shitet apartament ne qender te tiranes 

 Online 157 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

72,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Karl Gega afer Fillim Bulevardit te ri te Tiranes Shitet Apartament 2+1 me sip 103 m2 te hipotekuar, ne Rrugen Karl Gega, tek ish-

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Karl Gega Afer Fillim Bulevardit Te Ri Te Tiranes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip 103 m2 te hipotekuar, ne rrugen karl gega, tek ish-stacioni i trenit tirane.apartamenti eshte ne katin e pare, i ristrukturuar, i mobiluar, me nje oborr perpara i rrethuar me mure qe perdoret si lulishte per apartamentin.... 30/05/2020 11:00... Lexo detajet..

62,000 Euro
Shitet 2+1 te Rruga Bardhyl Brenda Unazes rei360.al
rei360albania
Shitet Apartament 2+1 te Rruga Bardhyl BRENDA UNAZES

Shitet 2+1 Te Rruga Bardhyl Brenda Unazes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rei360.al rei360albania shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl brenda unazes vendodhja: ” rruga bardhyl ” Çmimi: 62.000 euro sipërfaqja: 59m² shitet apartament 2+1, në katin e 2 të një pallati ekzistues . aktualisht perdoret per zy... 30/05/2020 10:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

83,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m² (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 5, 105 M² (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 30/05/2020 10:47... Lexo detajet..

53,000 Euro Apartament ne shitje, 1+1 prane Pazait te Ri Apartament 1+1 ne shitje ne rr.Tefta Tashko
Apartamenti ndodhent ne katin e 3-t

Apartament Ne Shitje, 1+1 Prane Pazait Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne rr.tefta tashko apartamenti ndodhent ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe banimi 52 m2, eshte i investuar eshte i organizuar ne nje sallon pritjeje nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon. ka cert... 30/05/2020 10:41... Lexo detajet..

108,990 Euro Aparament ne shitje 2+1+2 +mobilim , prane 21 Dhjetorit Apartamenti ndodhet ne nje ndertim relativisht te ri me ashensor ne Rr. Frosina

Aparament Ne Shitje 2+1+2 +mobilim , Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim relativisht te ri me ashensor ne rr. frosina plaku. zona prapa hotel mondial organizohet nga 1 sallon plus ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete. apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobi... 30/05/2020 10:41... Lexo detajet..

74,990 Euro Apartament ne shitje  1+1, prane Qendres, Pazar i Ri Shitet apartamenti 1+1, ne nje zone shume te kerkuar si nje mundesi e mire per i

Apartament Ne Shitje 1+1, Prane Qendres, Pazar I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartamenti 1+1, ne nje zone shume te kerkuar si nje mundesi e mire per investim dhe banim, sic eshte zona e pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe me ashensor, ka nje siperfaqe prej 64.50 m2, me nje orientim jug-lind... 30/05/2020 10:41... Lexo detajet..

83,990 Euro Aparament 2+1 ne shitje zona prane Rezidences Kodres se Diellit Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 84 m2 i mobiluar ne zonen e Selites pra

Aparament 2+1 Ne Shitje Zona Prane Rezidences Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 84 m2 i mobiluar ne zonen e selites prane kodres se diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje godine te re te mire administruar. apartamenti organizohet nga nje sallon ndenjeje me dalje ne ballkon,d... 30/05/2020 10:41... Lexo detajet..

44,000 Euro 2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 30/05/2020 10:22... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future15393) Disponojmë apartament 2+1 për shitje në zonën e Unazës së Re,te Bulevardi

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future15393)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje në zonën e unazës së re,te bulevardi i ri.informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 96m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit •... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

57,400 Euro Super Okazion Apartament 2+1 Lura 3 Shitet apartament 2+1  tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis

Super Okazion Apartament 2+1 Lura 3

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca lura 3, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. ndodhet ne katin e 2 banim me siperfaqe totale 76.5 m2 . organizimi: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,400 Euro

550,000 Euro Shitet Vile  Shitet Vile Me tre kate   Sip ndertimi  390 metra sip  truall ndertim kati
pare

Shitet Vile

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall+Toke Dhoma | Kuzhine
0.50 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile me tre kate sip ndertimi 390 metra sip truall ndertim kati pare 170 m kati dyte 145 metradhe treti 145 metra + 35 metra shkalle ne total ndertim 480 metra 490 , kati pare 4 dhoma + mence dhe guzhine+ tre banja vendndodhja prane 21... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

315,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 DUBLEX PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Apartament 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me nde

Shitet Apartament 3+1 Dublex PranË RrugËs SË KavajËs, Rruga “naim FrashËri”

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me ndertesa të vogla dy-katëshe ose tre-kateshe, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. shumë afer me një nga akset kryesore të tiranës, rrugen e ka... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

58,000 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 'Vala Mar Rezidence' Gjiri Lalzit. 🔴Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 'vala Mar Rezidence' Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. komp... 30/05/2020 10:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

167,400 Euro 🔴  Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret Garden” Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret

🔴 Shitet Apartament 2+1 Ne Nje Nga Komplekset Me Te Bukur Ne Zonen E Teg “secret Gar

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme. siperfaq totale e apartamentit 124... 30/05/2020 10:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

70,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Yzberish. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit ne rrugen Besim Alla. Apartamenti e

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberish.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e yzberishtit ne rrugen besim alla. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. ndertim teper cilesor. hyrje e rregullt dhe e investuar totalisht ne menyre moderne me materiale teper cil... 30/05/2020 10:07... Lexo detajet..

240,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, a

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 per shitje ne bllok. me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon. apartamenti eshte i ri, i mobiluar ne nje stil modern, me... 30/05/2020 10:04... Lexo detajet..

135,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri. Nodhet ne katin e 9. Me siperfaqje te

Apartament 2+1 Per Shitje Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 per shitje te pazari i ri. nodhet ne katin e 9. me siperfaqje te 80 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe taraca e shfrytezueshme. te gjitha punimet ne apartament jane bere ekstra nga pronari ekzistu... 30/05/2020 10:03... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet super apartament 2+1+Verand te Blv i Ri afer Ysberisht. Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Super Apartament 2+1+verand Te Blv I Ri Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit. perbehet nga nje sallon i ,guzhina,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. punimet e brendshme jane bere vete jashte firmes ndertuese. dyer drita... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

115,000 Euro Apartament Luksoz per shitje ne Astir. Shitet apartament Luksoz ne zonen e Astirit. 

Apartamenti eshte i investuar n

Apartament Luksoz Per Shitje Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament luksoz ne zonen e astirit. apartamenti eshte i investuar nga vete pronari me nje stil klasik ku investimi ne te ka shkuar mbi 40.000 euro. ky apartament teper lukzos eshte i shtruar me parket. apartamenti eshte i ribere total... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

230,000 Euro SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 + GARAZH, TE KOPESHTI BOTANIK ULET CMIMI💥
Nga 250.000€ ne 230.000€Shitet Apartamenti 2+1+2 me nje mobi

Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 + Garazh, Te Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi💥 nga 250.000€ ne 230.000€shitet apartamenti 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te kopeshti botanik. apartamenti ka nje sip. 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor, shum... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE QENDRES GLOBE Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne Rrugen e Kavajes. 2 dhoma

Shitet Apartamenti 2+1 Prane Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres globe ne rrugen e kavajes. 2 dhoma gjumi, salle ndenje, dhome ngrenie + gatimi me vete, tualet , koridor, ballkon. detaje te cilat e diferencojne apartamentin: - •arkitekt •tualete me kaldaja dh... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet super 2+1 te Liqeni i thate. Ulet cmimi i Apartamentit.
Nga 125.000€ ne 115.000€
Apartamenit ndodhet ne

Shitet Super 2+1 Te Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ulet cmimi i apartamentit. nga 125.000€ ne 115.000€ apartamenit ndodhet ne njga zonat me te mira te tiranes ne zonen e liqenit te thate. apartamenti esht i investuar me nje siperfaqe 105 m2 dhe orjentim nga jug-lindja. ndodhet ne katin e 6 dhe ... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

76,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Laprake Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen “Dritan Hoxha” ne Tirane. Apartamenti ndod

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen “dritan hoxha” ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati prane rruges kryesore, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti eshte i pozicionuar ne lindje - jugperendim gje qe i mun... 30/05/2020 10:01... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartment bashkekohore ne shitje ne Allias Shitet 2+1 ne zonen e Alliasit. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi s

Apartment Bashkekohore Ne Shitje Ne Allias

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1 ne zonen e alliasit. apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi sapo eshte bere. ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe 74m2 dhe organizatiohet nga 2 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes dhe i gatimit ... 30/05/2020 10:00... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet super 4+1 ne bllok! Shitet super apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga 4

Shitet Super 4+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. eshte pjese e nje godine shume cilesore, me administrim shume te mire dhe vetem dy apartamente ne kat. orientimi i apar... 30/05/2020 10:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

300,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim