apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të rinj në zonë me punime... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

198,900 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

100,000 Euro OKAZION Shitet 2+1 tek komuna parisit kompleksi Kika Shitet apartament 2+1, 93 m2. Apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar , ndodhet

Okazion Shitet 2+1 Tek Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m2. apartamenti eshte pjeserishte i mobiluar , ndodhet ne kompleksin kika2, nje nder komplekset ne te mira ne tirane dhe ndertesat me te forta. ndodhet ne katin e 4 me ashensor. cmimi 100.000€... 05/04/2020 19:20... Lexo detajet..

53,500 Euro Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 05/04/2020 19:13... Lexo detajet..

62,000 Euro Apartament 1+1 prane Hotel Diplomat 2 Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen Irfan Tomini prane Hotel Diplomat 2 si vendod

Apartament 1+1 Prane Hotel Diplomat 2

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen irfan tomini prane hotel diplomat 2 si vendodhje shitet i kompletuar, punime cilesore dhe ne gjendje shume te mire • siperfaqe 61m2 + 10m2 te tjera shtese • kati 3 pallat ekzistues • 1 dhome gjumi •... 05/04/2020 18:58... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim