shtepi me qera rruga don bosko

 Online 16 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25,000 Leke
 Jap  shtepi  me qera  1+1 prej 97m2. Shtepia ndodhet tek Rruga Don Bosko perball
1+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Jap shtepi me qera 1+1 prej 97m2. shtepia ndodhet tek rruga don bosko perballe shkolles don bosko. ndodhet ne pallat te ri ne katin e 6. shtepia jepet bosh vetem me kundrabufe. ... 06/02/2021 16:12... Lexo detajet..

15,000 Leke
 Jepet shtepi me qera ( 1 dhome + Kuzhina) koridor e tualet, kati i pare , shtepi
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera ( 1 dhome + kuzhina) koridor e tualet, kati i pare , shtepi private. per moblim ka disa orendi ( lavatricja mungon) adresa: rruga egnatia, mbrapa don bosko ( sapo perfundon muri i don boskos) cmimi i qerase : 15000 leke t... 16/01/2021 12:29... Lexo detajet..

24,000 Leke
 Pershendetje kerkojme shtepi me qera ose ndarje qeraje ne zonen Rruga e Durresit

24,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pershendetje kerkojme shtepi me qera ose ndarje qeraje ne zonen rruga e durresit/ zogu i zi. momentalisht banojme ne don bosko, hyrje 1+1( ne kerkim te nje vajze). nese dikush eshte i interesuar ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni. faleminderi... 13/12/2020 02:06... Lexo detajet..

19,000 Leke
 Shtepi me qera 2+1 eshte pjeserisht e mobiluar eshte shtepi private hyrja ndodhe

19,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shtepi me qera 2+1 eshte pjeserisht e mobiluar eshte shtepi private hyrja ndodhet ne katin e pare cmimi 190 perpara ka verande ku mund te rrish te hapesh rrobat . per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0684757653 rruga: don bosko, prane kompl... 16/05/2020 09:50... Lexo detajet..

E Mobiluar

420 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - ultra investim me 2 garazhe perfshire *** vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional ... 06/03/2021 14:33... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 06/03/2021 14:13... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 07/03/2021 16:54... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ ambjent gatimi,tek rruga bardhyl prane farmacise 10 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme ( mobilim i ri) te interesuar... 07/03/2021 16:45... Lexo detajet..

Bosh

380 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete . ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre kontabiliteti, marketimi, arkitekture, etc. per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.... 06/03/2021 16:20... Lexo detajet..

290 Euro
Jepet për qira Apartament 1+1 te Ministria e Drejtesisë 🏡 jepet për qira apartament 1+1 te ministria e drejtesisë, tiranë

🏷

290 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 jepet për qira apartament 1+1 te ministria e drejtesisë, tiranë 🏷 Çmimi: 290 euro 📐 sipërfaqe: 80 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ... 08/03/2021 01:19... Lexo detajet..

800 Euro
Jepet me qira apartament 2+1, Kodra e Diellit Jepet apartament 2+1 me qira prane nenkalimit je kodren e diellit. apartamenti n

800 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira prane nenkalimit je kodren e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqe prej 120 m2. organizohet ne sallonin e ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, depo , ballkon me p... 08/03/2021 01:19... Lexo detajet..

5,000 Euro
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllokut. Jepet me qera dupleks ne zonen e bllokut.
siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim

5,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
450 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera dupleks ne zonen e bllokut. siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne cmim. zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojsh... 07/03/2021 22:16... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 tek Liqeni i Thatë. Jepet me qira apartament 1+1 tek liqeni i thatë.
apartamenti ndodhet në katin

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek liqeni i thatë. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri. apartamenti është i organizuar në ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti. zona është një ndër më të prefer... 07/03/2021 22:15... Lexo detajet..

1,000 Euro Jepet me qira apartament 3+1 Sheshi Willson. Jepet me qira apartament 3+1 sheshi willson.
apartamenti ndodhet në katin e 3

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 3+1 sheshi willson. apartamenti ndodhet në katin e 3 banim, pallat ekzistues 180 m2, i pershtatshem per zyra. për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në: ☎ +355 4 222 6005 📞 +3556865... 07/03/2021 22:15... Lexo detajet..

550 Euro Apartament 2+1 Rruga e Kosovareve, -apartament me qera tek rruga kosovareve,kati 8,me ashensor,126 m2,2+1, e mobilu

550 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

-apartament me qera tek rruga kosovareve,kati 8,me ashensor,126 m2,2+1, e mobiluar . cmimi 550 euro /muaj ... 07/03/2021 22:14... Lexo detajet..

500 Euro 🔴 Jepet me qera super apartament 2+1 Kompleksi Kolombo ne vije te pare pamje fantastike nga liqeni Jepet me qera super apartament 2+1 kompleksi kolombo ne vije te pare me pamje fa
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 kompleksi kolombo ne vije te pare me pamje fantastike nga liqeni. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ... 07/03/2021 22:14... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 per qera, bosh, M.Shyri Kati 4
pallat ekzistues
65 m2
bosh
mos te telefonojne agjensite!

35,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Kati 4 pallat ekzistues 65 m2 bosh mos te telefonojne agjensite!... 07/03/2021 21:09... Lexo detajet..

650 Euro Qira, Super apartament 2+1, Komuna e Parisit Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ndodhet

650 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
141 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , me 2 ashensore. ka nje siperfaqe totale prej 141m2 dhe organizohet ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma... 07/03/2021 20:50... Lexo detajet..

300 Euro

Super qetesi dhe ajer i paster 1+1 me qera te kopshti botanik( me ballkon te madh) - i pabanuar me pare| orientimi perendim| cdo pajisje akull ne qes... (Premium 31.12.2021)

32,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kryqezimi 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rr. kavajes, kryqesimi 21dhjetorit jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦² i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit 5-katesh pa as... (Premium 11.04.2021)

450 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda ne bllok ne nje pallat shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apar... (Premium 13.03.2021)

850 Euro Qira, 2 kate vile Dublex, 21 Dhjetori Jepet me qira 2 katet e siperme te nje vile, dublex. siperfaqe totale 220m2. dub

850 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira 2 katet e siperme te nje vile, dublex. siperfaqe totale 220m2. dublexi organizohet : kati i pare sallon ndenjeje, dhome gjumi/studio, ambient gatimi dhe ngrenieje, verande dhe tualet. kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet... 07/03/2021 20:44... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qera tek Kika 2 Jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat cilesor dhe te mir administruar. gjen

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat cilesor dhe te mir administruar. gjendja shume e mire, me mobilim bashkohor. ndodhet ne komunen e parisit, kompleksi kika 2.... 07/03/2021 20:34... Lexo detajet..

350 Euro Green city qera Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete,kati 3 me ashensor pallat i ri.i pe

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete,kati 3 me ashensor pallat i ri.i pershtatshem per banim ose biznes.apartamenti perfshin dhe nje post parkimi. adresa:green city cmimi:350 euro(i diskutushem)... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

30,000 Leke 1+1 e mobiluar  Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar esht ne nne zone shum te mire.
adresa:a

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar esht ne nne zone shum te mire. adresa:astir cmimi:30000 lek... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

30,000 Leke Mobiluar E mobiluar qera 2+1

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

E mobiluar qera 2+1... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera 2+1 2+1 bosh per qera

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

2+1 bosh per qera... 07/03/2021 20:30... Lexo detajet..

7,500 Leke Kerkojme 1 vajze, per  ndarje qeraje. Shtepia eshte e bollshme me 2 dhoma dhe e mobiluar  dhe wifi .cmimi leviz nga 75

7,500 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepia eshte e bollshme me 2 dhoma dhe e mobiluar dhe wifi .cmimi leviz nga 75 qeraja deri ne 60 per person . cmim eshte i diskutueshem .njoftimi vlen nga data 7 deri ne 17 mars.zog zi,afer asllan rusit,vila guza.... 07/03/2021 20:07... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 perballe Delijorgjit, prane Globe! Jepet me qera apartament 2+1 tek globe, perballe delijorgjit.
apartamenti ndodh

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek globe, perballe delijorgjit. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e gjashte. eshte me mobilim shume te mire bashkekohore, shtruar me parket. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 20:04... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera Apartament 1+1  Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, perfshire wi-fi falas dhe panele diell

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, perfshire wi-fi falas dhe panele diellore falas. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe. rruga "mihal grameno", 200 m mbi tregun elektrik. Çmimi: 20 000 leke/muaj. cel: 069 20 74... 07/03/2021 20:00... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

30,000 Leke Kodra e diellit 1+1 me qera   Kodra e diellit jepet me qera apartament 1+1i mobiluar me gjitha kushtet,apartam

30,000 Leke

Kodra e Diellit | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Kodra e diellit jepet me qera apartament 1+1i mobiluar me gjitha kushtet,apartamenti ndodher ne katin e 2 shume prane unazes se madhe kondicioner, fiks shume prane bentli bar... 07/03/2021 19:55... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 1+1 tek myslym shyri ( bigmarket ) Apartmenti 1+1, tek myslym shyri ( prane big market), kati i 3-te banim, i mobil

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 1+1, tek myslym shyri ( prane big market), kati i 3-te banim, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€... 07/03/2021 19:23... Lexo detajet..

325 Euro Super ap 1+1 te kika 1 ( komuna parisit  Apartmenti 1+1, tek kompleksi kika, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gj

325 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartmenti 1+1, tek kompleksi kika, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 325€... 07/03/2021 19:22... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera super apartament 2+1  tek Fiori Di Bosko, Done Bosko! Jepet me qera apartament 2+1 tek fiori di bosko, ne don bosko.
apartamenti ndod

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek fiori di bosko, ne don bosko. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e trete. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:11... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

800 Euro

Apartament 3+1+2 Me Qira Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i org... (Premium 12.03.2021)

620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet super apartament per qera ne qender prane, bar piazza. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma g... (Premium 12.03.2021)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Komuna E Parisit, 450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartamenti tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i mirea... (Premium 09.03.2021)

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / luksoz / tek Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori! Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt / magnet, prane inxhinierise

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi kontakt / magnet, prane inxhinierise se ndertimit. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e katert. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:10... Lexo detajet..

280 Euro Jepet me qera apartament 2+1 /mobilim i ri/ ne Fresk! Jepet me qera apartament 2+1 tek fresku.
apartamenti ndodhet ne pallat te ri.

280 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek fresku. apartamenti ndodhet ne pallat te ri. ndodhet ne katin e pare banim. eshte me mobilim shume te mire bashkekohore, shtruar me parket. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:10... Lexo detajet..

900 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / mobilim i ri modern/ prane Liqenit Artificial, Rruga E Kosovareve! Jepet me qera apartament 2+1 prane liqenit artificial, tek rruga e kosovareve.

900 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane liqenit artificial, tek rruga e kosovareve. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne katin e katert. eshte me mobilim te ri dhe modern. per nje vizite ne prone na kontaktoni!... 07/03/2021 19:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim