agjensi imobiliare remax 

 Online 122 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

57,120 Euro

Shitet,apartament 1+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

57,120 Euro

85,000 Euro
SHITET apartament 1+1 tek Rezidenca VALA MAR , Hamallaj Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një objekti rezidencial pjesë e Vala

Shitet Apartament 1+1 Tek Rezidenca Vala Mar , Hamallaj

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një objekti rezidencial pjesë e vala mar residences në hamallaj. residenca ofron hapësira rekreative dhe të gjelbëruara në mënyrë që banorët të shijojnë eksperiencën e plotë të jetesës pranë... 04/06/2020 11:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

115,000 Euro
OKAZION!Shitet APARTAMENT 2+1 dhe GARAZHD tek Shkolla "Kristaq Rama"-Komuna Parisit Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të banimit (ose ne katin e 4 teknik) te n

Okazion!shitet Apartament 2+1 Dhe Garazhd Tek Shkolla "kristaq Rama"-komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 04/06/2020 11:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

57,700 Euro
Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2, AL13670. Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, te Komplek

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2, Al13670.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • am... 04/06/2020 11:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

78,000 Euro Shitet Ap 1+1 ne Don Bosko  Shitet Apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi ,

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozicion shume te mire , me dokumentacion te rregullt me hipotek ne nje nga komplekset me te mire ne tiran... 04/06/2020 11:37... Lexo detajet..

109,000 Euro ***Shitet SUPER Apartament 2+1 te Komuna e Parisit ☑️Mundesi shume e mire INVESTIMI Shitet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire

***shitet Super Apartament 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️mundesi shume e mire investimi shitet apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek komuna e parisit ne nje pozicion strategjik | perfekt per te jetuar ose per te lene qera te larte ☑️ apartamenti perbehet : 🔹2 dhoma gjumi ... 04/06/2020 11:36... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartament 2+1 114m2 Astir -- 75,000 € Shitet apartament 2+1, 114m2, pjeserisht i mobiluar 75000 euro ne Astir! Apartam

Apartament 2+1 114m2 Astir -- 75,000 €

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, 114m2, pjeserisht i mobiluar 75000 euro ne astir! apartamenti ka nje siperfaqe prej 114m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + aneksin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor shperndares si dhe nje ballkon. ndodhet... 04/06/2020 11:27... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kopshti Zoologjik,Tirane,PRI15870 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Kopshtit zoologjik . • Informacion

Shitet,apartament 1+1,kopshti Zoologjik,tirane,pri15870

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit zoologjik . • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 1 • siperfaqja e apartamentit: 63.7m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi :... 04/06/2020 11:21... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet, Apartament 2+1,Liqeni I Thate,PRI+16007 Apartamenti është i pozicionuar në Zonen e Liqenit te Thate• Informacion mb

Shitet, Apartament 2+1,liqeni I Thate,pri+16007

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit te thate• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit: 112 m2 • orientim veri-lindje •me certifikate pronesie • organizimi : • sallonin e nd... 04/06/2020 11:21... Lexo detajet..

1,200,000 Euro Shite vile tek Medreseja Shitet vile tek Medreseja ne nje zone te preferuar. Vila eshte pjeserisht e arre

Shite Vile Tek Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet vile tek medreseja ne nje zone te preferuar. vila eshte pjeserisht e arreduar me shume stil dhe elegance me aksesore te vecante dhe te kushtueshem. ofron qetesi dhe relax fale hapesires qe disponon dhe te gjitha ekementeve qe ofrojne lehtesi ... 04/06/2020 11:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

1,200,000 Euro

590,000 Euro

Shitet, Vile, Dhermi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Future Home - Priority
4+1 Dhoma | Kuzhine
620.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet ne dhermi, afer drymadhes, tek niki beach. informacion mbi vilen: • sipërfaqja e truallit: 620 m2 • siperfaqja e ndertimit: 405 m2, ... (Premium 14.03.2021)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

67,990 Euro Aparament ne shitje 1+1, te Liqeni Thate Apartamenti ndodhet ne katin e pare, te nje pallati te ri cilesor te sapo perfun

Aparament Ne Shitje 1+1, Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e pare, te nje pallati te ri cilesor te sapo perfunduar. ka nje organizim te mire te brendshem, me hapesira te bollshme te ndara ne sallon dhe kuzhine, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon. ofrohet totalisht i m... 04/06/2020 11:15... Lexo detajet..

54,000 Euro Kodra e Diellit shitet apartament 1+1 Shitet super apartament Kodra e Diellit.,apartamenti ndodhet ne kati2 te nje pal

Kodra E Diellit Shitet Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament kodra e diellit.,apartamenti ndodhet ne kati2 te nje pallati te ri me ashensor me hipotek përbërja ambient gatimi ,ndenje,dhomë gjumi 57m2+20m2 verande... 04/06/2020 11:07... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament ne shitje 2+1,Kodra e Diellit. Me siperfaqe te bollshme, planimetri e rregullt qe e bejne me te thjeshte mobili

Apartament Ne Shitje 2+1,kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me siperfaqe te bollshme, planimetri e rregullt qe e bejne me te thjeshte mobilimin e apartamentit sipas deshires tuaj.orientim me diell.apartamenti ndodhet ne zone qe ofron shume mundesi facilitetesh.i pajisur me hipoteke.per me shume informacion ju... 04/06/2020 11:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

80,000 Euro Apartament ne shitje 2+1+2,Don Bosko. Apartamenti ndodhet brenda  nje kompleksi te ri,cilesor,rrethuar nga hapesire e

Apartament Ne Shitje 2+1+2,don Bosko.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet brenda nje kompleksi te ri,cilesor,rrethuar nga hapesire e gjelber, dyqane,farmaci etj.planimetri e rregullt qe e ben me te thjeshte mobilimin e tij.orientim jug-perendim.me hipoteke.per me shume informacion na kontaktoni.... 04/06/2020 11:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

55,000 Euro Oxhaku shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 përballë shikut ,apartamenti ndodhet mbrenda kompleksi s

Oxhaku Shitet Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 përballë shikut ,apartamenti ndodhet mbrenda kompleksi shume te mire,dhe cilësor mundesi e mire investimi ,apartamenti ne faze suvatimit,dhe mundesia pageses me këste ... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

75,000 Euro Shitet Apartament kongresi Manastirit 2+1+2banjo  Shitet 2+1+2banjo +2ballkone  përballe shikut,apartamenti ndodhet ne katin 4 te

Shitet Apartament Kongresi Manastirit 2+1+2banjo

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+2banjo +2ballkone përballe shikut,apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje kompleksi shume cilësor,dhe mundesia e pageses me këste. apartamenti ndodhet ne fazen e suvatimit 850euro m2 dhe diskutohet ne varësi te pageses... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

35,000 Euro Shitett apartament me qera 1+1 ne Yzberisht tek KMY! Shitet apartament 1+1 i mobiluar dhe restauruar totalisht , ne pallat te ri me a

Shitett Apartament Me Qera 1+1 Ne Yzberisht Tek Kmy!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 i mobiluar dhe restauruar totalisht , ne pallat te ri me ashensore, ballkon. ap eshte me hipoteke ... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

80,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MISTO MAME! Shitet apartament 2+1 prane Misto Mames. 
Apartamenti ka siperfaqe totale 107.8

Shitet Apartament 2+1 Tek Misto Mame!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
174.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 prane misto mames. apartamenti ka siperfaqe totale 107.8m2 dhe 66m2 verand. apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me pamje veri-perendim. apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. per nje vizit... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

110,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER  SHITJE, KOMUNA PARISIT  Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 109.37m2 ne Rrugen "Bill Klinton&quo

Apartament 2+1 Per Shitje, Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 109.37m2 ne rrugen "bill klinton" ne komunen e parisit ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

87,000 Euro

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodh... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

45,000 Euro

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme teresisht investimi pllakat etj nga brunes - ... (Premium 31.12.2020)

185,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex!! Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Dupleks me pamje nga Lindja. Apart

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex!!

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 1, shitet super dupleks me pamje nga lindja. apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe 4, te nje pallati te ri i administruar 24 ore dhe ndodhet ne nje nga komplekset me standartin me te larte ne tirane. duplexi eshte me hape... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet, Apartament 1+1 Bulevardi " Zogu i I" Tiranë. Shitet, Apartament 1+1 Bulevardi " Zogu i I" Tiranë.

Apartamenti d

Shitet, Apartament 1+1 Bulevardi " Zogu I I" Tiranë.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet, apartament 1+1 bulevardi " zogu i i" tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, koridor, apartamenti është totalisht i investuar, i mobiluar, disponon certifikatë prinësie. i pozicionuar n... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

300,000 Euro Apartament luksoz per shitje!  Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti eshte i tipologjise 4+1 dhe ka siperfaqe 233 m2. apartamenti eshte i organizuar n... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet apartament 2+1  Apartamenti eshte pjese e nje vile 2 kateshe, ne katin e 2-te.
Eshte i

Shitet Apartament 2+1

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartamenti eshte pjese e nje vile 2 kateshe, ne katin e 2-te. eshte i sapo ndertuar dhe i pa banuar me pare. ndodhet prane rruges kryesore, ne nje zone mjaft te qete. eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallo... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 07.03.2021)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

77,000 Euro

☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+ ☑️ apartamenti eshte ... (Premium 03.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

44,900 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

57,951 Euro

Shitet apartament 1+1 ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit ose nje investim perfekt per tregun e qerave s... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

57,951 Euro

91,700 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.... (Premium 09.06.2020)

Mobilimi:Bosh

91,700 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

95,500 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119.6 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla c. organizimi: sa... (Premium 08.06.2020)

Mobilimi:Bosh

95,500 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

450,000 Euro Shitet,Vilë, Gjimnazi Partizani Vila ndodhet pranë gjimnazit Partizani. Informacione mbi vilen : • Sipërfaqj

Shitet,vilë, Gjimnazi Partizani

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet pranë gjimnazit partizani. informacione mbi vilen : • sipërfaqja total 360m2, 110m2 kati 1, 125m2 kati 2 dhe i 3. • 150 m2 oborr. organizimi : • 3 dhoma në secilin kat. • 2 tualete. detaje të tjera : • i investuar. • bo... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

95,000 Euro Apartament per shitje 2+1+2 tualete prane fushes Ali Demit Apartament per shitje 2+1+2 tualete prane fushes Ali Demit, Rruga "Idriz Do

Apartament Per Shitje 2+1+2 Tualete Prane Fushes Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualete prane fushes ali demit, rruga "idriz dollaku" ne nje nga zonat e kerkuara dhe te preferuara te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. apartamenti ... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

37,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Durres, prane Rajonit te Policise ! Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, ne nje pallat 2 katesh, .

Shitet Apartament 1+1 Ne Durres, Prane Rajonit Te Policise !

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, ne nje pallat 2 katesh, .aparamenti dhe pallati ska pesuar asnje dem nga termeti. ... 04/06/2020 11:04... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim