shtepi me qera ne astir

 Online 258 lexues | 31 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 22/10/2020 10:54... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 22/10/2020 11:45... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 23/10/2020 09:28... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 22/10/2020 12:33... Lexo detajet..

350 Euro
Jepet apartament 3+1 me qera 🏡Jepet APARTAMENT me qera 3+1, 
📍 Bulevardi Zhan Dark,prapa ministrise s

350 Euro

Brryli | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡jepet apartament me qera 3+1, 📍 bulevardi zhan dark,prapa ministrise se jashtme,brryl siperfaqja:130m2 kati 2 banim pallat i ri me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌3 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁 ... 23/10/2020 09:36... Lexo detajet..

25,000 Leke
Apartament me Qera 1+1 73m2. Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensor&

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1,73m2,kati 9,i mobiluar,pallat i ri me ashensordheadministrim. 📌vendndodhja:astir. 💶Çmimi:25.000/lekë të reja çdo muaj. për më tepër informacion më kontaktoni në what's appdhecel.... 23/10/2020 09:36... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet apartament 2+1 me qera,Rruga Durresit,500 euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Rruga e Durresit,prane ministrise se a

500 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍 rruga e durresit,prane ministrise se arsimit siperfaqja:120 m2 kati 2 banim pallat i ri pa ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁2 tuale... 23/10/2020 09:36... Lexo detajet..

1,400 Euro Jepet Vile 3kateshe me Qera ,Rruga e Dibres , 1400 Euro 🏡Jepet Vile 3kateshe me Qera ,
Rruga e Dibres ,prane 9katsheve


📐sipe

1,400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet vile 3kateshe me qera , rruga e dibres ,prane 9katsheve 📐siperfaqja e ndertimit 200 m2 , 3 katet lidhen me shkalle te brendeshme 🛌 dhomat e gjumit 🛋 salloni 🛁 tualete 🌅 ballkone ne kat te 2 dhe 3 verande 30 m... 23/10/2020 09:36... Lexo detajet..

26,000 Leke Shtepi me qera Jepet me qera apartament 1+1. Shtepia eshte e mobiluar

26,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1. shtepia eshte e mobiluar... 23/10/2020 09:34... Lexo detajet..

700 Euro Jepet apartament 3+1 me qera,Qender,700euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 3+1, 
📍Qender,te 9katshet,prane prokurorise

700 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
16
Kati

🏡jepet apartament me qera 3+1, 📍qender,te 9katshet,prane prokurorise siperfaqja:130 m2 kati 16 banim pallat i ri me 2 ashensore 🗝🚪i organizuar ne : 🛌3 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁 2 tualet... 23/10/2020 09:33... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament 2+1 me qera,Kombinat ,300euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍Kombinat,rruga Besim Alla

Siperfaqja

300 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 23/10/2020 09:33... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament 1+1 me qera,Ali Demi,250mije leke 🏡Jepet APARTAMENT me qera 1+1, 
📍 Ali Demi

Siperfaqja:60 m2
Kati 4

25,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

🏡jepet apartament me qera 1+1, 📍 ali demi siperfaqja:60 m2 kati 4 banim pallat egzistues 🗝🚪i organizuar ne : 🛌 dhoma gjumit 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁tualeti ballkoni 🔺i pa mobiluar 💶 ... 23/10/2020 09:33... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 2+1 me qera, Zog Zi, 320 euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Zog Zi, 

Siperfaqja: 120m2
Kati 8

320 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

... 23/10/2020 09:32... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

28,000 Leke Jepet apartament 2+1 me qera,Kombinat ,280 mije leke 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Kombinat ,rruga Koncita Konomi 

Sip

28,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍 kombinat ,rruga koncita konomi siperfaqja:160 m2 kati 4 banim 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁 tualeti verande 60 m2 🔺totalisht i i... 23/10/2020 09:32... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament +1 me qera,Xhamlliku,350mije leke 🏡Jepet me qera Apartament 1+1, 
📍Xhamlliku

Siperfaqja: 70 m2, 
Kati

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet me qera apartament 1+1, 📍xhamlliku siperfaqja: 70 m2, kati 3 banim pallat i ri, me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌 dhome gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit korridori 🛁 tualeti balkoni +garaz... 23/10/2020 09:32... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament 1+1 me qera,Brryli,300 euro 🏡Jepet me qera Apartament 1+1, 
📍Brryli,tek materniteti i ri

Siperfaqj

300 Euro

Brryli | Tirane (1.01 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡jepet me qera apartament 1+1, 📍brryli,tek materniteti i ri siperfaqja: 74 m2, kati 5 banim pallat 6katesh egzistues 🗝🚪i organizuar ne : 🛌 dhome gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit korridori 🛁 tualeti ... 23/10/2020 09:31... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament 2+1 me qera,Stacioni i Trenit,400Euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Stacioni i trenit, rruga Rreshit Petre

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍 stacioni i trenit, rruga rreshit petrela siperfaqja:120m2 kati 6 banim pallat i ri me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁 2tualete ba... 23/10/2020 09:31... Lexo detajet..

380 Euro Jepet apartament me qera te rruga e Durresit,380 euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Rruga Fortuzi ,prane shkolles Migjeni

380 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍 rruga fortuzi ,prane shkolles migjeni siperfaqja:86 m2 kati 1 banim pallat i ri ,me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁tualeti bal... 23/10/2020 09:31... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet apartament 2+1 me qera,Komuna Parisit, 400 mije leke 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍 Komuna Parisit, te lulishtja 

Siper

40,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍 komuna parisit, te lulishtja siperfaqja:120 m2 kati 3 banim pallat i ri ,me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁tualeti ballkoni ... 23/10/2020 09:31... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament 2+1 me qera,Stacioni i Trenit,350 Euro 🏡Jepet APARTAMENT me qera 2+1, 
📍Te Hipoteka,rruga Asim Vokshi

Siper

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

🏡jepet apartament me qera 2+1, 📍te hipoteka,rruga asim vokshi siperfaqja:80 m2 kati 6 banim me orientim lindje pallat i ri me ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌2 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit 🛁 ... 23/10/2020 09:30... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet hyrje 1+1 me qera ,Vilat gjermane, 280 mije leke 🏡Jepet Hyrje 1+1 me Qera 
Vilat Gjermane,perballe shkolles Viktor hygo
📶

28,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡jepet hyrje 1+1 me qera vilat gjermane,perballe shkolles viktor hygo 📶kati 2 vile private siperfaqja:60m2 🛌dhome gjumi salloni 🍽 ambjenti i gatimit 🛁tualeti ballkoni 🏡cmimi : 280 mije leke *per nje vizite n... 23/10/2020 09:30... Lexo detajet..

450 Euro Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2WC+2Bllk - Arreduar me Shije (Kolltuqe me Porosi) dhe Cilesi Ultra Apartament 3+1+2wc+2ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor Tek Liq

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 23/10/2020 09:28... Lexo detajet..

360 Euro

Super Apt Gjigande, 3+1+2wc+ballkon (120 M2) Ne Don Bosko- Qetesi | I Kompletuar, Pallat Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament gjigande 3+1+2wc+ballkon (120 m2) ne don bosko- zone e qete | i mobiluar totalisht | kondicioner | hapesire gjigande me strukture te ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

18,000 Leke Jepet me qera Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur

18,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera e mobiluar dhe e mirembajtur ... 23/10/2020 09:27... Lexo detajet..

15,000 Leke Jepet shtepi me qera Shtepi me qera

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera ... 23/10/2020 09:26... Lexo detajet..

33,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit! Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit.
Apartamenti eshte pjeserisht i

33,000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (117.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te kodra e diellit. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon dy dhoma gjumi, 2 ballkone, kuzhine, 1 tualet dhe sallon. eshte me parket ka nje siperfaqe prej 115m2. per nje vizite ne prone mund te na kontak... 23/10/2020 09:21... Lexo detajet..

25,000 Leke Japim shtepi me qera Shtepia eshte 1+1 (78 m ) e mobiluar. 
Ajo eshte ne katin e 7 ( pallati ka ashe

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shtepia eshte 1+1 (78 m ) e mobiluar. ajo eshte ne katin e 7 ( pallati ka ashensor) per me shume informacione mund te kontaktoni ne kete numer 0683227183... 23/10/2020 09:18... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 mbas uet (rr.shefqet musaraj) pallat me ashensor , mobilimi i mire , shtruar me pllaka cilesore , kondicioner ne dy ambie... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Qera,apartament 1+1 , Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17804 apartamenti ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 60m2. • kati 3. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

20,000 Leke

Vlore Apartament Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_mujore 20000leke akomodimi 👤👤👤 adresa:vlore, kryqezimi i aleksandrise,7 min ne kembe larg lungomares ,rruga gjer... (Premium 24.10.2020)

20,000 Leke Jepet shtepi me qera pas kishes se don boskos,afer vizion plus. Japim shtepi me qera,te mobiluar pas Kishes se Don Boskos ,prane vizion plus,
1

20,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.71 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim shtepi me qera,te mobiluar pas kishes se don boskos ,prane vizion plus, 1+1 ,shtepi private ,kati 3. cmimi: 200.000 leke... 23/10/2020 09:17... Lexo detajet..

295 Euro Apartamente 2+1 me qera tek Ish Fusha Aviacionit ne Tirane (ID 4221916) Property ID :4221916

Ish fusha Aviacionit, jepet me qera Apartament 2+1 ne pa

295 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id :4221916 ish fusha aviacionit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 295 euro... 23/10/2020 09:17... Lexo detajet..

54,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje

54,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ... 23/10/2020 09:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim