Mundesi: 1+1+Bllk (Zogu i Zi/Rr. Durresit) i Investuar - Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Modern | Kondicioner Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/10/2019 00:45

Opportunity: 1 + 1 + Block (Black Bird Durres Street) Invest - New Building, Elevator | Modern Furniture | air conditioner

Perfect Opportunity: Sell Apartment 1 + 1 + Balcony, Large in Black Bird Str. of Durres - Invested (7,000 Euro) and Reconstructed - New Building with Elevator and Quality Works | New Furniture | Air Conditioner | Paved with Quality Tiles | Double Glazed Window - Grille - Acoustic Insulation | Thermal insulation | Waterproofing | The walls of the New Lyera | Completed Rooms | Refurbished Toilet From The Beginning | Installations Almost

Q1421

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 Balcony

- TOTAL SIP: 70 m2
- SIP GROSS: 61 m2
- FLOOR: 7
- FLOOR FLOORS: 9
- The New Palace
- ELEVATOR

Characteristics:

Living room:

- NEW Furniture
- Air Conditioner
- Comfortable Corner Opening
- Plazma Tv
- Double Window Window + Shutters
- Paved with Quality Tiles
- Perfect Lighting
- New curtains
- With Balcony Exit

Kitchen:

- Wooden countertops
- Oven
- Hidden Lighting
- All Kitchen Appliances
- Desk for 4 Persons

Bedroom:

- New Double Bed
- Spacious closet
- Air Conditioner
- Great space
- LED lighting
- Paved with Quality Tiles
- Double Window Window + Shutters
- Very good quality curtains

Toilet:

- I Just Invested
- Quality Sanitary
- Shower
- Shower Cabin
- Anything New

1 Balcony

Corridor (Shoe Holder)

Safe Neighborhood

Functional Hydraulic Installations
Functional Electrical Installations


Price: 73,900 Euro

(Super Price Once Apartment is in Super Condition + 7,000 Euro Invest)

Tel or Whatsapp: 069223849956609

22 10 2019


Pagesa 73,900 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 56642

Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 1+1+Ballkon, i Madh ne Zog te Zi/Rr. e Durresit - I Investuar (7,000 Euro) dhe i Rikonstruktuar - Pallat i Ri me Ashensor dhe Punime Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner | Shtruar me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham - Grila - Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyera | Dhomat e Kompletuara | Tualet i Rinovuar nga Fillimi | Instalimet te Gjitha Gati

Q1421

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon + kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- SIP TOTALE: 70 m2
- SIP BRUTO: 61 m2
- KATI: 7
- KATET E PALLATIT: 9
- Pallat i Ri
- ASHENSOR

Karakteristika:

Soxhorno:

- Mobilim i RI
- Kondicioner
- Kend Komod qe Hapet
- Tv Plazma
- Dritare Dopio Xham + Grila
- Shtruar me Pllake Cilesore
- Ndricim Perfekt
- Perde te Reja
- Me Dalje ne Ballkon

Kuzhina:

- Kundrabufe Druri
- Sobe Gatimi
- Ndricim i Fshehur
- Te Gjitha Pajisjet e Kuzhines
- Tavoline per 4 Persona

Dhoma e Gjumit:

- Shtrat Dopio i Ri
- Dollap i Bollshem
- Kondicioner
- Hapesire e Madhe
- Ndricim LED
- Shtruar me Pllake Cilesore
- Dritare Dopio Xham + Grila
- Perde Cilesi shume e Mire

Tualeti:

- I Sapo Investuar
- Hidrosanitare Cilesore
- Dush
- Kabine Dushi
- Cdo gje e Re

1 Ballkon

Korrido (Mbajtese Kepucesh)

Lagje e Sigurte

Instalimet Hidraulike Funksionale
Instalimet Elektrike Funksionale


Cmimi: 73,900 Euro

(Super Cmim Pasi Apartamenti eshte ne Super Gjendje + eshte Investuar 7,000 Euro)

Tel ose Whatsapp:56609

22/10/2019