shtepi me qera ne tirane te lira

 Online 181 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 27/02/2021 09:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 27/02/2021 09:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 25/02/2021 14:34... Lexo detajet..

E Mobiluar

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek restorant durresi prane stacionit te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme te interesuarit per nje vizit... 26/02/2021 17:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

32,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Epet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kate , e cila eshte e strukturuar ne forme apartamentesh 2 kate. apartamenti ka nje planimetri te rregullt,eshte me siperfaqe 89m2,i mobiluar pjeser... 26/02/2021 17:12... Lexo detajet..

270 Euro
Apartament 1+1 okazion  Apartament 1+1 
65 m2 
kati 3 
e mobiluar 
e pershtatshme per cifte dhe goca

270 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 65 m2 kati 3 e mobiluar e pershtatshme per cifte dhe goca ose cuna te observatori pallat i ri me anshensor ... 27/02/2021 10:29... Lexo detajet..

550 Euro
Jepet 2+1 me qera te 21 Dhjetori Jepet me qera apartamenti mre supermobilim te kryqezimi i 21dhjetorit
apartamen

550 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamenti mre supermobilim te kryqezimi i 21dhjetorit apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar,me ashensor apartamenti ka ambjent gatimi me vehte, ambjent ndenje 2 dhoma gjumi, tualet me dritare eshte i... 27/02/2021 10:27... Lexo detajet..

1,800 Euro
Jepet 2+1 me qera te Liqeni Artificial Informacion mbi apartamentin:
• ndërtim i ri• kati 6• sipërfaqe : 160 m

1,800 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (108.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri• kati 6• sipërfaqe : 160 m2• orientim: jug - lindje• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregullt• 2 ashensor • salloni i ndenjes• ambjenti i gatimit• 2 dhoma gjumi• 2 tua... 27/02/2021 10:27... Lexo detajet..

330 Euro APARTAMENT 2+1+2  PER QIRA ZOGU I ZI PRANE RING CENTER  Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 128m2 ne zog te zi afer rin

330 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 128m2 ne zog te zi afer ringut ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nj... 27/02/2021 10:26... Lexo detajet..

350 Euro Liqeni thate ap. 2+1 per qera Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate,nje zone e mjaft e kerkuar per q

350 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate,nje zone e mjaft e kerkuar per qetesine dhe ajrin e paster. apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe perbehet nga sallon ndjenje bashke me kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet me ajrim natyral dhe nj... 27/02/2021 10:26... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera Gazoniere, te kopshti Zoologjik Jepet gazoniere me qera te kopshti zoologjik, kati i pare i nje vile. gazonieria

20,000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet gazoniere me qera te kopshti zoologjik, kati i pare i nje vile. gazonieria disponon te gjitha elektroshtepiaket. ... 27/02/2021 10:26... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QERA ASTIR  Jepet me qera  apartamenti 2+1 me siperfaqe 98m2 ne rrugen teodor keko ne astir

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 98m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane el sahras ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 t... 27/02/2021 10:26... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 Kompleksi Fratari Astir 25,000 leke Jepet me qira 2+1 
kompleksi fratari astir 
Çmimi:25,000 leke/muaj 
i mobilu

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira 2+1 kompleksi fratari astir Çmimi:25,000 leke/muaj i mobiluar kati 5 pa ashensor ... 27/02/2021 10:25... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonen prane uet.
informacion mbi apartame

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonen prane uet. informacion mbi apartamentin •ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqe : 85 m2 • orientim: jug - lindje • drite natyrale ne çdo ambient • organizimi • salloni i ndenjes • ambjenti ... 27/02/2021 10:21... Lexo detajet..

270 Euro

apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në rr marko bocari . informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 62m2. • kati 2. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 14.03.2021)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rr. isuf elezi, prapa hotel mondialit, jepet me qera apartament 1+1, 86 𝐦² mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit 9-katesh i p... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

330 Euro Qera, Apartament 1+1, Rruga Kavajes, Tirane. (pro +18011)qera, apartament 1+1, rruga e kavajes, tiranë.
informacion mbi apa

330 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

(pro +18011)qera, apartament 1+1, rruga e kavajes, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 80 m2. • kati i 2. organizimi: • ambjent ndenjie. • ambient gatimi. • 1 dhome gjumi. • 2 tualete. cilësime të tjera... 27/02/2021 10:21... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 1+1, Sami Frasheri, Tirane Apartamenti është i pozicionuar në rrugen sami frasheri prane drejtorise se p

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugen sami frasheri prane drejtorise se policise informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit 68 m2. apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon; salloni i ndenjes • amb... 27/02/2021 10:21... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në zon

450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 90m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gati... 27/02/2021 10:20... Lexo detajet..

40,000 Leke kopshti botanik ap. 2+1 per qera Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e kopshtit botanik .
apartamenti eshte pj

40,000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e kopshtit botanik . apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar me sallon dhe kuzhine te kompletuar . 2 dhoma gjumi te cilat jane bosh , dhe 2 tualete te kompletuara . pallati i ri me ashensor , kati i 2 me pamje... 27/02/2021 10:19... Lexo detajet..

380 Euro Kodra e diellit ap. 3+1 per qera Apartamenti eshte totalisht i mobiluar , organizohet ne sallon ndjenje dhe kuzhi

380 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.10 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar , organizohet ne sallon ndjenje dhe kuzhine te vecuar e pozicionuar ne njerin ballkon , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone . apartamenti ka hapesira te bollshme dhe ideale per ti ofruar komidet nje familj... 27/02/2021 10:18... Lexo detajet..

400 Euro QERA, APARTAMENT 3+1, BLLOK, TIRANE. Pershkrimi
apartament me qera ne zonen e bllokut.

•siperfaqja 120m2 neto

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Pershkrimi apartament me qera ne zonen e bllokut. •siperfaqja 120m2 neto •kati 5 •3 dhoma gjumi •1 sallon ndenje dhe kuzhina •2 tualete •2 ballkone •orientimi lindje •3 kondicionere për ta vizituar na kont... 27/02/2021 10:18... Lexo detajet..

430 Euro Qera,Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë. Pershkrimi
apartamenti është i pozicionuar ne zonen e kopshtit botanik.
•

430 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.51 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi apartamenti është i pozicionuar ne zonen e kopshtit botanik. • informacion mbi apartament : •ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqja e ambientit : 125m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie •organizimi : • 3 dhom... 27/02/2021 10:18... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1 Liqeni Artificial Apartamenti ndodhet tek rruga e kosovareve.

informacion mbi apartamentin:

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga e kosovareve. informacion mbi apartamentin: •sipërfaqja e apartamentit : 109 m2 •ndërtim i ri • kati 3 • dokumentacioni të rregullt hipotekor organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i ga... 27/02/2021 10:12... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 1+1 Liqeni Artificial Apartamenti ndodhet në rr marko bocari

. informacione mbi apartamentin :

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet në rr marko bocari . informacione mbi apartamentin : • kati 2 organizimi : • ambient ndenje • ambient gatimi • dhomë gjumi • tualet • ballkon • korridor shpërndarës i bollshëm detaj... 27/02/2021 10:12... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

330 Euro Qera, Apartament 2+1 Rruga e barrikadave. Apartamenti është i pozicionuar në rrugën e barrikadave

informacion mbi a

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën e barrikadave informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim: lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie or... 27/02/2021 10:12... Lexo detajet..

300 Euro QERA, APARTAMENT 2+1,Bosh, Myslym Shyri • sipërfaqja e apartamentit: 80 m2

• kati 3 

organizimi:

• ambie

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

• sipërfaqja e apartamentit: 80 m2 • kati 3 organizimi: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet cilësime të tjera: • bosh • orientim lindje-perëndim • punime cilësore • ... 27/02/2021 10:12... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet me qera 1+1 Jepet me qera 1+1, totalisht e mobiluar . dhome gjumi e rregullt, guzhin e kompl

23,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera 1+1, totalisht e mobiluar . dhome gjumi e rregullt, guzhin e kompletuar,. ish parku i autobuzave, blloku i vilave , kati i pare i nje vile dy kateshe .... 27/02/2021 10:04... Lexo detajet..

350 Euro ME QERA 2+1 APARTAMENT NE PALLAT TE RI ME ASHENSOR. PRANE MUZEUT KOMBETAR MBAS RESTORANT PIACA  Me qera 2+1 apartament ne pallat te ri, prane muzeut kombetar te restorant piaza

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Me qera 2+1 apartament ne pallat te ri, prane muzeut kombetar te restorant piaza. sip 79 m2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja:... 27/02/2021 10:04... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

25,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 , bosh .Adresa : Selite  Jepet me qera apartament 1+1 ne selite. 
apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim

25,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne selite. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, te nje pallati te perfunduar se fundmi. orientohet drejt veri lindjes dhe ka nje siperfaqe totale prej 70.11 m2. ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire . ka orga... 27/02/2021 10:04... Lexo detajet..

260 Euro ME QERA 1+1 APARTAMENT PRANE RRUGES SE KAVAJES ZONA 21 DHJETORIT PRANE SERVIS KADIU Me qera 1+1 apartament ne zonen e 21 dhjetorit, prane rruges se kavajes prane se

260 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera 1+1 apartament ne zonen e 21 dhjetorit, prane rruges se kavajes prane servis kadiu si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume te mire. • siperfaqe 59m2 • kati 3 pallat • hyrje e re ... 27/02/2021 10:03... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2+ POST PARKIMI TE LIQENI I THATE Jepet me qera apartament 3+1+2+ post parkimi te kompleksi colombo te liqeni i th

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2+ post parkimi te kompleksi colombo te liqeni i thate! apartamenti eshte i organizuar nga salloni i perbashket me kuzhinen, tre dhoma gjumi , dy tualete te cilet jane me ndricim natyral , nje verande , ballkoni i cili ka... 27/02/2021 09:55... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim