2+1+ Garderobe+ Kuzhine Vec + 90m2 Tarace/Verande Ne Shfrytezim - (Pallati me Shigjeta - Perball Deliorgjit) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/05/2020 15:46

2 + 1 + Garderobe + Kitchen Separate + 90m2 Tarace Veranda In Utilization - (Palace with Arrows - In front of Deliorgji)

Ap for sale. Completely Reconstructed (100m2) At Super Price -> 2 + 1 + Garderobe + Kitchen Vec + 90m2 Tarace As Possibility To Use Personal Veranda In Fantastic Location - Opposite Delijorgji, At The Palace With Arrows
| For Sale Completed And Furnished - Newly Invested And Almost Very Low Inhabited - Planimetry, View And Sun All Day

Q1407

Sharing Data:

- 2 bedrooms
- 1 Garderobe Vec
- 1 Salon
- 1 Kitchen Vec
- 1 toilet
- 1 Corridor
- (+ 90 M2 Excessive Tarace As Personal Veranda)

- Sip Total: 100 M2
- Net Net (Internal): 89 M2
- Floor: 9 (Last Floor) *
- Floors of the Palace: 9
- New Palace (With Elevator)
- Year of Honor 2005

* - Sold Complete And Furnished As In Photos
- Perfect and Very Regular Plan of the Apartment
- Very Curved Location, Fixed to the Palace of the Arrows, Second Line (No Noise) - Where Opposite the Other Side of the Road There is the Delijorgji Complex!
- Completely Reconstructed From The First With Architect, And Inhabitant Very Few
- New Acetate Parquet (Highest Quality)
- Gypsum Hanging Ceiling And With Extreme Thermal Insulation With Stone Wool, Plus Hidden Lighting Led
- Fully New Furniture And The Apartment For Sale Fully Furnished As You Can See In The Photo With (Living Room- Armchairs With Medium Table, Living Room With Chairs, Tv, Complete Kitchen, 2 Bedrooms, Full Bedroom) Dryer, And Complete Wardrobe
- New washing machine + clothes dryer (with 2 functions
- Air conditioning
- Marble Decor In Salon 50 Euro M2 Only Purchase
- New Complete Electricity
- New Influence System Completely
*** - + 90 M2 Exploitable Terrace Like Veranda, (The Terrace Is With New Insulation) Comes In A Comfortable Way With Stairs And It Is With A Well Iron Regular With Keys, The Terrace Can Surround Personal Parts On The Apartment And Can Be Used As a Personal Verandah For Fun, Exercise, Dinner Or For The Past Uses To Have Coffee! Access to the Tarrace There Are Only 4 Last Floor Apartments With Key Where Anyone Can Use His Part!
- Very Regular Administration of the Palace for Cleaning, Maintenance, Impact and Maintenance
- Very Regular and Old Family Residents In The Floor And In The Palace!
- Perfect Orientation East and South (From Breakfast to Afternoon Full Sun Apartment)
- Panoramic views of the entire apartment
- Common Premises in the Neighborhood (Garden, Garden, Playground for Children Under the Palace, Market and Supermarket Below the Palace, School and Professional Gymnasium Adjacent to the Palace)
- Very Easy Parking in the Neighborhood (Free of charge) As It Allows The Neighborhood And The Routes Between the Palaces
- Perfect Locations For Public Access By Urban, Station And Some Different Lines Are Below The Palace, As Location Is A Key Point

Price: 87000 Euro

* Reduces 87,000 Euros From 98,000 Euros That Have Behaved Initially For Sale *

Tel Ose Whatsapp: 0692238499190 654

05 10 2020


Pagesa 87,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 197158

Shitet Ap. I Rikontruktuar Komplet (100m2) Ne Super Cmim -> 2+1+Garderobe +Kuzhine Vec +90m2 Tarace Si Mundesi Shrytezimi Verande Personale Ne Vendodhje Fantastike - Perballe Delijorgjit, Tek Pallati Me Shigjeta
| Shitet I Kompletuar Dhe Mobiluar - I Sapo Investuar Dhe Pothuajse Shume Pak I Banuar - Planimetri, Pamje Dhe Diell Gjith Diten

Q1407

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Garderobe Vec
- 1 Sallon
- 1 Kuzhine Vec
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- (+ 90 M2 Tarace E Shrytezyeshme Si Verande Personale)

- Sip Totale: 100 M2
- Sip Neto ( E Brendshme) : 89 M2
- Kati: 9 ( Kati I Fundit)*
- Katet E Pallatit: 9
- Pallat I Ri ( Me Ashensor)
- Viti I Nderitimi 2005

* - Shitet I Kompletuar Dhe Mobiluar Si Ne Fotot
- Planimetri Perfekte Dhe Shume E Rregullt E Apartamentit
- Vendodhje Shume E Lakmuar, Fiks Tek Pallati Me Shigjeta, Vija E Dyte ( Qe Ska Zhurma) - Ku Perballe Nga Ana Tjeter E Rruges Ka Kompleksin Delijorgji!
- I Rikontruktuar Plotesisht Nga E Para Me Arkitekt, Dhe E Banuar Shume Pak
- Parketi I Ri Ac5 (Cilesia Me E Forte)
- Tavan I Varur Me Gips Dhe Me Izolim Termik Extra Me Lesh Guri, Plus Ndricim Te Fshehur Led
- Mobilimi Plotesisht I Ri Dhe Apartamrnti Shitet Plotesisht I Mobiluar Sic Shihet Ne Foto Me ( Sallonin E Ndenjes- Kolltuqet Me Tavolinen E Mesit, Tavoline E Te Ngrenit Me Karriget,Tv , Kuzhinen E Kompletuar, 2 Dhomat E Gjumit Te Kompletuara, Tualet Pe Lavatrice Tharese, Dhe Garderobe E Kompletuar
- Lavatrice E Re + Tharese Rrobash ( Me 2 Funksion
- Kondicioner
- Mermer Dekori Ne Sallon 50 Euro M2 Vetem Blerja
- Elektriket Komplet Te Reja
- Sistemi I Ndicimi I Ri Plotesisht
*** - + 90 M2 Tarace E Shfrytezueshme Si Verande, ( Taraca Eshte Me Izolim Te Ri) Hypet Ne Menyre Komode Me Shkalle Dhe Eshte Me Dere Me Hekur Te Rregullt Me Celesa, Taraca Mund Te Rrethohet Pjesa Personale Mbi Apartament Dhe Mund Te Perdoret Si Verande Personale Per Qef, Stervitje, Darka Apo Per Te Kaluar Mbasditet Per Te Pire Kafe! Akses Ne Tarrace Kane Vetem 4 Apartamentet E Katit Te Fundit Me Celes Ku Secili Mund Te Perdori Pjesen E Tij!
- Administim Shume I Rregullt I Pallatit Per Pastrim, Mirembajtje Ndicim Dhe Mirembajtje Ashesori!
- Banore Familjare Shume Te Rregull Dhe Te Vjeter Ne Kat Dhe Ne Pallat!
- Orientim Perfekt Lindje Dhe Jug ( Nga Mengjesi Deri Mbasdite Plot Diell Apartamenti )
- Pamje Panoramike E Gjithe Apartamentit
- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje ( Kopesht , Lulishte, Kend Lojrash Per Femijet Poshte Pallatit, Market Dhe Supermarket Poshte Pallatit, Shkolla Dhe Gjinazinprofesional Ngjitur Me Pallatin)
- Mundesi Parkimi Shume E Lehte Ne Lagje ( Pa Pagese) Pasi E Mundeson Vet Lagjja Dhe Rrugicat E Gjera Midis Pallateve
- Vendodhje Perfekte Per Aksesin Publik Me Urban , Stacioni Dhe Disa Linja Te Ndyshme Jane Poshte Pallatit, Pasi Vendodhja Eshte Nje Pike Kyce

Cmimi: 87000 Euro

* Ulet 87,000 Euro Nga 98,000 Euro Qe Ka Dale Fillimisht Ne Shitje *

Tel Ose Whatsapp:190654

10/05/2020